Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні
1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.
🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.
Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
ㅤ
Popeye the Sailor• 28 мая 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну, хоть дайте ссылку на сие действо.
За все время войны , я видела всего пару видео на данную тему и миллион видео, где украиноязычные со своим ’чому не державною’
Я так поняла, что имеется ввиду негативное отношение именно к русскому языку
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ваші колеги - добровільно зросійщені українці? Чи вони належать до нацменшин? Ви не відповідаєте чомусь))
одна этническая армянка
другая этничекая еврейка
и выросшие в русскоязычном регионе
другая этничекая еврейка
и выросшие в русскоязычном регионе
Україна має свою власну мову — українську.
Це самостійна слов’янська мова, з глибокими історичними коренями, своїм алфавітом (кирилиця), граматикою, літературою, діалектами та мовною традицією.
І це — дуже важлива частина нашої національної ідентичності.
На відміну від Швейцарії чи Канади, де мовна мозаїка складена з мов інших народів, українська — рідна для свого народу, на своїй землі.
Popeye the Sailor• 28 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Когда 30 лет!!! называли в ’шутку’ украиноязычных хохлами и прочими словами- всё было ок и это для ’угнетённых русскоязычных’ не притиснение ’это другое’
Где это такое было?
Aksinia 111• 28 мая 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вот и я об этом))))
Ни разу нет притеснения русскоязычных)
Это если рускоязычные не хамло и не с пеной у рта поносят украинскую мову !
Надо хотя бы стараться общаться на языке собеседника .
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Лично в моем окружении подобного не было.
Я никогда никому ничего не говорила по поводу украинского языка.
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Да нет..она пишет про мову, что за нее ’цькують’
Popeye the Sailor• 28 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Найголовніше я вважаю, що в голові у людини. Так, спілкуюсь російською частіше, але завжди помічала ще з дитинства, що україномовних принижують, насміхаються над ними
Это у вас такое окружение значит. В моем такого никогда не было и нет.
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляDumky
Все это понятно, только вот против истории Украины не попрешь, когда насильно русифицировали людей.
Лишать гражданства русскоязычных?
Popeye the Sailor• 28 мая 2025
Ответ дляMary_MMS
Не діє. Вже цькують за мову і навіть не надають медичну допомогу. І це ненормально.
О каком языке речь? Русском?
klaraneill• 28 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
это так разве что россияне называли, и то, не все, только самые упоротые
Ответ дляНаодинцi
Тому ви говорите на російській? І тільки коли вам на це звернули увагу, то перейшли на українську?
То ви хочете бути модною, як ті підлітки про яких ви писали? Чи тому що самі написали про насміхаються...
У вас якийсь комплекс.
Я наприклад все життя живу в центральній частині і завжди говорю українською і ніхто мене не насміхається.
Хоча моду перейти на російську, якщо всі обговорюють російською. Але точно мій вибір.
У вас якийсь комплекс.
Popeye the Sailor• 28 мая 2025
Ответ дляMiss-Miss
Так по вашому ’ради спасения’ можна і територіями поступитися, нє?
Нет конечно, думаем, что давно пора снизить призывной возраст и объявить принудительную мобилизацию женщин. Как вам план?
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляMary_MMS
Прочитайте ще раз.
прочитала.
цькують за мову.
что тут можно не правильно понять?
цькують за мову.
что тут можно не правильно понять?
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляMary_MMS
А російська мова, це не мова?
Якщо вам так не понятно, то нажміть прочитати мої повідомлення.
ну так напишите- за російську мову.
у меня нет хрустального шара Ваши мысли читать.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Лишать гражданства русскоязычных?
Вже когось лишили?
Мова УКРАЇНСЬКА в УКРАЇНІ - одна державна.
Які тут ще можуть бути питання? Чомусь російкомовні в Німеччині про свої права мовчать, а вчать мову країни в які живуть.
Графиня Шезвездицкая• 28 мая 2025
Ответ дляDumky
Вже когось лишили?
а в Германии им запрещают говорить на родном языке?
Ответ дляMary_MMS
У вас якийсь комплекс.
Удалено администрацией...