Гуру троллинга• Изменено 28 мая в 00:16

Как вам такое заявление от Осадчей?

Осадча чии син живе у США, обурилася, що мами вивозЯтЬ СВОЇХ неповнолітніх СИнІв за кордон
Фиона Шрековна• 28 мая в 00:17
Фраза вырвана из контекста жёлтой прессой. Читайте полное интервью
Мадам Подлинник• 28 мая в 00:17
Хай хоч всериться
автор Гуру троллинга • 28 мая в 00:18
Ответ дляФиона Шрековна
Я не фанат. Какой тут другой контекст может быть
Ищу-брожу• 28 мая в 00:18
Тюю, сын моей бывшей подруги за границей, а она мне предъявила почему мой брат не защищает родину
Швендяю містами• 28 мая в 00:19
Она нам не авторитет. Пусть чирикает что хочет.
Фиона Шрековна• 28 мая в 00:20
Ответ дляГуру троллинга
Ну так перед тем, как строчить вымер из говноканаоа, почитали бы, что она в реальности сказала.

И да, я не фанат ее. И тихо ненавижу, как неадекватную соседку, которая терроризирует весь жк своей короной на голове.
Швендяю містами• 28 мая в 00:20
Ответ дляИщу-брожу
Ну логично, куда ее сыну возвращаться?! Чего не так быстро?!🫣😁
БезВзяток• 28 мая в 00:22
Пофиг на нее и ее заявления.
Тундиринда• 28 мая в 00:23
Нас рать
вкрации• 28 мая в 00:24
зачем обращать внимание на таких гнид, прикормленных из кормушки, они блеют, что им укажут сверху
Спілий баклажан• 28 мая в 00:25
У говорящих голов сидящих за бугром явно какой-то заказ. Уже который день одни и те же заявления про вывоз детей и про ухылянтов. Видимо градус возбуждения украинцев спал, нужно срочно поднять
Мerida• 28 мая в 00:26
Мне мосейчучка больше понравилась. С фразой - постучат к каждому. А потом с уточнение- за своего сына кадык вырву. Он давно живёт не в Украине. Отстаньте от него
Для драки• 28 мая в 00:31
Ответ дляФиона Шрековна
І що тут вирване?
Відпрацьовує заказ на осоромлення простих людей. Тільки одне але, що в 18 років клітка зачиняється.

У свіжому коментарі журналістам ведуча сказала, що у школах та на випускних балах одні лише дівчата. Вона заявила, що розв´язанням цього питання має займатися держава, бо громадський сектор тут безсилий.

’Ми таким чином втрачаємо людський капітал, і ці підлітки виїжджають, і потім можуть не повернутися. Над цим треба замислюватися. Це дискусійне питання на рівні держави, яке треба піднімати. Тому що, дійсно, мами вивозять своїх [неповнолітніх] синів за кордон. І це питання треба озвучувати. Країну мають захищати хлопці, професійні військові’, – каже Осадча.

Вона також додала, що ті хлопці, які не хочуть йти воювати – виїжджають за кордон. ’Як утримати цих хлопців? Змушувати їх воювати? Думаю, що у 18 років насильно змушувати – це було б невірним рішенням держави’, – зазначила вона.
Капитошечка• 28 мая в 00:34
Удалено администрацией...
АгатаХристя• 28 мая в 00:43
Ответ дляДля драки
І що тут вирване?

