сЛАдКОежКА• 26 мая 2025
НМТ что с собой брать?
Еду, воду? Телефоны будут дети сдавать?
Фізик-ядерщик заочно• 26 мая 2025
сертифікат НМТ (або його електронну версію у смартфоні);
запрошення-перепустку (теж можна пред´явити в смартфоні);
паспорт або інший документ, який посвідчує особу (за яким відбувалася реєстрація на НМТ);
ручку (для роботи з чернеткою);
прозору пляшку з водою без етикетки (за бажанням);
поживний перекус для перерви.
ручку (для роботи з чернеткою);
поживний перекус для перерви.
Мая твая не панимать• 26 мая 2025
Ответ дляНе любовница
Еду на пару дней,воду 5 л,палатку и рюкзак
Так сейчас здают НМТ. Спасибо что предупредили
Сама собі лікар• 26 мая 2025
Ответ дляНе любовница
Смешно пипец
сЛАдКОежКА
• 26 мая 2025
Ответ дляНе любовница
Тоже не поняла к чему это
Обнемашечка• 26 мая 2025
Посмотреть бы на того, кто придумывает эту жесть. Там явно маниакальные наклонности. Такой стресс делать детям. Про бутылку вообще анекдот. Почему прозрачную и без этикетки?
Я погнала• 26 мая 2025
На ютубі повно інструктажа від уцояо.
Вода в пляшці без тексту, бутери, 2 ручки, документи особи і запрошення на нмт.
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляОбнемашечка
Тому що діти клеють туди шпаргалки.
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
Я здавала 24 травня НМТ. Сертефікат , паспорт, вода без етикетки, ручка. На перерві можна було взяти телефон.
Ну як написали? Вітати?
Клептоманка• 26 мая 2025
Ответ дляОбнемашечка
А раньше 5 выпускных и три вступительных норм было? А потом этим бедным детям еще и сессии сдавать
Така бойова Я• 26 мая 2025
нам класний керівник присала рекомендації від департаменту освіти області: щоб взяли документи, запрошення, ручку, водичку, щось на перекус і обов´язково теплий одяг. Одяг для того, якщо будуть спускатись в бомбосховище, де зазвичай холодно.
Ответ дляЯ погнала
Ну як написали? Вітати?
Скажу чесно, зареєструвалася спонтанно разом з сином вступником. В планах друга вища, але не цього року. Не готувалася взагалі. Школу закінчила у 1999 р. Історію здала на 147 б., укр. мову - 145 б., укр. літ. - 143 б., математика - 123 б.
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
ПРикольно. Вітаю! А як укрліт здали? Щось читали? Бо я англ.м. вибрала :)
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
Друга вища на базі диплому бакалавра чи магістра можна не здавати нмт і не вчитися повний строк.
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
А я зареєструвалася з дитиною, в мене диплом 98 року, так я здаю нмт пізніше за дитину
Ответ дляhrystia
А нащо нмт на другу вищу? Чи на право?
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
Сказали у приймальній, що потрібно здати нмт
А ви на право чи психолога?
ФФФФристайла• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
Це куди й на яку спеціальність? Яка перша освіта?
ФФФФристайла• 26 мая 2025
Ответ дляЯ погнала
А ви на право чи психолога?
На психолога можна без нмт в магістратуру
КапитанльнаЯ• 26 мая 2025
Ответ дляhrystia
Я так спонтанно теж зареєструвалася з донькою, правда я в останній день реєстрації, бо знайшла випадково свій шкільний атестат))). Мені тоді запрошення прийшло на день раніше, ніж доньці. Тому ходила, як у розвідку)).
Я погнала• 26 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
Зараз так, але це останній рік по ходу, стає регульованою спеціальністю, як право.
ФФФФристайла• 26 мая 2025
Ответ дляЯ погнала
Наразі наказу ще нема. Мало того, навіть курсів достатньо.... Така країна.