Слушайте, а помните людей, которые пол года назад громче всех орали, что нужно договариваться, и что лишь бы Зеленский все не сорвал? Что сейчас с лицом у тех, когда РФ отказалась от переговоров и хочет наступать на другие области?
_Alekssandra_• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Нет аргументов, нужно оскорблять собеседника
Прослеживается у всех подобных вам
ЗдохниПуйло• 25 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Я- за переговори.
Війну ми не виграємо.
Просто питання в часі і кількості жертв та знищених міст
Війну ми не виграємо.
Я за те, щоб у нас був океан, погода як на Ямайці...ви ж розумієте, що це не реально
ЗдохниПуйло• 25 мая 2025
Ответ дляЛюблю море
Ще треба було це зробити в 22 році. А не шашлики на травневі
Харе уже ці заготовкі
SantaMonika• 25 мая 2025
Ответ дляНаталья22291
Вы поймите, что РФ не нужны переговоры, так как идти на переговоры сейчас будет идти самоубийством. Она не примет условия и будет наступать и дальше. Бараны, ну почему вы этого не понимаете?
Хорошо, что вы предлагаете ? Вы в какой бригаде служите сейчас ?
Екатерина27• 25 мая 2025
Шансов выиграть эту войну у нас нет. Шансов сберечь территории, даже те, что сейчас юридически есть Украиной- нет. То за что вы воюем дальше? Может все таки стоит задуматься о том, что оставшиеся люди и земли важнее амбиций?
Ответ дляНаталья22291
Ви праві!
Умови кацапні: віддати 4 області повністю, демілітаризація (щоб ми були без зброї), денацифікація (щоб нацією не були).
Іншими словами, це повна капітуляція, просто по іншому називається.
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляHelenny
Ви праві!
Да. Так и есть. Какие вы предлагаете альтернативные варианты? Какой есть у нас выбор?
Korsika999• 25 мая 2025
Люди так рассуждают наивно, мол а что нам делать, отдать рашке?
А что бл, есть какой то выбор???? Выбор это ’ужасный конец, или ужас без конца’. Других опций нет.
ReintTycha• 25 мая 2025
Ответ дляЛюблю море
100%.
Але ж тоді таких називали зрадниками . І тут .Ів житті.
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Интересно кто будет отстраивать? Вдовы и калеки?
Korsika999• 25 мая 2025
Ответ дляHelenny
Ви праві!
Ещё никто здесь из таких как вы, не ответил на мой простой вопрос. Вы готовы обменять жизнь вашего мужа, ваших детей, и ваш дом будет разрушен, на то что бы все вернуть Украине на границы 22 года? Все вернётся, но вы потеряете жизни, здоровье и дом вашей семьи. Как вам обмен?
ReintTycha• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
А хто проти перемовин?
Ви самі знаєте відповідь.
Не я і не Ви є Гарантом.
А коли не уміють вести переговори- то варто повчитися в таракана хитрого
Не я і не Ви є Гарантом.
Korsika999• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
Будинки відбудуються, це не те за чим варто шкодувати. Люди завжди можуть виїхати.
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 25 мая 2025
Ответ дляSantaMonika
В диванно патриотической бригаде заграничного военного округа
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляKorsika999
Я даже жизнь соседа не готова обменять. Это мне он сосед и все, а кому-то муж, сын и отец
Korsika999• 25 мая 2025
Ответ дляШеллар
Щойно прочитала в Смолія - застосовано 298 шахедів. Слабаки, а у нас мільйон дронів літає серед мільйона дерев, зе не може ж брехати?
На скільки ночей нам ще вистачить снарядів їх збивати і що залишиться від міст...
У каждой женщины, есть кладовка или даже подвал, с банками огурцов и помидор. Ну что вы в самом деле...?🫡
Ответ дляШеллар
Шашлики плюс Борічка прискакав, а в нього амбіції і Європа хоче свої питання за наш рахунок вирішити.
Хмхмхмх, давайте пригадаємо на які такі супер вигідні умови ’не дали нам погодитися’ Європа та Борічка:
Основні вимоги Росії до України на переговорах у Стамбулі в березні-квітні 2022 року включали:
Нейтралітет України:
Відмова від вступу до НАТО
Конституційне закріплення позаблокового статусу
Обмеження на розміщення іноземних військових баз
Територіальні питання:
Визнання анексії Криму
Визнання ’незалежності’ так званих ДНР та ЛНР
Питання кордонів цих територій залишалося спірним
Демілітаризація:
Обмеження чисельності українських збройних сил
Заборона на певні види озброєння
Обмеження на військово-технічне співробітництво з іншими країнами
Денацифікація:
Вимоги щодо заборони певних організацій та ідеології
Зміни в освітній та культурній сферах
Мовні питання:
Гарантії прав російськомовного населення
Статус російської мови
Дійсно, як же від такого щастя можна було відмовитися?
Нейтралітет України:
Відмова від вступу до НАТО
Територіальні питання:
Визнання анексії Криму
Демілітаризація:
Заборона на певні види озброєння
Денацифікація:
Зміни в освітній та культурній сферах
Мовні питання:
Статус російської мови
Ответ дляЕкатерина27
Важливіше. То чому ви все ще тут, в такому небезпечному приреченому місці?