Оле Лукойе• 12 июня в 16:57
Прдскажите, пожалуйста, нужно ли продлевать выплаты впо спустя пол года?
Спасибо
Гладиолус• 12 июня в 21:05
Так, звичайно
Є дитина з інвалідністю, я оформлена по догляду. Все рівно оіормлюю кожні 6 міс. Ніхто автоматом не продовжує
Перша на селі• 13 июня в 11:56
все залежить від регіону, а також від району. Наприклад Дніпро кожні 6 міс викликають для підтвердження. Запоріжжя автоматом продовжують
Оле Лукойе
• 13 июня в 20:31
Ответ дляПерша на селі
Спасибо. Харьков . Ну посмотрю .