Любительница• Изменено 25 мая в 14:16
Який чохол і захист скла поставити на XIAOMI Redmi Note 14 Pro 8/256GB
Вітаю учасників форуму. Буду купувати цей телефон і потрібно одразу купити захист скла і чохол. Який кращє? Зовсім в цьому не розумію.
Локшина на вухах• 25 мая в 14:20
Ті, які підходять на вашу модель. А там вже обирайте, пу, шкіра, пластик, силікон і тд
маска Ілона• 25 мая в 14:23
У меня пленка из набора, чехол обычный силикон. Прошлый без единой царапины был 5 лет, этот так же будет, хотя и летает
Любительница
• 25 мая в 14:33
Ответ длямаска Ілона
Я чогось не бачу в описі наявність плівки в комплекті, тому і вирішила спитати, що кращє клеїти на скло.
Аноним ФЕЯ• 25 мая в 14:40
Ответ дляЛюбительница
Там є плівка наклеєна вже на телефоні в коробці.
Ядвига Юсьлегко• 25 мая в 14:43
В мене такий телефон, купила нещодавно.
В комплекті є чохол і уже поклеєна плівка, я не міняла на скло, мене влаштовує.
Любительница
• 25 мая в 14:44
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В мене такий телефон, купила нещодавно.
Дякую