Давно без алко• 28 мая в 13:24
Квитки Укрзалізниця
Дівчата, дуже потрібні квитки по Україні, в продажу вже немає і боюсь, що не з´являться.
Де можна зараз придбати їх з доплатою? Раніше на ОЛХ були люди, які продавали квитки. Зараз не знаходжу
І якщо квитків так і не знайду - чи є шанс їхати на вокзал і домовлятись з провідниками? В кого є досвід? Дякую
Кому там слова не давали• 28 мая в 13:29
налаштуйте автовикуп, оповіщення, за день-два зазвичай є квитки.
Давно без алко
• 28 мая в 13:33
Ответ дляКому там слова не давали
Налаштувала відразу, але мені треба 4 квитки.
Налаштували по 2
Давно без алко
• 28 мая в 13:33
Ответ дляРекламама
Маршрут та дата які?
Київ Чоп на 13 червня на 19-57
Давно без алко
• 28 мая в 13:35
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Смотрите каждый день в 8 утра - могут добавлять вагоны.
дивлюсь - не добавляють (((
Цвірінь• 28 мая в 13:40
Ответ дляДавно без алко
Київ Чоп на 13 червня на 19-57
Весь день вчора ловила цей поїзд. Випав 1 квиток і я одразу його купила.
На 13 число вдень все розкупили((
Є лише ранкові і якісь дитячі купе на вечір..
На 13 число вдень все розкупили((
Давно без алко
• 28 мая в 13:44
Ответ дляЦвірінь
На 13 число вдень все розкупили((
В мене в додатку зараз жодного квитка на цей день
Можливо варто взагалі поставити всім на авто викуп 1 квитка? Може так шансів більше?
А у вас виходить автовикуп не стояв? Ви самостійно постійно моніторили?
Кому там слова не давали• 28 мая в 13:45
Ответ дляДавно без алко
Налаштували по 2
4 шт у провідників не купите, хоча по 1 в різних вагонах.
Краще шукайте інші шляхи, автобусом, машиною, або з пересадками.
Цвірінь• 28 мая в 13:48
Ответ дляДавно без алко
Так, не стояв автовикуп.
Можна поставити автовикуп на дитяче/жіноче купе + міжнародні рейси.
А мені треба було купити квиток для батька, який їде до мене закордон.
Я спочатку купила авіа, а потім уже зрозуміла, що менше 20 днів злишилося і все уже максимально викупили.
Але вчора мені пощастило. Але мені і всього 1 квиток треба було.
Чотири треба було одразу хапати в перші хвилини продажу.
Я так розумію, всі так і роблять.
За 20 днів о 8 00 треба ловити.
Я ще намагалася піймати Відень/ Будапешт.
За 3 доби результат був 0, тому інший маршрут обрали з батьком
Я так розумію, всі так і роблять.
За 20 днів о 8 00 треба ловити.
Цвірінь• 28 мая в 13:51
Ответ дляДавно без алко
Так, я моніторила постійно.
Тільки з´явився я викупила його за 30 секунд. Але він був один.
Чотири навряд чи хтось здасть уже одним заходом....
Давно без алко
• 28 мая в 13:54
Ответ дляКому там слова не давали
як небудь би
є квитки на 9 ранку далі з чопа до будапешту, тому треба їхати
є придбані квитки на час дня на 13 червня, але це крайній випадок. дуже незручно - 13 в дітей випускний - і якщо їхати ним, то не потрапляють на випуск
це така халепа (((( через цих клятих сусідів, після безсонної ночі, я на ранок тільки заснула і проснулась тільки в 11 - хоч і будильник нагадування стояв на 7-50, на 8-00 - я нічого не чула, не пам´ятаю - чи виключала його (((
Зоряний Шлях• 28 мая в 14:04
А за кілька днів зараз розпочинається продаж квитків?
Дивилась сьогодні Трускавець з Києва на середину червня, квитків вже майже немає.
Давно без алко
• 28 мая в 14:36
Ответ дляЗоряний Шлях
Рівно за 20 о 8 годині ранку - сьогодні продаж був на 16 червня
Зоряний Шлях• 28 мая в 15:58
Ответ дляДавно без алко
Дякую!