Чу Ча• 25 мая в 11:36

Що це за вірус такий забористий?

Стала помічати що люди навколо дуже сильно кашляють. Потім у нас першою захворіла дитина: спочатку нежить, трішки горло і на наступний ранок прокинулася з обструкцією. Усе клекоче і здавлене. За тиждень інгаляцій і лазолвану вилікували. У школі на дитячому святі не було дитини яка б не кашляла. Кашель такий що аж до рвоти. Хрипить - аж чути на відстані. Батьки між собою розмовляли , що допомагають протиалергійні. . Позавчора почалося в мене спочатку легке першіння в горлі, кілька разів чхнула. На наступний ранок прокинулася із здавденим горлом, усе хрипить. За одну ніч ! Такого раніше ніколи не було! Кашляю і не можу від кашляти. У кого було подібне, як довго проходить, чим лікувалися і що допомагає?
автор Чу Ча • 25 мая в 11:37
І що головне : температура при цьому всьому в нормі! Ні в кого температури не було.
ТаЕщеОптимистка• 25 мая в 11:39
ковид у многих
Бамбарбия! Кергуду.• 25 мая в 11:39
в мене була 37,1/2
але кості ломало сильно
долой_лама• 25 мая в 11:40
Ответ дляТаЕщеОптимистка
ковид у многих
и у нас так
автор Чу Ча • 25 мая в 11:40
Ответ длядолой_лама
и у нас так
Без температури і одразу кашель з обструкцією? А чим лікували?
долой_лама• 25 мая в 11:41
Ответ дляЧу Ча
симптомно лечится ковид
66сезон666серия• 25 мая в 11:42
У нас бронхіт страшенний у всіх був,температура майже у всіх+розлади травлення.Все в кучі.Всі на антибіотиках були всі.Після всього слабкість страшенна довго.
Сижу_и_плачу• 25 мая в 11:43
Це той, що ходить
ЖующаЯКонфету• 25 мая в 11:43
У нашому садочку півгрупи ходило з кашлем, виховательки навіть скаржилися, бо воно явно заразне. Мій малий захворів, перейшло у бронхіт. Ми теж від нього заразилися. Такий вірус
Мию чакри щоденно• 25 мая в 11:43
Моя сім´я пережила цей вірус в березні.
Температура вище 37 не була. Велика слабкість. Тест на ковід робила - негативний.
В мене в перше в житті була обструкція.
Лікар назначив Серрата та спочатку Лазолван, потім Аскоріл.
Я лікувалась три тижні.
Чоловік з сином швидше прийшли в норму. Але в них обструкції не було.
автор Чу Ча • 25 мая в 11:45
Ответ дляМию чакри щоденно
Моя сім´я пережила цей вірус в березні.
В мене в перше в житті була обструкція.
Я лікувалась три тижні.
Ось і в мене перший раз таке! Я в шоці що так швидко дало обструкцію.
Угги_в_горошек• 25 мая в 11:46
В офісі всі хворіють, легкий нежить, втрата голосу, закашлюввння, слабкість, температури не було
автор Чу Ча • 25 мая в 11:46
Ответ дляЖующаЯКонфету
В нас весь клас такий кашляючий. Водять мабуть бо немає температури. А у Вас довго все це було?
автор Чу Ча • 25 мая в 11:47
Ответ дляУгги_в_горошек
В мене після закашлювання перейшло в обструкцію. Зранку відкашляти не могла.
автор Чу Ча • 25 мая в 11:48
Ответ дляУгги_в_горошек
А скільки по часу це проходить?
Ванна Тазиковна• 25 мая в 11:51
Зараз у дитини температура 39,9 - третій день …
Піднялася вона в одну мить - нічого не було із симптомів.
tarveldy• 25 мая в 11:51
+ до алергії, але такого ще не було
Допомагають антигістамінні препарати
автор Чу Ча • 25 мая в 11:54
Ответ дляtarveldy
+ до алергії, але такого ще не було
Допомагають антигістамінні препарати
Дякую! Додам ще антигістамін.
Тектологиня 80lv• 25 мая в 12:04
Вперше чую.В нас всі здорові,все ок.Київ.
Не стесняюсь• 25 мая в 12:09
До сих пор кашляю, а началось месяц+ назад
Без температуры высокой
автор Чу Ча • 25 мая в 12:24
Ответ дляТектологиня 80lv
Який район?
автор Чу Ча • 25 мая в 12:25
Ответ дляНе стесняюсь
Без температуры высокой
Місяць!? Господибожемій!
Криниця щастя• 25 мая в 12:27
Ответ дляМию чакри щоденно
Моя сім´я пережила цей вірус в березні.
В мене в перше в житті була обструкція.
Я лікувалась три тижні.
А рентген робили? У дитини в класі є такі випадки - температура максимум 37.2. Але тримається, і є кашель. То рентген показує пневмонію (не прослуховується лікарем)
Мию чакри щоденно• 25 мая в 12:28
Ответ дляКриниця щастя
Я робила. Бо в мене уже і флюорографії була давно зроблена. Вирішили, що рентген закриє тему.
Даже бронхіту не виявили.
Криниця щастя• 25 мая в 12:30
Ответ дляМию чакри щоденно
Даже бронхіту не виявили.
а як це обструкція без бронхіту? Обструкція - це ж обструктивний бронхіт
Тектологиня 80lv• 25 мая в 12:35
Ответ дляЧу Ча
Який район?
Живу в Солом´янському,і дитина тут в школі.Працюю на околиці міста.
Мию чакри щоденно• 25 мая в 12:36
Обструкція може бути різної природи.
Не тільки обструктивний бронхіт.
Я це вже зараз знаю.
Не стесняюсь• 25 мая в 12:40
Ответ дляЧу Ча
Місяць!? Господибожемій!
Ага, остаточно, но кашляю
автор Чу Ча • 25 мая в 12:47
Ответ дляТектологиня 80lv
Я на Позняках у нас тут повально хворіють.
Бавовна• 25 мая в 13:04
Я таким ось тільки перехворіла. Не знаю що то було, але температура була один день 37,далі без температури, але кашель просто страшенний, я думала, що легені виплюну. Ледве вилікувалась. Тільки ось тепер така слабкість, що втомлююсь навіть від простих речей. Робила вранці омлет, поки збила виделкою яйця, я реально втомилась. І дуже хочу спати. Прямо де не сяду, там засинаю. Сплю і не можу виспатись. Я хз що воно таке, але сімʼя вся перехворіла