Душа компанії• 27 мая 2025
В кого був кашлюк?як думаєте це він? Цікавить IG М
Дитина кашляє десь 3-4 тижня, на початку було більше
Вакциновані
Здала на кашлюк, тому що вже здавали і на алергію і спідометрів зробили , вже не знала на що грішити
Зараз то менше , то більше, в селі майже не кашляє, в місті більше
Один лікар впевнений , що це він , другий сказав , що можливо він
В кого було ? Коли кашель геть зник? Теж дитина могла , то майже не кашляти , то кашляти більше ?
Вакциновані
Душа компанії
• 27 мая 2025
Ответ дляосень харашо
100 денний кашель, так і є.
А по аналізу думаєте то таки він ? І треба постійно слухати арки геть кашель не зникне ,якщо це таки він ?
Душа компанії
• 27 мая 2025
Ще хотіла написати , що а нас в принципі майже всі орз супроводжуються кашлями , трахеїтами , бронхітами
осень харашо• 28 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Біля води, в прохолодному, вологому повітрі теж майже немає, як правило. По аналізах не підкажу, це до лікаря. В мене діти перші 2 тижні рвали щоночі від кашлю. Поступово ішов на спад, приймали ліки, синекод і ще щось. Поїхали на Різдво на Балиійське море, там майже не кашляли. А так три місяці тримався кашель.
Душа компанії
• 28 мая 2025
Ответ дляосень харашо
Ви постійно слухали дітей в педіатра ?
осень харашо• 28 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Ви постійно слухали дітей в педіатра ?
Ні, лише спочатку.
Жена миллионера• 28 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
В сина був кашлюк і в чоловіка. І теж аналіз на IgM був сумнівний. Робили десь через 3 тижні від початку хвороби, але по симптомах сумнівів не було, поки 3 місяці не відмучились, нічого не допомагало.
Душа компанії
• 28 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
Сильно кашляли ? Якось лікували ? Чи просто перечікувати треба ці 3 місяці ? Так сподіваюсь, що ось скоро поїдем в Карпати і стане краще , а влітку на море
Жена миллионера• 28 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Нічого не допомагало, поки саме не затихло. В сина він ще наклався на астму, яка була в ремісії, а з кашлюком розгулялась. Досі вигрібаємо наслідки.
Не скажу, що дуже сильний кашель був, але раптові нічні напади із зупинкою дихання в обох досі згадую із жахом.
Дитина повністю щеплена, в чоловіка теж колись щеплення було, але ж дуже давно.
І я тоді хворіла теж, але якось недовго, за пару тижнів вже не кашляла, хоча раптові напади, коли не могла ні вдихнути, ні видихнути, теж були.
Душа компанії
• 30 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
А скільки дітям ? Лікар сказав , що може до пів року кашляти , особливо загострення можуть бути при ГРВІ
Оце фігня цей кашлюк
Жена миллионера• 30 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Оце фігня цей кашлюк
11 років.
Дуже підірвав здоров´я, в цьому навчальному році перший семестр майже не ходив, не встигала до лікаря записувати. День-два-три в школі, 2 тижні вдома...
Душа компанії
• 30 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
11 років.
Капець(у вас теж було , що трохи йде на спад , потім підчепив ГРВІ і знову бухту аж як собака ? Я вже переживаю , щоб ці кашлі не переросли в щось психологічне
Мені здається, що він вже як звик кашляти , наче як звичка
У вас повністю за скільки пройшло ?
Жена миллионера• 30 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
У вас повністю за скільки пройшло ?
Місяці 3-4 десь. Але я ж кажу, в нього астма, тут важко розділити кашель від чого він. Після кашлюка став хворіти важче, з тривалим кашлем. Але без нападів як при кашлюку.
Але не накручуйте себе, це наша історія, не обов´язково буде так і у вас.
Душа компанії
• 30 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
Дякую! Будьте здорові! У вас астма то спадкове ? Чи ні ?
Жена миллионера• 30 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Алергія в чоловіка є сезонна, в сина на кота виявилась, дійшло до такого діагнозу, бо проявлялась лише у вигляді обструкцій при грві, звичайних ознак типу чихання не було. Поки докопались до причини, отримали такий статус
Душа компанії
• 30 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
А як докопались ? Спірометрію робили чи не лише ?