Навчалась в Борисполі в автошколі, практичний іспит буду складати в Переяславі. 4рази не складено. Шукаю інструктора для додаткових занять та відпрацювання маршрутів в Переяславі.
Ответ дляЗимняя_Вишня
Добрий день.
У Вас механіка чи автоматика?
Механіка
Зимняя_Вишня• 27 мая в 23:48
У мене був автомат, тому я не знаю, які в них машини саме на механіці, але пошукайте в інтернеті контакти Автосіті (саме переяславська філія) та Адмінгран.
Від себе ще поділюся лайфхаком: я роздрукувала кожен маршрут (їх 8), та проїхала з інструкторами (у мене їх було 4) декілька разів кожний, відмічаючи нюанси. До речі, в ютубі є відео з кожним маршрутом, але там інструктор-ентузіаст, не місцевий, тому є нюанси. Краще проїхати саме з переяславськими.
Ответ дляЗимняя_Вишня
Дякую за відповідь. 😊