Завжди з рушником• 26 мая в 21:41

Ну что - разрешили бить по рашке, будет теперь ответка и по Европе

Что думаете ?
Вот вам и учения и подготовка ..
Antiprom• 26 мая в 22:07
Ответ дляOlvia1987
‼️У ЗСУ вичерпалися ракети для системи SAMP-T — Le Monde

▪️ Україна залишилася без боєприпасів до зенітно-ракетних комплексів SAMP-T, які мають стратегічне значення для протиповітряної оборони.
▪️ Крім того, вже шість місяців не надходили ракети для французьких ЗРК Crotale.
▪️ Як повідомив один із військових, південні регіони країни наразі майже не захищені — там відсутні ефективні засоби ППО.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
потужно.. що тут ще скажеш
Стрекоза любви• 26 мая в 22:07
Сподіваюся, що крім дозволу, нам ще й ці самі ракети дадуть. А то історія може бути комічною, що ми то дозволяємо, а зброї…
А взагалі-то, ми ж вже давно Атакамсами, Скальпами французькими бʼємо. Тому у автора теми якась реакція із запізненням трохи.
Lisa_m• 26 мая в 22:08
Ответ дляЗавжди з рушником
Сподіваюсь , бо бігти з Німеччини якось не хочеться , тільки почала створювати затишок в квартирі . ..
Ни разу в жизни слова плохого не сказала выехавшим. Но тут прям резануло, какая вы циничная, ужас.
Antiprom• 26 мая в 22:08
Ответ дляЄдина Країна
Ответа по Киеву будет
мЄдвЄдЄв ти? налякали їжака голою сракою))
pupsi4ek• 26 мая в 22:08
Ответ дляСтрекоза любви
Так заявление Мерца было сегодня.
Западные союзники не вводят никаких ограничений на применение дальнобойного оружия, поставляемого на Украину, против российских военных целей, заявил в понедельник канцлер Германии Фридрих Мерц.

Мерц отметил, что ограничения были сняты не только с немецкого оружия.
«Больше нет никаких ограничений на номенклатуру вооружений, поставляемых на Украину, ни со стороны Великобритании, Франции, ни со стороны нас. Нет никаких ограничений и со стороны США», — заявил он в ходе дискуссионного форума, организованного общественным вещателем WDR.
Он заявил, что Украина теперь может «защитить себя, например, нападая на военные объекты в России».
«До недавнего времени он не мог этого сделать, и, за исключением очень немногих исключений, он этого не делал».
Канцлер Германии подчеркнула, что пока Киев использует свое оружие для поражения российской военной инфраструктуры, Россия продолжает атаковать украинские «города, детские сады, больницы и дома престарелых».
lilul990• 26 мая в 22:08
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Прикол. Дорогі партнери хочуть шоб ми лупашили вглиб росії

А дати ракеты для ППО? Навіщо це все?

Мерц нормальний мужик, але ми вже наносимо удари вглиб росії. Шо зміниться від наявності ракет?
Конфет04ка• 26 мая в 22:09
Ответ дляЗавжди з рушником
Та что там до той Испании бежать. Или Португалии
pupsi4ek• 26 мая в 22:10
Ответ дляКонфет04ка
Надо было ехать в ненатовские страны )
lilul990• 26 мая в 22:10
Ответ дляpupsi4ek
Так заявление Мерца было сегодня.

А якшо ракетами а не власними дронами бити дальнобійно по росії то шо?
pupsi4ek• 26 мая в 22:11
Ответ дляlilul990
Звідки я знаю? Напишіть Мерцу, чи французському бойфренду Зеленського.
lilul990• 26 мая в 22:11
Хай поляки і німці дадуть нам людей для роз´єбінго кацапів
Стрекоза любви• 26 мая в 22:12
Ответ дляpupsi4ek
Так заявление Мерца было сегодня.

