Забула що?• 26 мая 2025
Яка собівартість половини тарілки супа? Плаває півкартошини і якесь пшоно
І 7 вареників з картоплею?
Вареничніца• 26 мая 2025
Себестоимость это не только ингредиенты супа, это и оплата труда работника, ком услуги, налоги, аренда
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляВареничніца
Та це зрозуміло, без цього всього
Вареничніца• 26 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Та це зрозуміло, без цього всього
Как без всего измерить? Если воду не подогреть, то не получится суп, получится только картошка в воде.
Инфотуфелька• 26 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Та це зрозуміло, без цього всього
то вже не собівартість
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляИнфотуфелька
то вже не собівартість
Приблизно назвіть ціну не ресторанну
Инфотуфелька• 26 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Приблизно назвіть ціну не ресторанну
ціну чого, картоплі і пшона?
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Може то картопляний суп на акульячому бульйоні
Ні
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Шоні?
Фото буде?
Не буде
Думайте без фото 🤣
Якось так і живу• 26 мая 2025
Скільки води пішло на тарілку супу? Скільки тіста і сиру на один вареник? Що входить в склад тіста?
Мир Мир Мир!• 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
15грн
Така ціна повної порції в нашій заводській столовій, буде смачний суп овочевий. Картопля, пшоно, капуста, морква
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
хорошая у вас столовая, надо к вам на работу идти
Мир Мир Мир!• 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Так, я сьогодні пообідала щось до 35 грн. Салат з буряка 6,80, суп 15 грн, булгур з підливою. Можна взяти тефтелю чи котлету +/-20 грн. Але деко котлет перед мною розібрали, а наступний ще не
винесли. Понеділок не великий асортимент, завтра буде більший
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
руководство молодцы, что для вас стараются так, это большая редкость)
No problems• 26 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Приблизно назвіть ціну не ресторанну
Ну то візьміть та самі порахуйте 20 грамів пшона і 100 грам картоплі + енергоносій для варки того всього.
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Ось мене і цікавить ця сума
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
А мене безкоштовно кормлять, ось хочу прорахувати скільки це
Забула що?
• 26 мая 2025
Ответ дляNo problems
Думаю гривень 50-60 десь
Ms. Сама прямота• 26 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Та це зрозуміло, без цього всього
Зважте картоплину, помножте на ціну, потім зробіть те ж саме з пшоном, мукою, яйцем.
No problems• 26 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
То рахуйте, ви ж математику вчили. Бо щось хочете Ви, а порахувати повинні інші.