Снегурочко• 27 мая в 07:47

Хто закордоном і в кого лишилися квартири в Україні, чого ви просто так не

запустите внутрішніх переселенців у свої пусті квартири? Особливо тих, в кого знищене житло? Ваші хати просто так простоюють, а так би допомогли людям. Вважаю, що наша держава мала б примусити їх так зробити. Це - прекрасне вирішення проблеми нестачі житла. Не мешкаєш в Україні - житло націоналізується і в ньому мешкають ті, кому це дійсно потрібно.
барабанщица• 27 мая в 11:01
Ответ дляАнти-анонім
Ти свої хати вже поділила і пустила ВПО?
не ведіться, краще баньте троляку
Бензопирен• 27 мая в 11:07
Ответ дляСнегурочко
Ремонти там зроблять після війни. А ці хати стоять, вже з ремонтами, і нічого вже робити не треба, швидке вирішення великої проблеми в цей непростий час
А как вы ВПО потом обязуете сделать ремонт в квартире и технику заменить, когда они введут?
Стильна штучка• 27 мая в 11:12
Привіт комуністам, геть куркулів
Вже було таке в нашій історії.
автор Снегурочко • 27 мая в 11:13
Ответ дляБензопирен
Підписується договір, де все прописується, наприклад. Немає грошей - ідеш відпрацьовувати на суспільні роботи
автор Снегурочко • 27 мая в 11:13
Ответ дляСтильна штучка
Привіт комуністам, геть куркулів
Вже було таке в нашій історії.
З неба нічого не впаде, а проблеми держави треба якось вирішувати.
Бензопирен• 27 мая в 11:14
Ответ дляСнегурочко
А хозяину какая польза?
Он этих денег не увидит)
Бензопирен• 27 мая в 11:14
Ответ дляСнегурочко
Вот пусть государство и решает)
автор Снегурочко • 27 мая в 11:14
Ответ дляБензопирен
А хозяину какая польза?
Он этих денег не увидит)
Хозяину - компенсация от государства.
автор Снегурочко • 27 мая в 11:15
Ответ дляБензопирен
Вот пусть государство и решает)
Вот я и предлагаю ему решить )
Стильна штучка• 27 мая в 11:18
Ответ дляСнегурочко
Ну звісно ж, за рахунок інших людей, як ще інакше. Може до яника заселитися, чи пшонки?
Не вмію заміряти• 27 мая в 11:18
Когда «государство», которому я оплачивала налоги за свой спокойный сон, подарит мне аналогичную квартиру в Германии, тогда и поговорим
автор Снегурочко • 27 мая в 11:19
Ответ дляСтильна штучка
Щоб десь дати - треба десь взяти
автор Снегурочко • 27 мая в 11:20
Ответ дляНе вмію заміряти
Вам сделают предложение, от которого невозможно отказаться.
Не вмію заміряти• 27 мая в 11:20
Ответ дляСтильна штучка
+ Конча-Заспа и почие вип-послки держморд почему еще не штурмуют?
Стильна штучка• 27 мая в 11:20
Ответ дляСнегурочко
Щоб десь дати - треба десь взяти
Варіант побудувати не розглядається?
Бензопирен• 27 мая в 11:21
Ответ дляСнегурочко
Вот я и предлагаю ему решить )
Нет, это перекладывание ответственности на других людей
Не вмію заміряти• 27 мая в 11:21
Ответ дляСнегурочко
Боюсь не успеют. Продаем уже все, хватит только на первоначальный взнос
празники не помню• 27 мая в 11:22
Ответ дляСнегурочко
І що тут поганого? Взяти пусті хати тих, хто виїхав - і поділити між ВПО
як гарно і креативно .., і всі проблеми знову перекласти на людей..
То може і люди винні, що не готувались до війни, та вірили декому, що нічого не буде??
хоча да, люди і винні.
автор Снегурочко • 27 мая в 11:22
Ответ дляСтильна штучка
Варіант побудувати не розглядається?
Це довго і дорого. А треба швидко і дешево, скоро зима, а багато, хто втратив житло
автор Снегурочко • 27 мая в 11:23
Ответ дляпразники не помню
хоча да, люди і винні.
Бо держава і є люди, українці. Поза Україною України нема.
Не вмію заміряти• 27 мая в 11:24
Ответ дляСнегурочко
А посольства и консульства есть. Вопрос тогда зачем?
автор Снегурочко • 27 мая в 11:27
Ответ дляНе вмію заміряти
Посольства можуть працювати будь-де, але Україна — це не дипломатичний штамп. Україна — це земля, политa кров’ю, вишита болем, обпалена війною. Вона не переїздить за кордон, вона — вдома.
празники не помню• 27 мая в 11:29
Ответ дляБеллаДонна
Саме тому держава вже потурбувалася про трудову мобілізацію. Доведеться працювати не за зпл, а за харчування, як було у другу світову. Державі складно, тому ви маєте її підтримати. Ви вже згодні, ми це знаємо.
причому -свою згоду дали превентивно., - ще у 18.
Бензопирен• 27 мая в 11:29
Ответ дляСнегурочко
Хозяину - компенсация от государства.
Это так не работает, сделают по заниженной цене материалы.
А хозяину потом гемор с поиском рабочих. В чем смысл?
Аноним_1858• 27 мая в 11:29
Ответ дляСнегурочко
Хозяину - компенсация от государства.
Так пусть сразу напрямую ВПО компенсацию хорошую дают. К чему эти посредники?
Бутерброд и я• 27 мая в 11:31
Ответ дляСвекруня
В Германии уже нацики в парламенте, и не только в Германии, а вы все ничего не видите.
Новый канцлер тоже нацик?
Явно наследный. Разрешил ракеты по москве запускать. Видимо желание ее уничтожить у него просто в крови.
Inconvenient• 27 мая в 11:32
Ответ дляПримарочка
Шо за дикая идея. Государство обязано решить этот вопрос. У нас же есть конституция и президент. Была б анархия, тогда другое дело.
Лично у меня ничего нет. Нет дома.
Єту дикую идею продвигал какой-то правительственній чиновник или єксперт по марафону еще летом 2022. Фамилию не расслышала. Так что тема - троллинг, но идея витает в воздухе.
автор Снегурочко • 27 мая в 11:34
Ответ дляБутерброд и я
Новый канцлер тоже нацик?
Уже не разрешил
автор Снегурочко • 27 мая в 11:35
Ответ дляInconvenient
Все будет, но не сразу. И людей расселим, у всех будет жилье. Все будет Украина
Железобетон• 27 мая в 11:37
Ответ дляСнегурочко
Хозяину - компенсация от государства.
В виде грамоты?