Біле пальто• Изменено 27 мая в 16:05
Дівчата у вас бували хибні аналізи?
У скількох лабораторіях здаєте ?
І яким довіряєте ?
Диви яка я пава!• 27 мая в 16:06
Есть перекрестные реакции. Это не ошибка, но диагноз может быть поставлен ошибочно конечно.
Біле пальто
• 27 мая в 16:06
Ответ дляДиви яка я пава!
Які наприклад?
Три різні лабораторії , у двох все в більшості співпадає у третій все геть погано .
Біле пальто
• 27 мая в 16:07
Ответ дляКозяка-маляка
Бували. Пап тест показав підозру на рак.
10 років назад
Ви пере здавали пап тест? Яка лабораторія ?
Диви яка я пава!• 27 мая в 16:08
Ответ дляБіле пальто
Які наприклад?
Возможно в той лаборатории с реактивами что то не так. А может и спутали анализы с чужими. Из простых примеров, часто анализ на ВИЧ позитивный у тех, у кого онко.
Ms. Анонимная• 27 мая в 16:09
Да, сдавала хгч в синево. Странно себя чувствовала, подозревала беременность. Результат - меньше 1. Меня начала активно лечить, искать причину постоянной температуры, сделала флюшку, выпила две упаковки антибиотиков. Хорошо хоть таких, что не вредят в первом триместре.
Асталависта бэйби• 27 мая в 16:09
Під час вагітності показав аналіз в Сінево гемоглобін 82, мене практично поклали в лікарню, перездала ще раз (знову в Сінево) через 5 днів, був вже 135. Піднятися так швидко він не міг, відповідно якийсь з них був глюком.
Козяка-маляка• 27 мая в 16:09
Ответ дляБіле пальто
Звичайно що перездавала. В онконінеколога.
Лабораторія синево
Сапай вазони• 27 мая в 16:10
У мене хибний був) втратила свідомість в поліклініці перед дверима лабораторії в черзі на аналіз крові) в мене кров не брали, бланк аналіза залишився на столі у лаборанта, мене там в свідомість приводили. Відповідь прийшла) у мене все добре, ніяких відхилень в крові не було
Начальник Анонимов• 27 мая в 16:10
Ответ дляСапай вазони
успокоили вас как могли
Біле пальто
• 27 мая в 16:11
Ответ дляАсталависта бэйби
А як таке може бути ???
От г гемоглобіном у мене теж сама історія
Козяка-маляка• 27 мая в 16:12
Ще згадала, в сестри малому по крові підозра на лейкоз.
Перездали все ок. Але що їй це вартувало
Детские_Будут?• 27 мая в 16:13
Ответ дляАсталависта бэйби
А як це ’практично поклали в лікарню’?
Асталависта бэйби• 27 мая в 16:15
Ответ дляДетские_Будут?
А як це ’практично поклали в лікарню’?
Ну гінеколог рекомендував госпіталізацію, мені це було дуже недоречно, я попросила щоб виписали лікування і перездати аналіз, якщо краще не буде тоді ляжу. А другий аналіз виявився ок
Детские_Будут?• 27 мая в 16:17
Ответ дляСапай вазони
Я якось стояла в черзі на аналіз на цукор. Передімною 2 бабульки говорять. Одна запитує, чому ти тут? Інша відповідає, що лікар направила, бо прийшов аналіз і в мене цукор дуже високий. Перша каже - неправильно підготувалась/діабет? А та відповідає - я його взагалі не здавала, я не знаю де він взявся той цукор. 🤣🤣🤣
Бабайко• 27 мая в 16:17
В гінекології здавала мазки, висіяли трихомонади(((( скільки скандалів вдома було. Лікування декілька курсів, бо постійно висіяли. Змінила гінеколога і перездала в двох приватних лабораторіях - все ок, здала у першого гінеколога - знову погані, я відразу йому на стіл результати з сінево та діли (там все було ок), а лікар на мене закричала, що я її в махінаціях звинувачую...
Короче, негативу повно було і стресу також
палка-копалка• 27 мая в 16:19
Ответ дляБіле пальто
Які наприклад?
У мого брата аналізи показали віч. Передавав , нервів затратит кучу. Мама перед операцією сдавала на групу крові і добре, що подивилася, бо не та група.
Біле пальто
• 27 мая в 16:19
Ответ дляБабайко
Жах
Ну і кому тоді вірити ?
Бабайко• 27 мая в 16:20
Ответ дляБіле пальто
Жах
Ну і кому тоді вірити ?
Здоровому глузду. Ми тоді планували другу дитину. Ох я тоді зла була на чоловіка
Детские_Будут?• 27 мая в 16:21
Ответ дляпалка-копалка
Я на облік по вагітності ставала - 3 мінус.
Ага резус конфлікт. Піди з чоловіком (направляє лікар), здайте в центрі переливання крові. Пішли - в обох 1+. Народила - в дитини 1+.
Пішов недавно чоловік донором в той же центр - в нього вже 2+ 🙄
палка-копалка• 27 мая в 16:23
Ответ дляДетские_Будут?
Ого. Але мама знала свою групу крові і якщо б лікар, яка оперувала у мама не запитала чи вірна в аналізах, то під час операції перелити б не ту.
Детские_Будут?• 27 мая в 16:23
Ответ дляБіле пальто
Жах
Ну і кому тоді вірити ?
Нікому.
В жовтні знімала шви в гінеколога.
Перед цим дві жінки здали зразки на гістологію, лікар і медсестра не могли згадати де чиї :(. Поки лежала на кушетці, слухала. Положили навмання.....
В жовтні знімала шви в гінеколога.
Крем для арбуза• 27 мая в 16:26
Аналізи були вірні, а діагноз помилковий. Професор на основі підвищеного ХГЧ (без вагітності) поставив діагноз онко і відправляв на наступний день в Вінницю починати лікування.
Без перепровірки.
Без дообстеження.
Просто їдьте і починайте хімію.
Добре, що пішла до іншого, молодого лікаря. Після дообстеження і гістероскопіі - залишки в матці після вишкрібання завм. вагіт. Це було 5 років тому. Якби я послухала професора, покалічила би своє здоровʼя. Хоча воно і так не дуже, але боюсь навіть уявити що було б, якби тоді почала непотрібне лікування…
Без перепровірки.
Без дообстеження.
Просто їдьте і починайте хімію.
Біле пальто
• 27 мая в 16:26
Ответ дляДетские_Будут?
Це цирк на дроті
Як це так???
Файно Замало• 27 мая в 16:58
Сдавали в Синево спермограмму, коагулограмму и еще что-то, не помню - это те анализы, где результат был ошибочный.
Xвостокрутелка• 27 мая в 17:28
ось на днях в Сінево ,сварюсь з операторами ,обіцяють зв´язатися після вирішення ситуації,але звісно що шансів 0.Ненавиджу цю лабу але тільки вони роблять цей аналіз .
Покорительная• 27 мая в 18:09
Було. Діагностували ВІЛ, потім з´ясувалось, що то в когось з таким же прізвищем. Трохи аборт не зробила з переляку.
Перша скрипка• 27 мая в 23:33
Ответ дляДетские_Будут?
Группа может измениться в течение жизни, резус, насколько я знаю - нет.
Перша скрипка• 27 мая в 23:35
Ответ дляПокорительная
Обоже, вы что. С ВИЧ рожают здоровых детей, просто терапию нужно матери принимать. Но вообще, кабзда, конечно.