Обижулька• 24 мая 2025

Дівчата треба порада, як думаєте закриють кордони для жінок

Я лікар, наразі в Чехії, маю дитину 2,5 роки, зараз знову вагітна.Хочу на літо поїхати додому до батьків.Багато читаю що перестануть випускати жінок, і медиків .Може хто знає більш точно, чи це правдива інформація? Чи все-таки може бути що не випустять потім?
Копуша• 24 мая 2025
Ответ дляОбижулька
В новинних пабліках, не раз випадало що в серпні хочу закрити кордони жінкам
І можуть закрити - можуть не закрити
Он ввечері 22.02 закрили для чоловіків і все
Ніхто не знає що буде
ДаЗдраПерма• 24 мая 2025
Ответ дляКопуша
І можуть закрити - можуть не закрити
Ніхто не знає що буде
И студентам иностранных вузов был выезд в 22м, а потом в сентябре одним днем закрыли...
всемВсёИмного• 24 мая 2025
Ответ дляКопуша
При цьому мудрі порадниці у всіх темах бажають щасливої дороги
Нехай щастить!)
Ворожу на каві• 24 мая 2025
Ответ дляМаю натхнення
Возможно все. Выезжают трудоспособные, вывозят детей. При том, что пенсы остаются в Украине. А налогоплательщики уезжают. Еще и предприятия разрушаются, экономика слабеет. Остаются варианты или доить осташихся и бизнес по максимуму или прикрутить отток налогоплательщиков в другие страны, заперев внутри страны.
Все не выезжают. Моё окружение - трудоспособные, с образованием, хорошей работой, жильем и т.д - не выехал никто. Выезжают или ооочень богатые или не совсем состоявшиеся здесь, скажем так....
Lizavel• 24 мая 2025
Ответ дляОбижулька
Копуша• 24 мая 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Нехай щастить!)
Нехай щастить тим небагатьом які тягнутимуть тягар податковий на пенсіонерів та інвалідів
всемВсёИмного• 24 мая 2025
Ответ дляКопуша
Нех_й шастать!))
Коко Шанель• 24 мая 2025
Ответ дляКопуша
Тому то і оцінюють подальші перспективи будучи військовозобовʼязаним , але максимум 2-3 тижні не переконати
Вони лікування призначити не вміють.
Маю натхнення• 24 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
По статистики погранслужбы уже уехало в 2025 году 125000 украинцев.
ТрамвайGirl• 24 мая 2025
Ответ дляКопуша
Українські платники податків зараз не тягнуть цей тягар. Цю категорію, як і інших утримують за зовнішні грошові вливання.
Покорительная• 24 мая 2025
Ответ дляКопуша
А ресурс залишається таким самим ? Чоловіки ж не гинуть ?
Гибнуть.Але жінками їх ніколи не замінять
Ворожу на каві• 24 мая 2025
Ответ дляМаю натхнення
Сколько из них вернулось, сколько не вернулось? Каждый день кто-то выезжает и заезжает.
Щас ухожу• 24 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
Удалено администрацией...
Покорительная• 24 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
Как ваше окружение решает проблемы с мобилизацией?
Покорительная• 24 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
І так буде завжди?
ТрамвайGirl• 24 мая 2025
Ответ дляПокорительная
І так буде завжди?
Звісно що ні. Рано чи пізно все завершиться і тоді буде ’весело’. Тоді всі відчують потужність та незламність.
Маю натхнення• 24 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
По данным ООН (за сентябрь 2024 года) в странах ЕС получили убежище более 6 млн украинцев, еще 600 тысяч получили вне Европы. Это без учета выехавших в рашу через оккупированные тер-рии.

https://data.unhcr.org/en/situations/ukraine
Щас ухожу• 24 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
эх, поскорее бы
ТрамвайGirl• 24 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
эх, поскорее бы
Ви хоча б розумієте, яка буде економічна опа?
Рву и мечу• 24 мая 2025
Я бы не рисковала.
Щас ухожу• 24 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
а вы окончания войны не хотите? все устраивает?
всемВсёИмного• 24 мая 2025
Це неправда. Але вам краще сидіти в Чехії
Покорительная• 24 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Яка б не була жопа економічна, нічого не буває страшніше війни.Ви хоч розумієте це?
ТрамвайGirl• 24 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
Закінчення війни хочу, а ось підтримки для України ні.
Дикая Роза• 24 мая 2025
Ой, який чудовий вкид
Незламна Україна• 24 мая 2025
Ответ дляОбижулька
Ви бачили, що вже документи не можна буде зробити закордоном? Думаєте ловушку прикривають просто так?
всемВсёИмного• 24 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Як це??? Чому ви не хочете аби Україну підтримували? Ви росіянка?
Дама с собачкой• 24 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Чому не випускатимуть?
чтоб мальчиков не вывозили....в 17-ть наверное
Щас ухожу• 24 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
так одно за другое цепляется. да, некоторая поддержка сохранится и после, но в основном все сами. а не так, как сейчас, когда половина бюджетов из грантов и кредитов.
ТрамвайGirl• 24 мая 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Навчіться читати, що хочу зупинки війни, а зупинки підтримки України не хочу