Творческий типаж• 24 мая в 16:57
Сильно посварилася з чоловіком... тепер не знаю як мені бути...
Почав виставляти до мене претензії, що бачте він працює, а нічого дозволити собі для себе не може, я просто в шоці....🤦♀️. Ітак, працюємо обоє, зп по 20 тисяч в кожного. Я собі до слова взагалі нічого не купую, економлю на всьому, де тільки можна. Часто ламається авто, і практично все йде на нього, продукти і комуналка. Як шось полагодити - то тільки майстра, бо сам не вміє нічого, заробляє свою зп і на тому все. Живемо в моїй дошлюбній готовій квартирі. Я в шоці з такої наглості. Сьогодні ще й зірвався ніби я винна у всьому. Цікаво як би ми жили, якщо б я не працювала і що б тоді співав....я не знаю що мені робити далі....😰
Весела моль• 24 мая в 20:19
Ответ дляТворческий типаж
Ой, сама не знаю...хочу сім´ю як в усіх, дітей....але деколи таке відчуття, що самій було б легше
А як Ви уявляєте себе в декреті з дитиною на зарплату 20 тисяч? Ви ціну памперсів знаєте? А якщо молока не буде, ціни на суміші дивились?
Шліть цього нахрін! Може отримаєте шанс познайомитись з гарним чоловіком.
Love_Love_Love_• 24 мая в 20:20
Ответ дляТворческий типаж
Вгадали) саме тому я це терплю
Я про себе, ваш не курить і картьє вам не купує
Творческий типаж
• 24 мая в 20:20
Ответ дляЧудо в декрете
Так тем более,как у вас не дрогнула рука взять у мамы деньги на свадьбу и не вернуть?🤦♀️
Це ПОДАРУНОК. Вам такі слова відомі?
Чудо в декрете• 24 мая в 20:20
Ответ дляТворческий типаж
Він її навіть купувати не хотів
И как он ездил на работу до покупки?
Вы работаете в одном месте?
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:20
Ответ дляТворческий типаж
Та до чого тут понти? Ми 15 км від роботи, а транспорт їздить нерегулярно
В основному пожскажуь только те кто как и вы живёте. У меня подобная ситуация. По делу ничего не подскажу. Сама со своим в ссоре и машина есть. У меня почти как у вас моя мечта и моя покупка но в браке. Только живём мы в квартире со свекровью.
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:20
Ответ дляТворческий типаж
Він її навіть купувати не хотів
Розумію
КаваЗМолоком• 24 мая в 20:21
Ответ дляТворческий типаж
Якимось чином до купівлі машини Ви до робіт добиралися…
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:21
Ответ дляПотринділиця
Но он ее ценит больше чем Вас в итоге
Скорее всего
Творческий типаж
• 24 мая в 20:21
Ответ дляКаваЗМолоком
Я не побачила у відповідях автора, що їздить саме чоловік. Де Ви це знайшли?
Абсолютна правда. Їздимо на ній порівну. Він би її набагато скоріше погодився продати, ніж я. От кожного разу, коли на неї йде 20 тис. мені і виставляє претензії
Чудо в декрете• 24 мая в 20:21
Ответ дляТворческий типаж
Це ПОДАРУНОК. Вам такі слова відомі?
Вы ж взрослая,понимаете как пенсионерке эти деньги нужнее
Потринділиця• 24 мая в 20:22
Ответ дляМудрецыха мира
Дітей? З такими доходами? З глузду з´їхали. Вам авто мати - це щось неадекватне. Навіщо воно з такими копійками? А про дітей - це взагалі....
Детей нельзя рожать от тех, у кого материальное всегда на первом месте.
Потому что если автор думает что он вдруг с машины переключится на ребенка, то нет.
Он как облизывал машину, так и будет. А автор будет ребенка облизывать.
И если станет вопрос купить ребенку памперсы или заправить авто- он заправит авто. И научит автора обходиться без памперсов. Ловить какахи в полете.
Love_Love_Love_• 24 мая в 20:22
Ответ дляТворческий типаж
А ви для чого?чи ви не сваритесь?
Через те що мій чоловік до мене має претензії що він працює і нічого собі купити не може?