ви українською не володієте?
Вона говорить про те, що воювати мають професійні військові, а не 18 річні діти. І держава має врегулювати це законодавчо, щоб мами не були змушені вивозити закордон своїх синів-підлітків
Ви ж самі цитуєте цей текст, яким місцем ви читаєте?
Працівниця року• 28 мая в 00:57
Ответ дляАгатаХристя
ви українською не володієте?
так це Ви видаєте бажане за дійсне і читаєте те, що хочете бачити
Доктор Хаос• 28 мая в 00:58
Ответ дляПрацівниця року
Слишком много отовсюду идет подобной инфы - о выезде 17-летних. Как бы не прикрутили гайки, потому что, видимо, явление стало слишком массовым.
Працівниця року• 28 мая в 01:01
Ответ дляДоктор Хаос
теж вважаю, що щось зелупи придумають
df364tye3• 28 мая в 01:02
Ответ дляШвендяю містами
она, ей подобные на авторитет здесь не претендуют ,,,
они, хозяева холопов ,,,
Для драки• 28 мая в 01:03
Ответ дляАгатаХристя
ви українською не володієте?
Яким потрібно. І читаю все, а не те що вигідно. Її хвилює тільки, що одні дівчата, що втрачають людський капітал, що виїжджають і можуть не повернуться. Відношення, як до ресурсу, а не до людей. І мова тільки про 18 річних, а про те, що змушують 25+ ні слова. Люди ще не розучилися аналізувати. І що це прямий заказ від зеленої ОПи.
Солоденька цукОрка• 28 мая в 01:09
Ответ дляАгатаХристя
ви українською не володієте?
Іде війна, купа військових загинуло/поранені, а тут у країні рожевих поні ’воювати повинні професійні військові’. Їх треба клонувати, або як котам 9 життів дати. У Ізраїля чогось немає цього про ’професійних військових ’, бо всі служать, отримують військову спеціальність, ніхто не драпає з країни, бо держава перестане існувати. Люди розуміють, що на чужому горбі нікуди не заїдуть. А тут інфантильні думки, що хтось там щось зробить, а вы не створені для війни. Чим швидше українці зрозуміють, що з кацапами нам ще жити/воювати довго тим легше буде сприйняття реальності, що військовими тепер будуть всі, навіть, жінки.
АгатаХристя• 28 мая в 01:13
Ответ дляСолоденька цукОрка
ви б з автором якось синхронізувались, бо я вже заплуталась в яку сторону мчить цей шакалячий експрес
Роза в вазі• 28 мая в 01:23
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви з Ізраїлем не порівнюйте, у них дитячі забавки порівняно з Україною. Гуляють собі та марширують зі зброєю та й усе.
Для драки• 28 мая в 01:29
Ответ дляСолоденька цукОрка
Україна це не Ізраїль і українці це не ізраїльтяни. Ніхто не буде воювати роками і жити в військово-поліцейській країні та державі. Без права подорожувати, займатися улюбленою справою, навчатися, створювати сім´ї. І люди будуть емігрувати, молодь тим паче, і чим більше виїде, то тим краще, так як люди заслуговують на краще життя.
Криниця щастя• 28 мая в 01:56
У них свой «темник»:
Мы побеждаем;
Россия вот-вот развалится или сдастся;
Зачем вывозить детей, ведь война вот-вот закончится безоговорочной капитуляцией и нам еще репарации будут выплачивать 300лет….
Скокмоно - стокнуно• 28 мая в 01:56
Ответ дляДоктор Хаос
Вряд ли, могли бы, давно прикрутили бы, но боятся, так же как и мобилизовать с 18.
Солоденька цукОрка• 28 мая в 02:19
Ответ дляДля драки
Значить такої держави Україна не буде, всі будуть подорожувати, жити своє найкраще життя, от тільки чи дадуть це зробити обставини - кацапи не готові зупинятись.
Успокойся_Успокойся• 28 мая в 02:42
Ответ дляАгатаХристя
ви українською не володієте?
’мами вивозять своїх [неповнолітніх] синів за кордон. І це питання треба озвучувати. Країну мають захищати хлопці, професійні військові’, – каже Осадча.
Тобто хлопці повинні залишатися тут і ставати професійними військовими, що тут можна інакше зрозуміти?
Не за Будка• 28 мая в 05:14
Ответ дляФиона Шрековна

О, а тут цікаво що такого витворяє, якщо не секрет?)
Не за Будка• 28 мая в 05:16
Ответ дляДля драки
І що тут вирване?

Ну от, виходить прев´ю і темп автора сильно перекручена.