Так і до цього обмежень не було. Умовно «обмеження» були лише через саму конфігурацію ракет. Максимально 300 км.
Якщо Мерц дасть Тауруси, то там дальність 500. Але поки не дав. Як кажуть, як сама не побачу, то не повірю. Тому новина для мене не носить якогось позитивного забарвлення споглядаючи реалії сьогодення.
lilul990• 26 мая в 22:12
Ответ дляСтрекоза любви
Наші дрони і дальше залітали в росію. Дивний жест
pupsi4ek• 26 мая в 22:13
Ответ дляlilul990
Своїх повно. Вони кажуть, треба як в Ізраїлі - нехай буде, як в Ізраїлі, де і президент, і прем´єр, і всі урядовці служили. І діти їх служать. На відміну від україни, де всі поголовно відкосили. Ще мусорів повно і інших псів режиму.
frumoasa17• 26 мая в 22:13
Ответ дляlilul990
Щоб перерізати поставки зброї
Пупок порвуть перерізати від Сувальського коридору до порту Констанци. Не в тому стані вони зараз.
lilul990• 26 мая в 22:13
Ответ дляfrumoasa17
Хто в якому стані достеменно не знає ніхто. Туман війни
Antiprom• 26 мая в 22:14
Ответ дляlilul990
поляки дадуть людей ржу... поляки воювати згодні тільки з українським зерном і нити що тепер вони не хочуть бути наївними і планують заробляти на відновленні України а то біДНяжки мало заробили за 3/5 роки Повномасштабного вторгнення
frumoasa17• 26 мая в 22:14
Ответ дляlilul990
Ясно, раша скоро захопить нашу галактику і піде на Андромеду.
lilul990• 26 мая в 22:16
Ответ дляfrumoasa17
З Китаєм може і захопить. Європа минулого року стала спонсором кацапів на 20 млрд - закупивши їхні ресурси

Може най з цього почнуть.
Yuliya-23• 26 мая в 22:21
Ответ дляpupsi4ek
Надо было ехать в ненатовские страны )
Ерітрею, чи шо )
mymoly• 26 мая в 22:23
Ответ дляpupsi4ek
Надо было ехать в ненатовские страны )
Китай
lilul990• 26 мая в 22:24
Ці всі ракеты то дуже цікаво а по суті? Поділяться розвідувальною інформацією для дальнобійних ударів?

Сша санкції буде вводити чи відморозиться? Це і є їхня отмашка?
mymoly• 26 мая в 22:25
Ответ дляlilul990
Вы серьёзно? Возьмутся за руки и пойдут штурмовать укрепрайон Мелитополя.
Seehund• 26 мая в 22:31
Ответ дляMacOS-ница
Маня, не тужься.
Она старается, что бы кое что выпало по методичке.)
sim_sims• 26 мая в 22:31
Ответ длямегамоСГ
А є чим? https://gazeta.ua/articles/politics/_cotiri-derzha...
А Трамп підтвердив? Скільки разів?
Хоча я тільки за .
sim_sims• 26 мая в 22:33
Ответ дляЛукава Кішка
Думаю, будут лупашить по нам еще сильнее.
Вони завжди на межі своїх можливостей, фізичних в політичних.
Lianaa_06• 26 мая в 22:34
С рашки вещает? Страшно?)
sim_sims• 26 мая в 22:34
Ответ дляЗавжди з рушником
Вы знаете для меня это важно , дома в Украине свое все оставила , тут долго искали квартиру и пока все обустроили , наконец-то как дома себя немного чувствую . Я домашняя ) мне это важно
Держите нас в курсе, будем в бункере переживать за вас всей Советчицей.
ПадаюВреверансах• 26 мая в 22:43
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Европа дала зелёный свет на дальнобойные удары по Рашке.
А що так? Три роки дивились, а тут зжалились?
Anna-08e7• 26 мая в 22:49
Ответ дляМадам Подлинник
Зачем им делать два фронта?
А кто или что мешает?