Снегурочко• 27 мая в 07:47

Хто закордоном і в кого лишилися квартири в Україні, чого ви просто так не

запустите внутрішніх переселенців у свої пусті квартири? Особливо тих, в кого знищене житло? Ваші хати просто так простоюють, а так би допомогли людям. Вважаю, що наша держава мала б примусити їх так зробити. Це - прекрасне вирішення проблеми нестачі житла. Не мешкаєш в Україні - житло націоналізується і в ньому мешкають ті, кому це дійсно потрібно.
Дуже дуже вумна• 27 мая в 09:11
Вы, как преданный гражданин, можете обратиться со своей инициативой и потребовать у державы это сделать: открываете любое расследование Бигуса о том, как чиновники, депутаты и их родычи покупают по 100+ квартир, а сами сидят в монаках и венах, и идете прямо с пофамильным списком и адресами. Прежде, чем лезть к людям с пламенными призывами.
КвартираЧья• 27 мая в 09:11
Ответ длясама себе прекрасная
Я сама така впо.
Але категорично не погоджуюсь.
Це особисте майно людей яке вони заробляли тяжкою працею.
Обов´язок забезпечити переселенців житлом має бути виключно на державі
То есть, когда за границей переселенцев пускают в СВОЁ жильё, оно не тяжёлым трудом заработанное ?
У нас так из 120 кв, в 7 живут. Остальные квартиры гниют с отключёнными батареями и с десятками тысяч долгов по коммуналке .
Смешнюча• 27 мая в 09:11
Русня на окупованих так і робить - забирає житло в тих, хто виїхав. Ну вони правонаступники комуняк, тому і методи у них звичні і давно відпрацьовані. Але чути таке від наших людей?
Неваляшкина• 27 мая в 09:13
Предлагаю в Конча-Заспе и многих других подобных местах ,отдать жилье для ВПО, все равно пустые стоят
КвартираЧья• 27 мая в 09:13
Ответ дляСмешнюча
Никто не пишет про ’забирать’ , на время пустить жить, хотя бы за ту же коммуналку .
Удачная• 27 мая в 09:13
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А если не по бешенеым то можно сдавать? Вы разрешаете? Не впо
Идите в сад, охладитесь пока погода позволяет. Это можно )
Джонсонюк• 27 мая в 09:14
Вважаю, ті хто залишились мають безкоштовно відбудовувати країну, бо їм же в ній жити. А хто ще? В країні війна, грошей платити немає. А відбудова потрібна.
Лепешечка• 27 мая в 09:16
Ответ дляСнегурочко
Державі зараз складно, у ній війна
Так так бачимо як складно, як не один міністр так другий прикупляють собі нерухомості закордоном, а лікарів мсек під матрасом мільйони тримають😁
Смешнюча• 27 мая в 09:16
Ответ дляКвартираЧья
Де спочатку примусом пустити, там потім примусом і забрати
Кому там слова не давали• 27 мая в 09:16
Ответ дляСвекруня
Так у иностранцев тоже не спрашивали согласия на это. Они постоянно на митинги против выходят и ничего не решается. В Украине примут такой закон и будет все тоже в правовом поле.
Та то проплачені мітінги, з однієї сторони гонять на бойню - то нащі своїх же здають, з іншої сторони - підтримують кацапський режим. А нам тільки лапша розвішується. Їм вигідна війна вигідна, а ми наче барани на бойне.
Гравіцапа• 27 мая в 09:17
Ответ дляIQ 80
Я пустила свого двоюрідного брата, а він зробив з квартири притон для алкашів. Підозрюю, що там вже винесли половину квартири.
Лепешечка• 27 мая в 09:17
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Точно про вас
КвартираЧья• 27 мая в 09:17
Ответ дляДжонсонюк
А ті хто виїхав і не платить за коммуналку ? За борги забрати нерухомість ?
Джонсонюк• 27 мая в 09:18
Ответ дляКвартираЧья
На них пофіг. Країна потрібна тим, хто лишається.
