барабанщица• 22 мая в 16:54

То є той налог на продаж на Олх чи немає?

Хочу дещо ставити з дитячих речей. Чи єсмисл витрачати час на це чи просто викинути
Сало не люблю• 22 мая в 16:56
Так все, наложка и олх доставка мониторится.
Знаю бакси• 22 мая в 16:56
Віддати - ні?
автор барабанщица • 22 мая в 17:01
Ответ дляСало не люблю
Пишуть скрізь. ЗМі не сильно вірю. На практиці як?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 мая в 17:01
Ответ длябарабанщица
Спробуйте, Розкажете потім
Видна міленіалка• 22 мая в 17:04
Ще нічого немає
Грибной_Дождик• 22 мая в 17:07
Ой, також би хотіла щось продати зі своїх речей. Але мені здається це так важко і не починаю, але часто про це думаю...
А щодо податку, то зміни ще не діють. Ще не ухвалили і не підписала законопроєкт, чи не так?
Гарні диньки• 22 мая в 17:15
А що хіба відмінили щорічні декларації?
Ну продасть, ну визвуть.
Скажете в кінці року декларацію здам
Наташа_32• 22 мая в 17:17
Так. Є той налог.
Ви коли з першого кліку увійшли на сторінку ОЛХ, навіть ще не входите в свій аккаунт, то відразу висвітлюється віконечко з попередженням про згоду щодо обробки персональних даних та використання персонального індкоду. Ще місяць назад цього не було.
Тому я припинила торгівлю на OLX та ШАФА.UA!
автор барабанщица • 22 мая в 17:44
Ответ дляНаташа_32
Так. Є той налог.
Дякую.
А де вони інефікацвйний код беруть? Ми ж його ніде не вказуємо в Олх
Отчебучкина• 22 мая в 22:08
Ответ дляВидна міленіалка
Ще нічого немає
Як тільки оформлюється олх доставка тотгроші надходять через платіжні систем юа пей и новапей. З новапей продавцю навітьч еки смсками нвдходять. Так ці платіжні системи подають дані в податкову....Ну і можна висновки зробити, що бачать хто і скільки продав.....От з карти на карту перекази здається ще не можуть моніторити...
Наташа_32• 22 мая в 23:48
Ответ длябарабанщица
Дякую.
Він автоматично підтягується під час оплати будь-яких транзакцій за Вашим номером телефона. Можете перевірити, якщо будите оформлювати будь-які документи в ЦНАП і поводити проплату в терміналі. Я сама була здивована.
автор барабанщица • 23 мая в 07:07
Ответ дляНаташа_32
Страшно просто ві цієї цифровізації. А якщо номер телефону інший?
Наташа_32• 23 мая в 07:24
Ответ длябарабанщица
А телефон той же самий. Ви одного разу засвітились електронним платижем, і підтягуватиме індкод постійно. Хочите, перевірте на своїх пристроях. Здивуєтесь. Якщо навіть зміните телефон, його номер, але поки не пройдете електронну ідентифікацію, нічого не проплатите.
Отчебучкина• 23 мая в 12:45
https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/899803.html
Сало не люблю• 23 мая в 13:45
Ответ длябарабанщица
Ось так: