Карапулька• 25 мая в 08:27
Купівля квартири в Ужгороді! Чи реально щось купити за 30 тисяч?
І скільки ще потім на ремонт піде? І коли з неї буде хоч якийсь прибуток?
Щаслива Я• 25 мая в 09:49
Ответ дляДжага Джага
Тому що Ужгород може стати заграницею (це не точно,але дивлячись на події які зараз відбуваються,можна складати всілякі припущення того що може бути в найближчому майбутньому).Люди думають на перспективу.Це по перше,по друге,10 кілометрів до кордону(хто має розум,може дуже добре там заробляти).Вам цього мало?Село Ужгород,зараз більш перспективне чим будь - яке інше місто в Україні.Зараз вже не круто жити в Харкові чи навіть в Києві,зараз стало жити круто в Ужгороді.
Ближче,які 10 км? Злітна смуга аеропорту виходить в Словаччину.
Джага Джага• 25 мая в 09:50
Ответ дляЩаслива Я
Малишка,може і ближче,я не з ужгорода,я точно не знаю але знаю що дуже близько.Зараз карту гляну.
Щаслива Я• 25 мая в 09:51
Ответ дляПампушОК
Зарабатывают в Ужгороде только за счёт границы. И каждый ужгородчанин знает, что если Ужгород станет Венгрией - то они потеряют свой доход. Но это из области фантастики. Т к рыпнулись венгры ещё при порохе - и сильно обосрались. Так в Украине на тот момент армия была в сто раз слабее, чем сегодня.
Кроме как тягать что-то через границу - работы там нет и не будет
Багато підприємств релокувалмися зі Сходу.
Джага Джага• 25 мая в 09:52
Ответ дляЩаслива Я
А,ну да.В самому місті границя проходить.Це крутяк.
из_под_тишка• 25 мая в 10:01
Ответ дляДжага Джага
Нехай інші люди скажуть чи все добре в Києві.
Академ, отлично все в Киеве!
Пешеходик• 25 мая в 10:05
Матьора акула бізнесу
Цін не знає , що шукає - не знає
Дохідність обговорюється на форумі домогосподарок
Цін не знає , що шукає - не знає
Голена блондинка• 25 мая в 11:06
Ответ дляДжага Джага
Все норм в нас. Прям трагеія, дві ночі не поспали. Хлопцям на передку скажи - засміють. Хоча кому я це кажу..
Голена блондинка• 25 мая в 11:07
Ответ дляПэрисхилтонша
В столице можно по пальцам посчитать спокойные ночи
не смішіть
Голена блондинка• 25 мая в 11:09
Автор, Ужгород зараз перевалочний пункт, сама постійно там зупиняюся дорогою з/в Київ.
Але не думаю що з таким бюджетом ви зможете щось взяти.
Пэрисхилтонша• 25 мая в 21:05
Ответ дляГолена блондинка
Удалено администрацией...
Голена блондинка• 26 мая в 01:52
Ответ дляПэрисхилтонша
Удалено администрацией...