Жена брата Админа• 25 мая 2025

Хелп, девочки! кто пит утрожестан, зайдите, пожалуйста.

Вчера начала пить, первый день. Меня просто уносило, голова крутилась, концентрации не было, давление понизилось. Выпила чай, шоколадку и цитрамон, через время стало легче. Сегодня, второй день, снова начала чуть кружится голова, выпила чай с шоколадкой, прошло само. Пошла в туалет, а там мазня началась, розовые выделения. Доктору поздно писать. Блин, успокойте меня, уже паника накрывает. Это нормально от приёма этих таблеток или побочки такие? Кто принимал, не беременный, отзовитесь, пожалуйста. А то я походу ночь спать не буду. Прописала гинеколог.
Козяка-маляка• 25 мая 2025
Мене від нього так штормило що з ліжка встати не могла. Гінеколог сказала, щоб переставали пити і ставила во влагаліще. Коли вагінально - не нудить.
Але як бути з виділеннями - не знаю чи можна ставити
Самохвалова• 25 мая 2025
Я пила, и закладывала. Врач рекомендовал именно закладывать, но когда не получалось, пила, такого не было, как у вас.
Залатавая• 25 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Так само було.
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Вчера сильно не обратила на это внимание, ходила первый раз на lpg, подумала может это на массаж такая реакция организма была, а видимо нет....
Козяка-маляка• 25 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Це 100% від нього.
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Так само було.
Вам відмінили його?
Залатавая• 25 мая 2025
Нет. Врач сказал что ставить во влагалище.
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Це 100% від нього.
Так а сьогодні виділення, теж від нього? Масаж не робила сьогодні, тільки таблетку пила. І реакція десь через 2 години почалась
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Та я теж ледве доповзла до ліжка вчора, добре мама в гості приїхала, хоч чай зробила та цитрамон принесла. Ще живіт проти потягує.
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляСамохвалова
Спасибо за ответ
Козяка-маляка• 25 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Думаю, що виділення теж можуть бути від нього, це ж гормон.
Мене нудило, крутило, наче закачувало, так погано було, що капець. Вагітна була, думала, що від того, тільки через тиждень зрозуміла, що від таблеток, коли вже реально встати не могла від вертольотів. Перестала пити і почала ставити вагінально - все пройшло
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Навіщо такі таблетки, що від них так погано. Жах просто. Ще трохи і панічну атаку там зпіймати можна. Завтра буду писати йому, може відмінить
Козяка-маляка• 25 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Дехто п´є і їм нормально. Я собі думала так, що може той прогестерон зайвий організму і він так реагує. А може це просто індивідуальна реакція. Хто зна
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Я теж подумала так, може то передоз його. Бо роки 2 назад я його здавала, то він був підвищений. У лікаря питала, може треба аналіз здати, подивитись, каже нє не треба, просто пий. Хоча лікар хороший. Але ж якщо прогестерон в нормі, то нащо його пити?
Козяка-маляка• 25 мая 2025
В мене зараз тиреотоксикоз, це забагато гормонів, які виробляє щитовидка, так буває теж нудить і голова крутиться. Я прямо уже відслідковую по відчуттям, коли відбувається викид тих гормонів. Приємного мало
Козяка-маляка• 25 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Я не знаю чому вони його так люблять))
В мене він також в нормі був весь час, а от гормон, який виробляє печінка для переробки статевих гормонів, був не в порядку (може не дуже правильно написала, але сенс такий)
І в мене виходило, що і прогестерон і естроген ок, а в грудях кісти, і як не дивно допомагав прогестероновий гель, або вагітність, коли естроген переставав вироблятися. Тобто організм якось неправильно ці гормони утилізував і виходив перекос, тому додавали прогестерон. Одну вагітність я виносила і рахую, що завдяки утрожестану. З іншими не вийшло, нажаль, на ранніх термінах зривалися.
автор Жена брата Админа • 25 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Я не знаю чому вони його так люблять))
Та звісно лікарі більше знають ніж ми, тому і назначають. Але страшно таке пити, хоча може це просто мій організм так реагує.
Козяка-маляка• 25 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Мені гінеколог радила ставити мірену, але я як згадаю як мене вертольотило від гормону і ходжу без мірени, бо це не пігулка, яку можна не випити, якщо погано стане
автор Жена брата Админа • 26 мая 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Та отож. Лячно його пити. Цикл був завжди хороший. А з цими таблетками, я так розумію, зіб´ється😭
Не обижаюсь• 26 мая 2025
Тоже так было, если глотать ( головокружение). Но их можно и внутрь вставлять. Правда, уже лежа и дальше не активничать
Божий одуванчик• 26 мая 2025
Тоже самое от него было, кроме выделений. Но я при беременности принимала. В итоге гинеколог сказала утром вагинально, а на ночь таблетку пить и я спала хорошо). Но штормило конкретно)
Весняний Марафон• 26 мая 2025
В утрожестану побічний ефект - діє як снодійне. Тому я його вдень ставила вагінально, а на ніч пила.
автор Жена брата Админа • 26 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Мені виділення рожевого кольору більше хвилюють🫠