Ондатрова шуба• 25 мая 2025

Поговоріть зі мною хто що знає? Вакцина від сказу. Кіт

Який подряпав,помер.Від чого не зрозуміло.
Коли подряпав я поїхала в лікарню, сказали спостерігать 10 днів за котом.
Кіт вуличний і жив тут більше року.
Я годую котів.
Пройшло 15 днів кіт пропав, їду в лікарню в вакцині відмовляють.
Проходить ще 5 днів знаходжу кота в підвалі біля отрути для щурів.
Поїхала в лікарню вкололи вакцину та антирабічний імуноглобулін 3 уколи.
Пройшло доволі багато часу, переживаю що пізно звернулася.Ну тобто я зверталася мені відмовляли.
Але все ж пройшло 20 днів 😵‍💫
В інтернеті багато різної інфо …
Всі решта коти здорові та живі
Prervana• 25 мая 2025
Зачем вам в этом случае была вакцина, если кот вас даже не кусал, и умер отравившись крысиным ядом?
Майская киска• 25 мая 2025
Треба було віднести кота на розтин, щоб точно дізнатися був у нього сказ чи ні. А тепер тільки чекати
Майская киска• 25 мая 2025
Ответ дляPrervana
Він міг померти не від отрути. Зараз випадки сказу
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляPrervana
От царапин тоже идёт заражение, когти кота полые и могут содержать слюну
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляPrervana
Глубокая царапина не одна до крови.
Почему отравился сейчас ? этот яд лежит давно в подвале, и другие коты тоже могли съесть.
Все очень сомнительно 🤷‍♀️
Они в еде переборчивые, не думаю что он бы пошел есть отраву.
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Чи міг кіт їсти отруту ? В мене сумніви.
Їв мокрий корм та філе, я ж кажу що не будь не їдять вони
Майская киска• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Теоретично міг, а ось чи їв- то питання
Тихомандражная• 25 мая 2025
кота похоронили?
КартаБезКомиссий• 25 мая 2025
Ну якщо всі інші коти здорові, то вірогідність сказу мала
Але чому вам відмовили в лікарні, ото питання
Бо в мене минулого року була аналогічна ситуація, але там кошеня вкусило мене і сильно
Лікар сказала, якщо через 10-14 днів щось з котом не так, ви тут. Навіть якщо його машина зібʼє умовно
Але з котом все ок, живе в мами моєї
Пройшло пів року вже
Дайте згадаю• 25 мая 2025
Ответ дляPrervana
чтобы ге умереть в стращных муках от неизлеяимлй болезни? царапинф бывает достаточно
Крошка Енот• 25 мая 2025
Автор , если вам сделали прививки значит в сроки укладываетесь, если бы было поздно то так и сказали бы. До месяца срок кажется у взрослых для вакцин. Тем более дали сыворотку, спите спокойно
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
А что такое сыворотка ? Расскажите
Спасибо
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А что такое сыворотка ? Расскажите
Спасибо
Иммуноглобулин, он действует срочно, сразу даёт иммунитет. Вакцина набирает действие позже. Погуглите, я тоже не врач, но сталкивалась, насчёт столбняка, кололи и то и то, и.к вакцинация моя была просрочена.
КартаБезКомиссий• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А что такое сыворотка ? Расскажите
Спасибо
Те що вам вкололи
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Надеюсь все будет хорошо.
Спасибо
Алина-1240• 25 мая 2025
Он когтями подрал? Мордой не прицеплялся? Даже легонько? Не было контакта со слюной?
Алина-1240• 25 мая 2025
Берите трупик кота в коробку и тащите пусть срезы мозгуль сделают
КартаБезКомиссий• 25 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
На кігтях у кота теж може бути його слина
Не обовʼязково має бути укус
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Я не заразная для семьи ?
Алина-1240• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я не заразная для семьи ?
Автор.несите трупик на срезы мозгуль и забудьте эпопею
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
От сказа?
Как перенесли ?
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Вам говорили что нельзя делать ?
Пить ?
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я не заразная для семьи ?
Нет конечно
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Вам говорили что нельзя делать ?
Пить ?
Насчёт пить не помню, от бешенства делали дочке в 15 лет, она естественно не пила тогда, перенесла абсолютно нормально
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Я тоже не пью.
Сказали не переохлаждаться , а я мерзляк
На солнце нельзя,загорать нельзя ,сауна я не хожу .
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я тоже не пью.
Ой да, что-то было про солнце, ну уже не вспомню, но думаю эту информацию легко найти. Не переживайте, вам все сделали как надо
КартаБезКомиссий• 25 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я тоже не пью.
Так, 9 місяців після останнього уколу не можна вживати алкоголь
Звезда в шоке• 25 мая 2025
Ответ дляМайская киска
читала что только первіе 2 часа после смерти можно узнать біл ли сказ или нет
автор Ондатрова шуба • 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Та хоть бы все хорошо было.
Вот так совпало. Все остальные коты живые.
КартаБезКомиссий• 25 мая 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Ні
Колись з Вет лікарем обговорювала цю тему