Гравіцапа• 27 мая в 09:19
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Ага, грабь награбленное ))))
От откуда у люмпенов столько дурной єнергии?)))
Кому там слова не давали• 27 мая в 09:20
Ответ дляГравіцапа
Ага, грабь награбленное ))))
двигун на гівні працює, ось забросили..
Гравіцапа• 27 мая в 09:20
Ответ дляСнегурочко
І що тут поганого? Взяти пусті хати тих, хто виїхав - і поділити між ВПО
Наприклад вашу пусту хату )))
Леді Душка• 27 мая в 09:24
Ответ дляСнегурочко
Державі зараз складно, у ній війна
Почему я знаю откуда автор?
ОдинРазНадетое• 27 мая в 09:24
Тому що вони уб´ють квартиру від ремонту, меблів, техніки нічого не залишиться - не своє не шкода, а ціни на то все космос, власник житла ніяк не захищений від недобросовісних людей, плюс у всі у кого нема житла ненавидять тих у кого є, бо питання житла в Україні болюче, від злості назло можуть убити все, скільки тем в Україні про квартирантів, які платять і толку, та сума не компенсує витрати на ремонти
Эскиз бесконечности• 27 мая в 09:25
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Десь в куточку плаче маленький комуніст , ви геніальні панянко
ОдинРазНадетое• 27 мая в 09:26
ви краще б трусонули депутатів, олігархів, корупціонерів, ректорів універів, ТЦК, ВЛК і інше кобло, тобі б знайшлися гроші на нове житло людям
ЭмчЭндЭм• 27 мая в 09:26
Ответ дляМагиня
Багато моїх знайомих так і робили перші роки, в основному родичам і знайомим. А ви свою квартиру кому дали просто так?
Не кому они не дали просто так, у них ’вошь на аркане и блоха на цепи’
ТихоЯ• 27 мая в 09:26
А вы свое жилье уже отдали? Вы потомок тех, кто раскуркуливал наших предков?
Гравіцапа• 27 мая в 09:28
Ответ дляПустощі-веселощі
Тут логічне питання чому не забирають житло в тих, хто в держави вкрав мільярди? Чому немає конфіскації в порушників закону? Про них автор чомусь не згадує.
Да, хочу отдыхать в квартире сатрапов и диктаторов.
Мечтаю есть из их тарелок и валять красивого молодого ловеласа на шелковых простынях теперешних вождей ))))
НашлаПерепискуМужа• 27 мая в 09:30
Ответ дляУдачная
Ну идите если вам нужно. Хоть в сад, хоть еще дальше
Гравіцапа• 27 мая в 09:30
Ответ дляТепличная
В нас на днях так захищали, що аж вбилися, так спішили свіжевиловленого чоловіка доставити в тцк.
Ого , це де ?
Полтава ?
ОдинРазНадетое• 27 мая в 09:32
Ответ дляБеллаДонна
Саме тому держава вже потурбувалася про трудову мобілізацію. Доведеться працювати не за зпл, а за харчування, як було у другу світову. Державі складно, тому ви маєте її підтримати. Ви вже згодні, ми це знаємо.
А у Гетьманцева зато квартирка у Франції, за які шиши? То може її націоналізувати, а не людей, які намагаються вижити продаючи бв речі через ОЛХ
Гравіцапа• 27 мая в 09:32
Ответ дляТрохи злякана
Так, це відголоски радянщини - все має бути почесному, не повинно бути багатих і взагалі треба в них це забрати та віддати пролетаріату
Ага, только сначала честно ты , а потом мы все посмотрим, и решим стоит ли далее честно ....
Шалена невинність• 27 мая в 09:33
А давайте вже тоді все по чесному - ВПО лише жінки і діти, чоловіки краще знають свою малу батьківщину, тож хулі вони переміщуються в тил, коли інші захищають їхні терикони і степи? От і на нове житло зароблять
Гравіцапа• 27 мая в 09:34
Ответ дляСвекруня
Жаль, ЛТП сейчас нет.
Я ещё тогда сказала, что нас готовят к какому-то грандиозному шухеру.
Психов лечить только с их разрешения - это правильное решение.