Вся в кредитах• Изменено 17 июня в 17:01

чи можна через рік перездати НМТ без поважної причини?

чи потрібна поважна причина , щоб перездати через рік ?
скільки разів можна перездавати ?
Бодіпозітівна• 17 июня в 17:02
Можна, хоч кожен рік реєструйтесь та здавайте, без причин, лише за бажанням.
короткопамятна• 17 июня в 17:03
Скільки бажаєте, стільки і здавайте.
Аноним с кешбеком• 17 июня в 17:06
Да хоч кожен рік) причина не потрібна.
Слобожаночка• 17 июня в 17:18
Вам для вступу в ВУЗ?
Девальвация• 17 июня в 17:22
Мало того, тот НМТ действителен только три года .
Всякие ситуации бывают. Мой сын переводился в прошлом году на другую специальность с понижением курса. Сдавал НМТ, потому что его ЗНО, с которыми он поступал, уже не подходило
Благоуханочка• 17 июня в 17:24
Моя донька цього року здала. До цього було теє. Вона репетитор математики, треба було 200 б.
Непереможна• 17 июня в 17:24
Щороку можна здавати і абсолютно безкоштовно. Мені 45 і я вчора здавала.
Амелі на мілені• 17 июня в 18:07
Конечно хоть каждый год
Дама_с_караваем• 17 июня в 18:48
Підкажіть, будь ласка, якщо дитина не встигла зареєструватись цього року на на НМТ, то все, вже ніяк, тільки в наступному році можна здати?
Да будет так• 17 июня в 19:25
Ответ дляДама_с_караваем
Звичайно. Без варіантів.
Цікаво, що значить ’не встигла?’
Часу на реєстрацію було повно, про терміни кричали в усіх новинах.
Якщо здати нмт це спонтанне бажання, значить чекати наступного року
Непереможна• 17 июня в 22:21
Ответ дляДама_с_караваем
Так, треба встигати за 1,5 місяця зареєструватися. Якщо дитина не встигла цього зробити, то й вчитися в універі не встигатиме.