дожену і ощасливлю• 26 мая 2025

Как лучше переоформить машину - договор продажи или дарения?

Подскажите пожалуйста - как лучше переоформить машину на себя - продажа или договор дарения ?
Ситуация такая - папа совсем плох , я - единственная дочь . Говорят - пока папа жив - нужно срочно переоформлять на себя , иначе потом это будет сделать проблематично . Кто сталкивался и может посоветовать - что лучше сделать продажу или дарение ? Чем одно отличается от другого и какие нюансы ? Один нотариус говорит - лучше продажа , другой- дарение .
автор дожену і ощасливлю • 26 мая 2025
Ответ дляТака бойова Я
Але врахуйте, то у випадку, якщо немає інших спадкоємців 1 черги, або є заповіт на вас.
Дякую ! Буду мати на увазі. Інщіх спадкоємців немає , але і заповіта не має.
автор дожену і ощасливлю • 26 мая 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Якщо будете вже переоформляти після смерті- то ще якість кошти візьме нотаріус за оформлення цієї частки майна, потім все рівно вам в мрео йти і платити.
А машину надо в мрео везти ? Не знаете ?
Или можно без нее с документами ?
пу_пугренчик• 26 мая 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Или можно без нее с документами ?
машину не треба. але ви і папа повинні там бути для переоформлення.
Замріяна• 26 мая 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
нащо вам заповіт, як ви єдина спадкоємиця
автор дожену і ощасливлю • 26 мая 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Папа - не транспортабельный . Как быть в этом случае ?
автор дожену і ощасливлю • 26 мая 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Автор, у папи є дія? В дії купля- продаж займає кілька хвилин. Але для цього треба , що б бла Дія ( хоч 1 паспорт там закордонний чи ід-карта) у вас і у папи.
Можно продати через мрео, але дивлячись де ви знаходитись. Там черги і в тривогу не працюють.
Ну і якщо ви це не встигнете зробити - то батько помре, протягом 6 міс. подасте на спадщину. оформите після 6 місяців на себе авто в мрео. Туди треба будуть документи на авто і по спадщині.
Податку платити вам не треба. Там кошти ьільки за переоформлення. Ну і нотаріусу за спадщину. Але дешевше трохи - оф. договір до смерті батька, і не переєстровувати номери при цьому. Там щось біля 350 грн
Дія є .
Оф.договір до смерті батька - о чем это речь идет ?
Что это за договор ?
пу_пугренчик• 26 мая 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Дія є .
Что это за договор ?
Якщо дія є у вас і у батька. то треба в дії оформити договір куплі-продажу. щоб батько сам продав це авто вам. і все. Треба дія батька ,щоб в нього там був тех. паспорт авто. Далі оф. продаж, його ідентифікація і цифровий підпис - це треба його особисто фото. І у вас теж треба щоб була дія і ті самі операції. Це в дії в робочий час займає 20 хв десь. ну і там 1-2 дні перевірка може бути. Номери не переоформляйте. Тоді техпаспорт вам Укрпоштою надішлють протягом 7-10 днів. І все.
автор дожену і ощасливлю • 26 мая 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую велике !!! Не знала . И все ? Платить никому ничего не надо ?
пу_пугренчик• 26 мая 2025
оплачує покупець. там прям в дії.
автор дожену і ощасливлю • 26 мая 2025
Ответ дляпу_пугренчик
оплачує покупець. там прям в дії.
Сколько примерно , не знаете ??
пу_пугренчик• 26 мая 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Сколько примерно , не знаете ??
погугліть
люблю_тортики• 26 мая 2025
Ответ дляНуКаНаКа
На машину дарственную не делают)
Не знаете, не пишите.
Я в прошлом году на отца свою машину переоформляла и прямо в СЦ они предлагали дарственной переоформить у них. Но я отказалась так как мне надо было показать сумму от продажи того авто