Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні
1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.
🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.
Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
ㅤ
Прикильно
Сказанув і попав в яблучко( тему почитала сторінку) , через мову суперечки і що треба прийняти що ні
Камінь вкинуто, круги пішли.
Срати тому пуйло на захист російськомовних, ці регіони з превалюванням там язика - вони стирають з лиця землі. Це інструмент маніпуляцій. Головне в іншому, в їх умовах
Спецом вивалюють, те що не прийняти зараз. Грають
Камінь вкинуто, круги пішли.
Ответ дляrybka21
чиновники повинні обслуговувати державною??? боже, яке недопобство.
таксисти, до речі, в тому ж Харкові, в більшості спілкуються російською.
продавці тільки фразами - добрий день, вам пакет потрібний? а далі російською багато хто.
слухайте, от мені цікаво, як ви потрапляєте в будь-яку країну, то як гадаєте, якою мовою там ’повинні обслуговувати’? зокрема, чиновники.
навіть і не чиновники, якою мовою обслуговують в Німеччині, Італії чи Франції
Ответ дляrybka21
я сказала,что я против?
на службе пусть выполняют распоряжения правительства.
вы спросили -я ответила.
только и всего.
а тут уже мне шьют ’дело’)))
вы спросили -я ответила.
только и всего.
а тут уже мне шьют ’дело’)))
Ответ дляАвокада
смысл в вашем последнем вопросе какой?
я спитала у вас - чи є, на вашу думку, закони, які дискримінують російськомовних.
ви відповіли - да.
і далі про чиновників і таксистів.
з таксистами то бог з ними
давайте про чиновників. в чому полягає дискримінація?
ви відповіли - да.
і далі про чиновників і таксистів.
з таксистами то бог з ними
demicandum• 28 мая в 15:55
Какой ужас, целый русский язык 🤡 как вы будете жить с этим, срочно бегите на фронт, там независимость выгрызается, а не дома на диване
Ответ дляrybka21
яким чином? конкретно
якщо є заборона (законодавча), то є й покарання за порушення.
хоча спочатку скажіть, де це ’у нас’
Я так розумію, ви зараз не в Украні? Ось із гугла:
В Україні дійсно запроваджено заборону на розповсюдження книг російських авторів, виданих після 1 січня 2023 року, а також на музику російських виконавців. Ця заборона стосується й книг відомих російських письменників, таких як Олександр Пушкін, Лев Толстой.
Ответ дляGabos
якщо ця заборона і існує, то тільки на розповсюдження книг, виданих після 1 січня 23 року
де тут заборона літератури російських авторів? вам пушкіна забороняють читати?
Ответ дляrybka21
ви відповіли - да.
і далі про чиновників і таксистів.
з таксистами то бог з ними
ви відповіли - да.
і далі про чиновників і таксистів.
з таксистами то бог з ними
вы меня с кем- то спутали.
даже не собираюсь вас переубеждать.
я отвечала,что на работе все должны выполнять указы правительства.
даже не собираюсь вас переубеждать.
Ответ дляrybka21
ви відповіли - да.
і далі про чиновників і таксистів.
з таксистами то бог з ними
ви відповіли - да.
і далі про чиновників і таксистів.
з таксистами то бог з ними
раньше таких принудиловок не было.верно?
пришлось создавать специальное распоряжение чтобы обслуживание во всех сферах было на укрмове.
и это после 30 лет существования страны!
то как это называется?
Ответ дляАвокада
то как это называется?
Так всегда, чтобы убрать взгляд населения от реальных проблем, создают языковые споры и прочую чепуху.
Flower Girl23• 28 мая в 16:18
Ответ дляAsteroidea
Вони там зовсім й@бнуті? Ніхто російськомовних українців не пригнічує, не стримує в їх правах. Кожен розмовляє тією мовою, якою хоче. Але державна мова в нас одна єдина і не фіг втручатися в закони НЕЗАЛЕЖНОЇ держави.
Вони будуть вимагати… та вони хоч всертися можуть від свої спроб вимагати, а Україна буде мати одну єдину державну мову
И от кого держава ’незалежна’? От США, ЕС или от Британии?
Ответ дляАвокада
то как это называется?
Це називається ’ми так прівиклі’.
Я б назвала переходним періодом. Дійсно, багато десятків років спілкування в тих же державних органах було російською
виктория7аас• 28 мая в 16:22
Ответ дляrybka21
все правильно
функціонування української мови як державної має бути забезпечене.
з чим ви не згодні? кого цей закон дискримінує?
вопрос не в согласии а в лживом заявлении об отсутствии дискриминационных законов
Ответ дляrybka21
А як треба? Якою, наприклад, мовою, повинні звертатися до відвідувачів державні службовці, щоб не було дискримінації?
А вы представьте в Канаде сказать что теперь везде будет только английский официальный, другие не запрещать, но официально только на английском должно быть.