Dumky• Изменено 28 мая 2025

І скільки мова матиме значення?

Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні

1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.

🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.

Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
Наодинцi• 28 мая 2025
Ответ дляInSSolence
а может вообще не решится с таким подходом. все эти упреки и прочее не работают, работает только развитие контента, никому не нужно навязывать вон английский. сами учат как миленькие, потому что больше информации, больше всего.
так и с русским, мой друг учился в украинской школе, все говорят на украинском в его окружении, но при этом он знает русский, потому аниме и озвучки фильмов традиционно быстрее появляются на русском
Должен наказываться буллинг из-за языка. В принципе любой буллинг, но мы сейчас о притиснении языка говорим.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 28 мая 2025
Українською мовою захищають російську мову, а російською мовою пишуть про приниження україномовних. Ну, це можливо тільки в Україні, тому, мабуть, українці й непереможні, а мовний срач - це не срач, а просто дискусія. Всім гарного дня
InSSolence• 28 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
я в целом не понимаю, что люди готовы миллионы жизней положить лишь бы не дай бог кто-то на русском не говорил
это меньшее из зол, вот нато, сдача территорий, но куда там, главное чтобы не русский язык
Наодинцi• 28 мая 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Самый лучший ответ 💕
автор Dumky • 28 мая 2025
Ответ дляInSSolence
Так получается наличие русского языка в Украине автоматом уничтожает украинский язык? Получается украинский не способен конкурировать с русским и поддерживается только благодаря запретам?
Ви серйозно зараз?
Minny• 28 мая 2025
Удалено администрацией...
Авокада• 28 мая 2025
Ответ дляAsteroidea
Вони там зовсім й@бнуті? Ніхто російськомовних українців не пригнічує, не стримує в їх правах. Кожен розмовляє тією мовою, якою хоче. Але державна мова в нас одна єдина і не фіг втручатися в закони НЕЗАЛЕЖНОЇ держави.
Вони будуть вимагати… та вони хоч всертися можуть від свої спроб вимагати, а Україна буде мати одну єдину державну мову
ага.только вчера тут обозвали кацапкой.
rybka21• 28 мая 2025
в серпні 22 року обстріляли нашу школу, де викладання було російською мовою. це все, що треба знати про ’защіту рузькоязичного насєлєнія’
Asteroidea• 28 мая 2025
Ответ дляlnnel
Так я ж про це й кажу. Вже допоступалися, що й досі оту ’братність’ зі своїх голів не викоренимо.
Поки не приберемо російську мову, не позбавимось і всього, що з нею повʼязане. Але є тупі люди, які не знають історії, які не розуміють наслідків, не вміють робити висновки
Nadiaaaa• 28 мая 2025
Ответ дляlus_so
’рузькочелюсні’ аж захлинаються, так хочуть свою улюблену кацапську державною зробити. Знайшли бач собі союзничків.
Саме після таки розмов, як у вас, вони й почали ’захищати російськомовних’. Саме тому, що ви їх зневажаєте та ображаєте. Невже не можна бути толерантними та спокійно співіснувати друг з другом????
Asteroidea• 28 мая 2025
Ответ дляАвокада
ага.только вчера тут обозвали кацапкой.
Я не знаю хто і за що вас обізвав, але точно знаю що не влада і не держава вас притісняє. А власну думку кожен має право мати і висловити.
Авокада• 28 мая 2025
Ответ дляAsteroidea
то есть оскорблять имеет право и называть это ’думкою’.
Шеллар• 28 мая 2025
От мені цікаво хто із присутніх на форумі готовий покласти своє життя аби тільки умовна Маня не тринділа на суржику де більшість слів кацапських?
На мою думку це однозначно той пункт на який одразу потрібно погоджуватися. А то з такими темпами українська буде звучати в Германії, а не у нас. Аби тільки війна закінчилась.
Авокада• 28 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
ці мовні срачі почалися не так давно.
раніше розмовляли хто як хотів і нікого не примушували поки хтось дуже розумний не вкинув цю ідею розділити народ по мовній ознаці.
Манула• 28 мая 2025
В 2014-му, коли Україна мала нейтральний статус та узький язик в статусі офіційного, путіна що не влаштовувало?
Авокада• 28 мая 2025
Ответ дляAsteroidea
а скажіть тоді чому в інших країнах колишнього совка не має мовних проблем?
lus_so• 28 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
Тобто я маю толерантно підтримувати людей, які принципово не хочуть знати українську, вимагають для мови іншої держави статусу державної в Україні і навіть тепер, коли це мова агресора, вперто тримаються свого курсу. А що ще я їм винна?
Bennd• 28 мая 2025
Ответ дляlus_so
Нет никакого языка агрессора, русский язык не принадлежит россии.
Наодинцi• 28 мая 2025
Ответ дляМанула
Да понятно, что плевать путину на русском как и украиноязычных было всегда.
Aesonne• 28 мая 2025
Ответ дляDumky
То чому не українська?
І є швейцарська мова? Канадська?
Ми можемо свою! Навіщо нам щось інше на державному рівні
Бо у вас есть треть минимум страны русскоговорящих? Они живут и представьте, детей растят также на русском. Что вы предлагаете с ними сделать?
Они знают украинский, не нужно писать о «выучить». Выучить и общаться в повседневной жизни - разные понятия.
автор Dumky • 28 мая 2025
Ответ дляШеллар
Так мова ж не в мові.
Чи Ви думаєте, що він вбиваючи і знищуючи російськомовні регіони робить це з великої любові чи що?
Мова в нашій ідентичності і в тому, що ми просто є. Мова про те щоб не було українського духу навіть.
Манула• 28 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Він якраз більше за всіх російськомовних вбиває та рівняє з землею російськомовні регіони ... кремлядь мерзотна
Шеллар• 28 мая 2025
Ответ дляDumky
Так мова ж не в мові.
Мова в торгах і це не те питання яке не підлягає обговоренню. Нас із 52 мільйонів залишилось менше половини, а кожен день війни зменшує цю цифру. Мігранти не збережуть український дух.
Авокада• 28 мая 2025
Ответ дляlus_so
де це і хто вимагає щоб російська у нас була державною?
навіть зараз, з боку ворогів такої вимоги немає.
rybka21• 28 мая 2025
Ответ дляАвокада
вони вимагають скасування ’дискримінаційних законів’
я, наприклад, не знаю жодного.
ви знаєте?
lus_so• 28 мая 2025
Ответ дляBennd
Ви кацапам про це розкажіть, вони не в курсі. І оте бидло рязанське, яке по нас стріляє і збирає ракети, які нас вбивають, воно шо, марсіанською розмовляє? А українська належить Україні.
Авокада• 28 мая 2025
Ответ дляrybka21
я, наприклад, не знаю жодного.
ви знаєте?
в законах не сильна.я не юрист в отличии о вас.
Моpгана• 28 мая 2025
Ответ дляMinny
Удалено администрацией...
Мовнюки?...
А ви тоді хто?
rybka21• 28 мая 2025
Ответ дляАвокада
а як на вашу думку, вони взагалі існують?
саме ’дискримінаційні’, які забороняють використання російської мови
rybka21• 28 мая 2025
Ответ дляМоpгана
Мовнюки?...
А ви тоді хто?
пробовталося воно