Lourmel• 27 мая в 19:33

Wizzair. Нужно ли распечатывать посадочный талон? Или можно с телефона показать?

Катруська• 27 мая в 19:34
Показывали с телефона
Услада• 27 мая в 19:35
Є декілька аеропортів де треба друкувати.
В багатьох ні.
автор Lourmel • 27 мая в 19:36
Ответ дляКатруська
Показывали с телефона
Спасибо
tanga• 27 мая в 19:39
Ответ дляУслада
В багатьох ні.
Можете сказати чи треба у Шопені, Римі (фьюмічіно) і Неаполі?? Не уявляю де там печатати буду
Услада• 27 мая в 19:43
Ответ дляtanga
ні, не треба
автор Lourmel • 27 мая в 20:04
Ответ дляУслада
В багатьох ні.
А в Кишинёве?
Услада• 27 мая в 20:13
Ответ дляLourmel
А в Кишинёве?
не треба
Gleva• 28 мая в 09:59
на сайті війзейр написані аеропорти, де треба друковані посадкові
автор Lourmel • 28 мая в 10:39
Ответ дляGleva
Не знайшла
Gleva• 28 мая в 11:26
Ответ дляLourmel
Не знайшла
https://www.wizzair.com/uk-ua/dovidkovyi-tsentr/re...
Gleva• 28 мая в 11:27
Ответ дляLourmel
Не знайшла
Проблеми з реєстрацією
Якщо у вас виникли труднощі з реєстрацією, переконайтеся, що реєстрацію на ваш рейс уже відкрито. Додаткову інформацію див. на сторінці «Терміни реєстрації та здавання багажу».
Якщо у вас виникли технічні проблеми, ви пропустили реєстрацію або здійснили бронювання через онлайнове туристичне агентство, див. відповідний розділ нижче.
Технічні проблеми з онлайн-реєстрацією
Якщо у вас виникли проблеми з онлайн-реєстрацією, спочатку перевірте, чи онлайн-реєстрація доступна для вашого рейсу. Додаткову інформацію див. на сторінці «Терміни реєстрації та здавання багажу».
У деяких аеропортах онлайн-реєстрація може бути недоступна. У таких виняткових випадках ви можете безкоштовно зареєструватися в аеропорту. Ось перелік таких аеропортів :
Аеропорт Агадір- Аль-Массіра
Корфу
Аеропорт Марракеш- Менара
Москва
Сарагоса
Тут йде мова не саме про друк посадкових, а про онлайн реєєстрацію