Пес Патрон• 26 мая в 11:11
У сусідки алкоголічки воняє ацетоном
Сьогодні з ранку вона підійшла до мене, а в неї з рота ацетоном воняє. Каже що в запої 2 тижні. Це вже печінка в неї хвора?
Аристократка-тунеядка• 26 мая в 11:15
Я по названию темы, подумала вы маленького роста и нанюхали её матильду
Ужгород• 26 мая в 11:24
Ответ дляМишка-шалунишка
Вам не все равно?
Может автор о себе в третьем лице пишет, как многие здесь
Пес Патрон
• 26 мая в 11:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
Пес Патрон
• 26 мая в 11:39
Ответ дляУжгород
Та, ні
Вірю, я повірив• 26 мая в 11:44
таке буває на білковій дієті, коли активно розщепляються жири внаслідок недостатнього споживання вуглеводів.