Черпак_для_фантазий• сегодня в 10:38

Одесса - молодці! Хана людоловам!

У неділю, 15 лютого, в Київському районі Одеси група цивільних осіб відбивала від військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки побитого їми чоловіка. Проти військових люди застосували сльозогінний газ, після того як ті почали кидатися на людей із впевніністю що їм за це нічого не буде.

Дуже добре, що цим покидькам чинять супротив по усій країні!
Без_паніки• сегодня в 11:46
Ответ дляNatalia505
Вас тільки ця частина несправедливості в Україні турбує? Враження, що в деяких людей на генетичному рівні жага до рабства.
коментувала щодо тої частини, яку ви озвучили.
Iphone25• сегодня в 11:48
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Жінка тецекуна?
Iphone25• сегодня в 11:49
Ответ дляЗакусенец
ситуация накаляется, а влада все никак не может принять решение изменить подходы к мобилизации. надо блокировать счета всем ухилянтам незабронированым. выполнять свои обещания чтобы те кто пришел через рекрутеров, не попадали на передовую. контракт высокооплачиваемый для тех кто на передовой уже сейчас
лепите свои морды дальше и бегайте с монтировками если вам нравится
А вам чим від цього краще буде?
Natalia505• сегодня в 11:49
Ответ дляБез_паніки
Тисячі людей готові позбутись громадянства. Я вас запевняю. Ті яких били, вбивали тцкуни також.
Без_паніки• сегодня в 11:49
Ответ дляNatalia505
якраз ті, хто тримають фронт не хочуть бути рабами. Чого не скажеш про пристосуванців, які прагнуть з бонусами українського громадянсва жити і користуватись правами і свободами, які вибороли ДЛЯ себе громадяни інших держав.
А ви замість того, щоб розбудовувати правову державу в своїй країні, прагнете виїхати на спинах інших.

То чи вам говорити про рабство і свободу?
Iphone25• сегодня в 11:49
Ответ дляЯНаПэПэ
Росгвардия приде, порядок наведе. Кадыровцы вас научат Путина любить.
Краще з Путіним ніж з нашими
Без_паніки• сегодня в 11:50
Ответ дляIphone25
Краще з Путіним ніж з нашими
ну то через окуповану територію на росію шлях відкритий.
zajka12• сегодня в 11:50
Ответ дляБез_паніки
ну тоді заради справедливості треба було б відкривати кордони, але забирати паспорт України. А то поки одні громадяни України в окопах, інші громадяни України на виплатах в Європі.
Спробуйте влаштуватись за кордном без громадянства. Але ж так закон не працює.
Ну тоді вже і податки за всі роки поверніть
Iphone25• сегодня в 11:50
Ответ дляочки_ннадо
Скоро изменят по мобилизации принцип работы и будут отстреливать тех, кто будет покупаться на их жизнь. И будет правильно.
Вас так хочеться ,щоб комусь було погано?
Iphone25• сегодня в 11:51
Ответ дляочки_ннадо
Видео только доказало, что в тылу полно здоровых мужиков годных служить
Тцк й мєнти
космея• сегодня в 11:51
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Видавати зброю і відправляти воювати, а не полювати на цивільних.
Natalia505• сегодня в 11:51
Ответ дляБез_паніки

Тому що рабство і радянщина будується зараз в середині країни. Поки одні не раби воюють, інші не раби, хочуть також мати право вибору. Але прав зараз немає ні в одних, ні в інших.
Без_паніки• сегодня в 11:51
Ответ дляzajka12
ну тоді і плату за все, чим ви користувались ці роки) Впевнена, що розмір ваших податків це не покриває.
Втакання заради втикання.
Iphone25• сегодня в 11:52
Ответ дляБез_паніки
Вона сама сюди прийде, кому треба зачекають
Або виїдуть в Європу
України все одно не буде
Без_паніки• сегодня в 11:52
Ответ дляNatalia505
ну то це ж народ таку владу і вибрав, то змінюйте її.
Якщо ви не раб. Але в цьому сенсі ви ’маленька людина, яка нічого не вирішує’?
Елена1265• сегодня в 11:52
Ответ дляЯНаПэПэ
А буряты куда делись?
Iphone25• сегодня в 11:52
Ответ дляочки_ннадо
Бойтесь, если военные с фронта уйдут глядя на все это. Тогда каждый свою ж.пу защищать будет.
Хотя может кто уже смальцем намазал, ждет
Та хай ідуть вже, за´пали нити і їхні жонки ще більше
Natalia505• сегодня в 11:52
Ответ дляБез_паніки
Втакання заради втикання.
Навпаки, медицина платна, послуги платні, освіта платна, житло платне сама купила. Що я маю повернути? Нагадайте.
Без_паніки• сегодня в 11:53
Ответ дляIphone25
Або виїдуть в Європу
України все одно не буде
ой аж тхне болотами))
Без_паніки• сегодня в 11:53
Ответ дляNatalia505
ви не зрозумієте)
Iphone25• сегодня в 11:54
Ответ дляБез_паніки
ой аж тхне болотами))
Шо, правда не сподобалось?
Natalia505• сегодня в 11:54
Ответ дляБез_паніки
Я не хочу змінювати владу це утопія. Такі як ви приведуть ще одного. Чи ви маленька людина? Змінять шило на мило. Я хочу змінити країну проживання
Графиня Шезвездицкая• сегодня в 11:54
Ответ дляАтланта
А на цивильных дрыщей они могут положиться? Которые кричат и плачут, когда их волокут, и которые при первой же возможности сбегут.
Они предпочтут цивильных тцкашникам
Natalia505• сегодня в 11:54
Ответ дляБез_паніки
ви не зрозумієте)
Що саме я не розумію? Поясніть.
Iphone25• сегодня в 11:54
Ответ дляЛівий Локіть
После твоего мужа и сына
Яке тобі діло, шваль, до чужих чоловіків і синів? Слідкуй за своїм
Без_паніки• сегодня в 11:54
Ответ дляIphone25
Шо, правда не сподобалось?
та ні, просто дурість - коментувати ваші методички)
Нецікаво заперечувати очевидне.
Без_паніки• сегодня в 11:55
Ответ дляNatalia505
змінюйте, ви ж не дерево, можете переїхати куди схочете.
Iphone25• сегодня в 11:55
Ответ дляЛівий Локіть
Хай ваші родичі ваше майно захищають, а не мій чоловік
Ваш чоловік нас і не захищає
Атланта• сегодня в 11:56
Ответ дляБез_паніки
Так а сколько тысяч лежит заяв на освобождение от украинского гражданства? Их никто не подписывает уже несколько лет.
Iphone25• сегодня в 11:56
Ответ дляЛівий Локіть
Захищає. І всі ті хто на фронті. Якби не вони, то де б ви зараз були?
Так люди якраз таки уже не там, де вони були ще півроку назад
Орки на Сумщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі
Точно захищає?