Жертва интернета• 27 мая в 17:08
Тренажерний зал. Коли починати самостійний шлях без тренера?
Потрібна порада.Ходжу з січня місяця, займаюсь з тренером.Вже кілька разів тренер відкладав тренування- то тренувалась сама, він лише список вправ присилав.Після цього самопочуття нормальне, нічого не скрутила, не болить.
Думаю про те, що починати ходити самій.
Коли ви відмовились від тренера?
Мета відвідування залу : гарне самопочуття ну і схуднення, куди ж без цього.
Думаю про те, що починати ходити самій.
Коли ви відмовились від тренера?
Покорительная• 27 мая в 17:09
Если вы не строите ювелирно тело,
и если тренер не нужен, чтобы ’дожимать’
то уже можете заниматься сама
Свідок Перемоги• 27 мая в 17:12
Вже давно можна і без. Вправи Ви знаєте, порахувати собі теж зможете самостійно
Жертва интернета
• 27 мая в 17:12
ну фінансово мені вигідніше ходити три- чотири рази без тренера- ніж двічі з ним.
Ясно, що усім хочеться гарну фігуру, але на варіант бодібілдерів не претендую в жодному разі.
На пів ставки• 27 мая в 17:13
Когда денег не стало, отказалась от тренера. А так да, с ним уверенее
Жертва интернета
• 27 мая в 17:15
ще розглядаю варіант- двічі без тренера- за його програмою і раз в тиждень з ним, нові вправи освоювати, або ті- де потрібен його контроль
Жертва интернета
• 27 мая в 17:19
Ответ дляНа пів ставки
як обираєте собі комплекс вправ на заняття?
Жертва интернета
• 27 мая в 17:23
Ответ дляНетутешня
Переводчик нужен.
Я тут занимаюсь
Дякую.Подивлюсь, що тут пропонують
Жертва интернета
• 27 мая в 17:28
Ответ дляСвекруховна
я десь півроку займалась з тренером, вже декілька років сама тренуюсь
комплекс вправ собі самостійно підбираєте?результатами задоволені?
На пів ставки• 27 мая в 17:42
Ответ дляЖертва интернета
Я по своей задаче там. Мне не надо качать то или это, просто нагукзка сейчас. У вас есть план после тренера, его и придерживайтесь
Поліцейський патруль• 27 мая в 17:53
Дочь сразу сама ходила, программу где-то скачала, цель попа, и попа растет на глазах уже, несколько месяцев было как впустую, то мышцы уплотнялись, а после этого процесса начали нарастать
Свекруховна• 27 мая в 18:37
Ответ дляЖертва интернета
так, задоволена