Творческий типаж• 24 мая 2025
Сильно посварилася з чоловіком... тепер не знаю як мені бути...
Почав виставляти до мене претензії, що бачте він працює, а нічого дозволити собі для себе не може, я просто в шоці....🤦♀️. Ітак, працюємо обоє, зп по 20 тисяч в кожного. Я собі до слова взагалі нічого не купую, економлю на всьому, де тільки можна. Часто ламається авто, і практично все йде на нього, продукти і комуналка. Як шось полагодити - то тільки майстра, бо сам не вміє нічого, заробляє свою зп і на тому все. Живемо в моїй дошлюбній готовій квартирі. Я в шоці з такої наглості. Сьогодні ще й зірвався ніби я винна у всьому. Цікаво як би ми жили, якщо б я не працювала і що б тоді співав....я не знаю що мені робити далі....😰
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
В мене багато знайомих купляли авто за весілля
В смысле вместо?
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я була уважна і прочитала про обидві сторони і так! Для мене шок як можна дозволити мамі пенсіонерці оплачувати весілля замість здорового лба
Вам мама нічого ніколи не подарувала?
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
В мене на весіллі було 15 людей. Ще гроші дарили ті кого не було на весіллі.
Ну вам подарували 10к$?
Ви з маленького містечка де за 20 тис грн вважається хорошим доходом?
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
В смысле вместо?
Подарили гроші купили авто
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Головне щоб ви самі все оплатили і весілля і авто і чоловіка сама сама
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну вам подарували 10к$?
Могли дарили збереження , в нас було так.
В мене було дуже гарні бабуся з дідусем вони подарили багато.
В іншої знайомої квартиру подарили
Потринділиця• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви мені нагадуєте тих жінок яких чоловік лупить, вона кличе на допомогу, приїздить поліція, забирає його, а вона потім їх кляне бо вони їй чоловіка з хати забрали
100 процентов. Он ее довел уже до этой кондиции.
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Абсолютна правда. Їздимо на ній порівну. Він би її набагато скоріше погодився продати, ніж я. От кожного разу, коли на неї йде 20 тис. мені і виставляє претензії
Ахахаха
То виявляється він у вас розумний в сімʼї.
20 к на калимагу? Для чого вам це?
Ви ж писали що у вас машина середнього класу?
20 к на калимагу? Для чого вам це?
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Вам мама нічого ніколи не подарувала?
Моя мама мать одиночка,я б в жизни не взяла у нее деньги,даже если б она сильно настаивала.И даже если б оплатила,то с подаренных я б отложила эту же сумму в конверт,если вдруг маме понадобятся отдых ,техника,лечение
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
І ще- маленьке весілля на яке вам подарували 10000$ ну кому ви брешете? Чи для вас на 50 чоловік весілля це маленьке. Хоча і 50 десятку не подарує у вашому випадку.
Може ви завжди брешете і тому сцдите людей по собі. Я ні слова не збрехала і не знаю, що то за цифра 10 тисяч і звідки ви її взяли
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Це ваше особисте діло і можливо вона вас так виховала
В нас дружна родина і всі підтримають друг друга. Дарять, доплмагають в нас такого нема що не брати.
В когось батьки порівну оплачують веоґсілоя, в когось молоді виплачують разом, в когось наречений все обговорюється
Я_з_Франека• 24 мая 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Уже плановых тех обслуживаний нет, отменили больше 10 лет назад, оставили только тем, кто по лицензии ездит
Ви плутаєте з тех оглядом
А обслуговування це заміна мастила і фільтрів
А це кожні 10-15 тис км пробігу
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахахаха
20 к на калимагу? Для чого вам це?
Я все не могу добить от автора ответа на простой вопрос.Они ругаются,когда 40000 на двух взрослых и одну машину.А что будет,если 20000 на двух врослых,растущего ребенка и стареющую машину?
БеллаДонна• 24 мая 2025
Ответ дляБолтушка Му
Їдьте в Німеччину на пособія
а точно!!!! дякую, забула
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Будуть ще гроші на дитину
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
В іншої знайомої квартиру подарили
Ну я не сумніваюсь що людям на весілля дарують квартири і машини. Почитайте що автор пише: весілля це і є батьків весільний подарунок. Ви серйозно вірите що до автора на весілля приїхало 20 людей які по 1000$ доларів подарували.
100$ максимум 200$ з сімʼї де прийшло 4 особи.
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Не може бути що щомісяця машина потребує 20 тисяч , це брехня. В нас машина стара 5 років і я знаю скільки треба коштів.
Я і не писала, що це щомісяця. Звідки ви це все берете? Чи просто неуважно читаєте?
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
В нас так робить свекров. Вона ніколи нічого не бере, не лікується , бо в дітей просити не можна. Така гордість ні до чого доброго не приведе. Краще бути взаємо допоможним і не не гордим.
Ми би її вже вилікували але ні вона не бере і в самої нема тому хворіє .
Може б щось і взяла колись але обов´язково повертала би
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Автору было невтерпежь,вместо того чтобы за год вместе насобирать
Вот іменно. Невже не можна було назбирати гроші.
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вірю. Були збереження у батьків і вони їх подарували. Наприклад 5 тисяч доларів.
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Хтось написав. В мене є стара машина і я знаю скільки на неї треба.
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Вам мама нічого ніколи не подарувала?
Мама ніколи не платила за мого дорослого чоловіка, хоча сотні разів намагалась. Ні він ні я ніколи б не прийняли такий дорогий подарунок від пенсіонерки.
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Є вариант треба купувати . Ми теж так робили
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Весілля і авто мені оплатив чоловік. Весілля до речі в нас було - вечеря в ресторані і подорож, хоч ми могли самі організувати велике свято.
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Скільки людей у вас було на весіллі?
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В вас чоловік а когось разом а у когось батьки