Снегурочко• 27 мая 2025
Хто закордоном і в кого лишилися квартири в Україні, чого ви просто так не
запустите внутрішніх переселенців у свої пусті квартири? Особливо тих, в кого знищене житло? Ваші хати просто так простоюють, а так би допомогли людям. Вважаю, що наша держава мала б примусити їх так зробити. Це - прекрасне вирішення проблеми нестачі житла. Не мешкаєш в Україні - житло націоналізується і в ньому мешкають ті, кому це дійсно потрібно.
барабанщица• 27 мая 2025
Ответ дляАнти-анонім
Ти свої хати вже поділила і пустила ВПО?
не ведіться, краще баньте троляку
Бензопирен• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Ремонти там зроблять після війни. А ці хати стоять, вже з ремонтами, і нічого вже робити не треба, швидке вирішення великої проблеми в цей непростий час
А как вы ВПО потом обязуете сделать ремонт в квартире и технику заменить, когда они введут?
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляБензопирен
Підписується договір, де все прописується, наприклад. Немає грошей - ідеш відпрацьовувати на суспільні роботи
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Привіт комуністам, геть куркулів
Вже було таке в нашій історії.
З неба нічого не впаде, а проблеми держави треба якось вирішувати.
Бензопирен• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
А хозяину какая польза?
Он этих денег не увидит)
Бензопирен• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Вот пусть государство и решает)
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляБензопирен
А хозяину какая польза?
Он этих денег не увидит)
Хозяину - компенсация от государства.
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляБензопирен
Вот пусть государство и решает)
Вот я и предлагаю ему решить )
Стильна штучка• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Ну звісно ж, за рахунок інших людей, як ще інакше. Може до яника заселитися, чи пшонки?
Не вмію заміряти• 27 мая 2025
Когда «государство», которому я оплачивала налоги за свой спокойный сон, подарит мне аналогичную квартиру в Германии, тогда и поговорим
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Щоб десь дати - треба десь взяти
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Вам сделают предложение, от которого невозможно отказаться.
Не вмію заміряти• 27 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
+ Конча-Заспа и почие вип-послки держморд почему еще не штурмуют?
Стильна штучка• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Щоб десь дати - треба десь взяти
Варіант побудувати не розглядається?
Бензопирен• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Вот я и предлагаю ему решить )
Нет, это перекладывание ответственности на других людей
Не вмію заміряти• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Боюсь не успеют. Продаем уже все, хватит только на первоначальный взнос
празники не помню• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
І що тут поганого? Взяти пусті хати тих, хто виїхав - і поділити між ВПО
як гарно і креативно .., і всі проблеми знову перекласти на людей..
То може і люди винні, що не готувались до війни, та вірили декому, що нічого не буде??
хоча да, люди і винні.
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Варіант побудувати не розглядається?
Це довго і дорого. А треба швидко і дешево, скоро зима, а багато, хто втратив житло
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляпразники не помню
хоча да, люди і винні.
Бо держава і є люди, українці. Поза Україною України нема.
Не вмію заміряти• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
А посольства и консульства есть. Вопрос тогда зачем?
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Посольства можуть працювати будь-де, але Україна — це не дипломатичний штамп. Україна — це земля, политa кров’ю, вишита болем, обпалена війною. Вона не переїздить за кордон, вона — вдома.
празники не помню• 27 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
Саме тому держава вже потурбувалася про трудову мобілізацію. Доведеться працювати не за зпл, а за харчування, як було у другу світову. Державі складно, тому ви маєте її підтримати. Ви вже згодні, ми це знаємо.
причому -свою згоду дали превентивно., - ще у 18.
Бензопирен• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Хозяину - компенсация от государства.
Это так не работает, сделают по заниженной цене материалы.
А хозяину потом гемор с поиском рабочих. В чем смысл?
Аноним_1858• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Хозяину - компенсация от государства.
Так пусть сразу напрямую ВПО компенсацию хорошую дают. К чему эти посредники?
Бутерброд и я• 27 мая 2025
Ответ дляСвекруня
В Германии уже нацики в парламенте, и не только в Германии, а вы все ничего не видите.
Новый канцлер тоже нацик?
Явно наследный. Разрешил ракеты по москве запускать. Видимо желание ее уничтожить у него просто в крови.
Inconvenient• 27 мая 2025
Ответ дляПримарочка
Шо за дикая идея. Государство обязано решить этот вопрос. У нас же есть конституция и президент. Была б анархия, тогда другое дело.
Лично у меня ничего нет. Нет дома.
Єту дикую идею продвигал какой-то правительственній чиновник или єксперт по марафону еще летом 2022. Фамилию не расслышала. Так что тема - троллинг, но идея витает в воздухе.
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляБутерброд и я
Новый канцлер тоже нацик?
Уже не разрешил
Снегурочко
• 27 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Все будет, но не сразу. И людей расселим, у всех будет жилье. Все будет Украина
Железобетон• 27 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Хозяину - компенсация от государства.
В виде грамоты?