Кицюююня• 28 мая в 12:35
Ви би одружилися з цим чоловіком, якщо був би варіант - або він, або ніхто
Ответ дляЗавжди з рушником
С богатым челом, который к тому же не старый уродец? Возможно, почему нет? Не самый ужасный вариант. Он вам предлагает, а вы сомневаетесь?😆
Тобто для вас неважливо, що він нарцис і моральний виродок, також псевдоінтелектуальний пустослов. Головне, що він багач і симпатичний. Продажність + Поверхневість = Всеядність, як основна духовна хвороба сучасності.
Ответ дляЖивунаБагамах
Він каже, що для того, щоб зберегтися, Україні потрібно прийняти той факт, що вона завжди залишиться під впливом москви, у її зоні інтересів. Інакше в України не буде державності. Він каже, що Україні треба поміняти всі свої пріоритети і стати як Білорусь. Ви з цим згодні? Він конкретно це казав вчора. Дослівно.
Аферистович вже давно регулярно отримує чималі грошові ’плюшки’ від Путла, щуряча шкурка продажна. Він говорить і робить все так, як і повинен говорити і робити підкуплений агент плешивої кремляді.
Кицюююня
• 28 мая в 17:20
Ответ дляКітті_
А ви звідки знаєте? Теж развєдчіца?
Завжди з рушником• 28 мая в 17:26
Ответ дляКітті_
Главное, что вы - здоровы.
Особенно, про «Всеядність» - вершина рациональных суждений, безусловно😆
Ответ дляЗавжди з рушником
Главное, что вы - здоровы.
Суто раціональне мислення притаманне лише тваринам, лише тваринному світу. Що ж ви можете пишатися своїм рівнем мислення 😆... на рівні свинки якой-небудь, вони також всеядні...