Слушайте, а помните людей, которые пол года назад громче всех орали, что нужно договариваться, и что лишь бы Зеленский все не сорвал? Что сейчас с лицом у тех, когда РФ отказалась от переговоров и хочет наступать на другие области?
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляVesy
А за людей вы не подумали?
Вони за себе подумали на людей їм наплювати.Будинки і діти за кордоном,все в шоколаді.
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
А де ж.Точно десь в Європі або в Америці бореться за перемогу.
Valentina shop2020• 25 мая 2025
Ответ дляEska_1980
Я вас пам´ятаю дуже добре, як ви за кримнаш топили. Чи витягли укр.паспорт з трусів і в Європу подались?
Удалено администрацией...
Люблю море• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
А нам все одно де будете ви і що з вами станеться)
Амінь
Ответ дляЕкатерина27
Да конечно, зачем договариваться. Прекрасные майские бессонные ночи. Потом они станут июньскими, сентябрьскими, …. декабрьскими. От нас потихоньку откажутся все «друзья-партнеры», мы неделю за неделей будем получать сотни погибших и уничтоженные города. Но не покоримся! Здохнем, но не покоимся!
Уявляєте, як нам зараз читаючи ранкові новини заздрять білоруси?
Четвертий рік, а в них нічогісінько нема - не 250 шахедів за ніч, ні ракет, ні бессонних ночей, ні любих партнерів, які на нашій крові статки заробляють.
tanysha777• 25 мая 2025
- Дарагой влад.влалімір., моьо стадо просіт пєрємірія
Шта делать, ета конец
- Нє сци, вован, сєйчас порєшаєм
Ну шта, довільно стадо?
- Канєшна, спасіба влад.влад.
Зееееееее
Бееееее
Меееееее
Шта делать, ета конец
- Нє сци, вован, сєйчас порєшаєм
Ну шта, довільно стадо?
- Канєшна, спасіба влад.влад.
Зееееееее
Бееееее
Меееееее
Ответ дляДжага Джага
Де людям жити на мусорці?Чи бомжувати в Європі?
Так, Ви абсолютно праві! Т, хто в результаті нічного нальоту втратив житло приречені бути бомжами. Їм навіть компенсацію можуть не виплатити, якщо вони в БТІ не оновили інформацію про технічний паспорт будинку або квартири, або ці паспотри не було внесено до електронної бази та власник не отримав QR-код! А тепер вже що?! Житло пішло попілом або пошкоджене до стану, не придатного для життя. Ніхто вже іншого не дасть.
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляЛюблю море
І я не бачу проблеми. Колись же буде якийсь логічний кінець
Ну колись може і буте тоді коли людей зовсім не буде.
Ответ дляЕкатерина27
Через те, що путін не хоче домовлятися? оригінально))
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляWendy Rhoades
они будут разрушать в любом случае.
Хто вам сказав в телемарафоні?
Ответ дляЛюблю море
Велика. Я хочу жити в незруйнованому своєму будинку
Як прийде росія , то вона всіх знищить . Ви не будете жити у своєму будинку. Тут будуть масові репресіі, концтабори , тюрми і знищення українського народу як нації. Вони тільки якомусь своєму жителю дали 13 років за надпис на вікні тролейбуса -ні війні . То що вони зроблять тут?
Ответ дляЕкатерина27
Расея відкрито заявила, що до кінця червня, вона випускатиме в місць 1000-12000 БПлА!
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляDianaDee
Ок какие есть варианты?
До останнього українця?
Ну тільки так а як по іншому і після цього буде перемога.Але чия?
они не отказались, они требуют нашей капитуляции. У них достаточно людей в армии, денег и оружия. Поняли что всему миру насрать, можно делать что хочешь, максимум все дружно поосуждают и соберутся на самит потужної перемоги пофоткаться. Они ж уже ни раз сказпли-или сейчас отдавайте в ходе переговоров или сами силой заберем, но еще больше. Вот такие переговоры
Marinamariana• 25 мая 2025
Ответ дляНаталья22291
Вы поймите, что РФ не нужны переговоры, так как идти на переговоры сейчас будет идти самоубийством. Она не примет условия и будет наступать и дальше. Бараны, ну почему вы этого не понимаете?
Да понимаем мы все , это только любитель кацапских свинособак и мазохисты не понимают
Люблю море• 25 мая 2025
Ответ дляOks234
Ага. Іменно так і буде. А наша влада нас захистить
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляDumky
Так з приходом кацапів ще скільки загине( не всі ж
мріють про росію. А військові з приходом кацапів? А їхні сім’ї?
Та не мріють про росію люди,люди хочуть жити в мирі.
_Alekssandra_• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
То треба віддати одразу кацапам цілісіньке, щоб не руйнували?
Интересно. Кацапы кацапами, но в Украине живут живые люди. Нужно их имущество разрушать, их самих убивать, чтобы кацапам не досталось?
Marinamariana• 25 мая 2025
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Что не так ? Согласны жить под кацапской оккупацией ?
Люблю море• 25 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...