Ні, ніколи
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:22
Ответ дляТворческий типаж
Офіційно обіцяю не спускати гроші на авто і дати чоловіку на зуб🤣
Автор вам муж вам завидует и эти проблемы никуда не денется никогда. Уже все(
Смотрите у вас и квартира есть и машина и работа, а у него только работа. Его кроет как мужика по страшному , хочет быть главным а не может, вы его обидели машиной. Я тоже своего машиной обидела. Сколько лет у вас машина?
Творческий типаж
• 24 мая в 20:22
Ответ дляПотринділиця
Зато замужем, бо подружки уже там
Ну ваш псевдонім повністю вам відповідає)
Потринділиця• 24 мая в 20:23
Ответ дляТворческий типаж
Це ПОДАРУНОК. Вам такі слова відомі?
О, кстати, он Вам подарки дарит?
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:23
Ответ дляВесела моль
Я стирала пеленки но машину купила.
Love_Love_Love_• 24 мая в 20:24
Ответ дляТворческий типаж
Вгомоніться вже
Ви мені нагадуєте тих жінок яких чоловік лупить, вона кличе на допомогу, приїздить поліція, забирає його, а вона потім їх кляне бо вони їй чоловіка з хати забрали
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:24
Ответ дляТворческий типаж
Понимаете это не его выбор вот вас и клюет. Вам придется это терпеть другого выхода нет, и даже продать он не разрешит, а знаете почему? Потому что продадите дешевле чем купили. Плюс ему все же комфортно что она есть, но его душит жаба
КаваЗМолоком• 24 мая в 20:25
Ответ дляА Я Самая Самая
З якого це дива у автора квартира і машина? Машина йде в комплекті з чоловіком, при розлученні половина - його)) ну і без зп чоловіка автор ремонти машини не потягне, он вище писала, що регулярно платить по 20 тис за ремонт, це вся її зарплатня, без чоловіка машина аж ніяк не по кишені
Love_Love_Love_• 24 мая в 20:26
Ответ дляТворческий типаж
Ви були дуже неуважна: весілля було маленьке, оплату за яке зробили всі батьки з обох сторін, ну нащо ж так?(
Я була уважна і прочитала про обидві сторони і так! Для мене шок як можна дозволити мамі пенсіонерці оплачувати весілля замість здорового лба
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:27
Ответ дляКаваЗМолоком
Это все выбор автора понимаете , мужик уступил , теперь его кроет
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:27
Ответ дляКаваЗМолоком
Все вона потягне. Вона буде менш іздити і все буде гаразд. В мене менший дохід і я тягу але все розподіляється
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Це вибір батьків, не лізьте
Love_Love_Love_• 24 мая в 20:28
Ответ дляТворческий типаж
І ще- маленьке весілля на яке вам подарували 10000$ ну кому ви брешете? Чи для вас на 50 чоловік весілля це маленьке. Хоча і 50 десятку не подарує у вашому випадку.
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:29
Ответ дляКаваЗМолоком
Не може бути що щомісяця машина потребує 20 тисяч , це брехня. В нас машина стара 5 років і я знаю скільки треба коштів.
Чудо в декрете• 24 мая в 20:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Автору было невтерпежь,вместо того чтобы за год вместе насобирать
Я_з_Франека• 24 мая в 20:29
Ответ дляТворческий типаж
Не те щоб часто, але я звикла відкладати і економити, і заробляла завжди більше за нього до тепер, а він себе ну дуже любить, тому до 28 років немав нічого: ні майна, ні заощаджень як я. Мене це все вже так бісить, що не витримую. Але при цьому він надійна серйозна людина, не пє, не курить, не гуляє....
У вас не тим надійність вимірюється
Ото гроші в нікуди ніколи не зміниться
А з часом ще гірше буде
Думайте, поки дітей нема
Ото гроші в нікуди ніколи не зміниться
А з часом ще гірше буде
Думайте, поки дітей нема
КаваЗМолоком• 24 мая в 20:29
Ответ дляА Я Самая Самая
Це дивлячись яка машина. За 7 тис рено 2011 року - то розвалена бляха, скоріш за все відновлений биток, ну і робота автора як була в 15 км так і лишиться, навряд чи чоловік після роботи сам кола нарізає, щоб так ту машину самостійно ушатувати
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:30
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене на весіллі було 15 людей. Ще гроші дарили ті кого не було на весіллі.
А Я Самая Самая• 24 мая в 20:30
Ответ дляЧудо в декрете
В мене багато знайомих купляли авто за весілля