Обращеница• 26 мая 2025

Следы износа за год после ремонта?

Здравствуйте! Скажите пожалуйста появились ли у Вас следы износа через год после нового ремонта , если да то какие? Возможно что-то надо было сделать по другому во время него чтоб этого не произошло? Спасибо!
Ms. Iphone• 26 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Покажите пожалуйста салфетки и средство если можно
Серветки домол (жовті), а засіб шантеклер (марсельське мило).
автор Обращеница • 26 мая 2025
Ответ дляMs. Iphone
Спасибо!
Stepa_nida• 26 мая 2025
В мене є знайомий, років зо 15 чи 20 займався будівництвом і ремонтами. Каже, що бачив мільйони разів, як матеріал починає пошкоджуватись одразу в процесі експлуатації. Звісно якісь покриття міцніші, якісь більш крихкі. Для себе він побудував будинок, де усі покриття з архітектурного бетона і мікроцемента) вийшло в стилістиці вабі-сабі, але дуже на любителя
Навіть в одній категорії один і той же матеріал може бути різним. Згадайте дебати тут на Порадниці по плитці підлоговій. Хтось топить за матову, хтось за глянець, кому світла, кому темна.
А ще мої друзі стелили собі підлогу з вінілу під дерево і вкрай незадоволені. Тому що при занесенні меблів одразу залишились подряпини. При цьому знаю іншу пару, яка теж придбала вініл (Wicanders), експлуатує вже 10 років і горя не знає. А в них і собаки, і коти, і діти, і меблі. Кажуть що він тактильно приємний і не холодний взимку. Вони поклали його єдиним полотном по всій квартирі (включно з кухнею і санвузлом). І навіть коли вони поїхали на 2 тижні у відпустку, протік стояк, вода тиждень стояла по щиколотку, по приїзду вони просто вичерпали воду, нічого не здулося, не пішов грибок чи пліснява.
Те ж саме з купою популярних рішень. Знаю мільйон гарних відгуків на двері прихованого монтажу. А є відгуки, що ці двері вже через пару місяців залапані і подряпані.
автор Обращеница • 26 мая 2025
Ответ дляStepa_nida
Спасибо)