Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні
1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.
🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.
Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
ㅤ
Ответ дляDumky
Україна має свою власну мову — українську.
Це самостійна слов’янська мова, з глибокими історичними коренями, своїм алфавітом (кирилиця), граматикою, літературою, діалектами та мовною традицією.
І це — дуже важлива частина нашої національної ідентичності.
На відміну від Швейцарії чи Канади, де мовна мозаїка складена з мов інших народів, українська — рідна для свого народу, на своїй землі.
Ви розумієте, що питання мови це привід для росії посіяти срач і в кінцевому результаті відмовитись від переговорів бо це питання табуйоване в Україні?
Маска-0b9f• 28 мая в 14:17
Ответ дляMiss-Miss
.А не потрібно було захищатись? Потрібно було віддати без бою всю Україну? Ми захищаємо свою Батківщину.
Ви захищаєте?
Popeye the Sailor• 28 мая в 14:18
Ответ дляНаодинцi
Удалено администрацией...
Своим переходом на личности и невежеством показали именно себя примитивной.
Я родилась в Крыму и провела там часть детства. Моей лучшей подругой была девочка из украиноязычной семьи. Поэтому еще раз, ваше окружение - только ваш выбор.
Ответ дляDumky
В Швейцарії є своя мова і вони обрали інші?
Ні, немає, але. Я розумію, що Вам це не подобається, є Україна та її мова, і можна ще наполягати залишити вступ в Нато у конституції, це все добре, а Ви вже своїм дітям сказали, що вони повинні бути готові боронити Україну і вчитися воювати змалку, щоб потім захищати українську мову , та й Вам теж скоро пропишуть закони про ’добровільний’ національний спротив та навчать стріляти? Готові?
Ответ дляlilul990
Немає мовної проблеми в Україні
Навіть якшо би зараз усі заговорили російською в Україні, путін не відмовився би від своїх планів і знайшов би якийсь інший привід
То ж так. Тому ці завивання зараз і писанина про ущемлення російкогомовних брєд.
Popeye the Sailor• 28 мая в 14:19
Ответ дляMiss-Miss
Юг сдали без боя. Их можно было?
Ответ дляDumky
Вже когось лишили?
Мова УКРАЇНСЬКА в УКРАЇНІ - одна державна.
Які тут ще можуть бути питання? Чомусь російкомовні в Німеччині про свої права мовчать, а вчать мову країни в які живуть.
вони і в Україні вчать українську мову і частіше й знають її краще україномовних.
Ответ дляDumky
Це не мовний срач. Це реальність в які живемо. Кого … так крепко ущемили за російський язик в Україні? Та путін вбив найбільше в світі російкомововних.
Зараз в авіть в тг каналах місцевих кидаються як собаки. Тільки російською людина починає писати . . Ви якщо не бачите, то це не означає що цього немає. А бібліотеки всі російський книги знищили. Ви його не знали? А це Є ....
InSSolence• 28 мая в 14:21
Так получается наличие русского языка в Украине автоматом уничтожает украинский язык? Получается украинский не способен конкурировать с русским и поддерживается только благодаря запретам?
Ответ дляPopeye the Sailor
Женщина, заезженные фразочки, которым вы научились у ’психологов’ из интернета, не делает вас ни убедительной, ни менее примитивной, как ни прискорбно. Вы просто не хотите видеть то что вам неудобно, это обычная психологическая защита. Украиноязычная семья в Крыму - это было абсолютное меньшинство, которое обязательно будут ’якобы в шутку и любя’ подтрунивать, подшучивать, но делать вид ’а что такого то’? Так что не вводите в заблуждение ни себя ни других
Маска-0b9f• 28 мая в 14:22
Ответ дляMiss-Miss
Захищає мій чоловік. А брат загинув 2 роки тому. Ще які будуть питання?
Так,будуть.Ви російськомовна?
Popeye the Sailor• 28 мая в 14:23
Ответ дляMary_MMS
Она всей семьей сидит заграницей. Оттуда и мову защищает и все остальное.
Ответ дляInSSolence
Много веков запрещали и притесняли украинский язык, понятно, что проблема не решится за пару десятков лет.
Popeye the Sailor• 28 мая в 14:25
Ответ дляНаодинцi
Набор бессмысленных слов человека, который дольше своего носа не видит. И не способен адекватно вести диалог.
InSSolence• 28 мая в 14:26
Ответ дляНаодинцi
а может вообще не решится с таким подходом. все эти упреки и прочее не работают, работает только развитие контента, никому не нужно навязывать вон английский. сами учат как миленькие, потому что больше информации, больше всего.
так и с русским, мой друг учился в украинской школе, все говорят на украинском в его окружении, но при этом он знает русский, потому аниме и озвучки фильмов традиционно быстрее появляются на русском
Ответ дляMary_MMS
Женщина, уймитесь и посмотрите сколько медийных людей ведут свой контент по-русски: Гордон, Тарас Березовец, Денис Казанский, Золкин и Карпенко, Олег Жданов и многие другие. И сколько у них подписчиков. И на каком языке люди пишут комментарии под их постами и видео. Сделайте это и не пишите больше чепухи
Natal_ka91• 28 мая в 14:27
Ответ дляDumky
Хлопці з полону говорили російською. Маєте до них претензії?
Natal_ka91• 28 мая в 14:27
Ответ дляMiss-Miss
Удалено администрацией...
Ок, а ви особисто при чому?