Dumky• Изменено 28 мая в 13:14

І скільки мова матиме значення?

Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні

1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.

🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.

Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
lus_so• 28 мая в 17:04
Ответ дляBennd
Я вам рекомендую отказаться от электроэнергии, а то все станции были построены в совке, где ваша самоповага пользоваться этим?
Ви так кажете, наче масквічі з якутами їх будували, ті станції. Ми їх і будували, так що в своєму праві. Кацапія ще за Чорнобиль не розрахувалась, камандіри недороблені. Кацапи не винайшли нічого крім мізантропії і горілки. Так що мимо ваші рекомендації.
lnnel• 28 мая в 17:05
Ответ дляAsteroidea
Як на мене ждуни апріорі тупі
Згодна на 100%
lnnel• 28 мая в 17:06
Ответ дляBennd
ну вот такие ответы и показывают какие недалекие люди бывают
Добре б якби такі, як ви, буль дальокімі. Чим дальше, тим краще.
lus_so• 28 мая в 17:06
Ответ дляBennd
Ну когда нечего ответить, начинается сказка про повагу да, классика жанра.
Пояснювати вам, що таке повага, це як пояснювати дикуну в солом´яній спідниці, ’чому аероплан літає, а крилами не маше’.
Bennd• 28 мая в 17:07
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...
Bennd• 28 мая в 17:08
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...
lnnel• 28 мая в 17:09
Ответ дляGabos
у нас і література рос пісьменників заборонена.
Та й прекрасно! Я свою російськомовну бібліотеку ще в 2014 спалила. Як і більшість з мого оточення. Бо навіть для загортання їжі та література непридатна - отруїтися можна.
rybka21• 28 мая в 17:09
Ответ дляBennd
а вы про канаду не ответили еще раньше
А яке відношення має Канада до України?
Леска• 28 мая в 17:10
Те, що мова має значення дууууже добре розуміють росіяни. Лише наші альтернативно обдаровані вважають інакше.
Asteroidea• 28 мая в 17:11
Ответ дляАвокада
раньше таких принудиловок не было.верно?
пришлось создавать специальное распоряжение чтобы обслуживание во всех сферах было на укрмове.
и это после 30 лет существования страны!
то как это называется?
Це називається зміни. Помилятися можуть всі - і люди, і уряд, і держава. Україна припускалась помилок роками, десятиліттями. Зараз за ці помилки ми платимо дуже велику ціну.
Країни Прибалтики ще на початку 90-их дуже жорстко та рішуче уходили від російської мови, їм реально було нелегко. Іноді треба пересилити себе сьогодні, щоб мати шанс на гарне завтра.
До речі про те як важко і погано було Прибалтиці переходити на свої рідні мови більше за всіх переймалися в РФ, саме їх новини майоріли сюжетами про це. Дивно, з чого б це? Ви про це не замислювалися?
lnnel• 28 мая в 17:12
Ответ дляBennd
А зачем мне переходить в повседневном общении на украинский язык? Ракеты перестанут лететь или шахеды от этого?
Та якби з надбання незалежності всі перейшли на українську, та відділилися від тієї недокраїни, то й не полетіли ракети б!
lnnel• 28 мая в 17:13
Ответ дляlus_so
Самоповага? Повага? Чи надто складне запитала? Та не партеся, ’слухайте ваші валянки’, мені це не заважає.
Яка там самоповага! Такі люди ’братам’ п´ятки готові лизати, щоб тільки покликали. І ракети не примушують думку змінити
Леска• 28 мая в 17:13
Ответ дляIn limbo
💯
«10 стаття Конституції України визначає українську мову як державну, гарантує її розвиток і функціонування в усіх сферах суспільного життя. Вона також гарантує вільний розвиток, використання та захист інших мов, зокрема російської, мов національних меншин. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.»
Що їм ще треба?
збільшення квот на рос мову на ТБ та радіо
Поновлення роботи російськх домів, памятників, виступів рос артистів.
Культурна дипломатія, в цілому.
lnnel• 28 мая в 17:14
Ответ дляAesonne
А штрафы за русский в школах на переменах - это не дискриминация?
Почему дети не имеют право общаться между собой на своем родном языке? Где такое вообще есть еще?
Діти народилися в україні? То рідна мова для них українська. Просто недолугі батьки позбавляють дітей права знати рідну мову.
Леска• 28 мая в 17:16
Ответ дляsunholder
а ви впевнені, що справа в язикє?
іншими словами - коли путін казав правду?
тому що є ПРИЧИНА війни, а є ПРИВІД.
Причина - вона складна та комплексна.
Привід - захист рос мовних. І їм пофіг як тут в реалі почуваються рос мовні (власне як і рос мовні на росіі - також) , вони будуть триматися за цей привід поки хочуть воювати.
lus_so• 28 мая в 17:17
Ответ дляBennd
Удалено администрацией...
Тобто після текстів про власний російськомовний патріотизм, ви в окоп якось не поспішаєте. Диван не зламайте від злості.
Aesonne• 28 мая в 17:17
Ответ дляlnnel
Своих можете рожать и воспитывать как вам заманеться :) остальные как-то сами решат
Авокада• 28 мая в 17:18
Ответ дляAsteroidea
проснулись через три десятилетия?опыт Прибалтики им был не ведом?
так я вам скажу что было в бюллетене на всеукраинском референдуме 91г. два вопроса:
1.за независимость Украины
2.государственный язык -украинский.
что мешало все эти годы? а потому что было пофиг до недавнего времени.
lnnel• 28 мая в 17:20
Ответ дляAesonne
Та будь ласка. Але якщо не відносите себе до українців, то будьте готові, що до вас будуть скавитися, як до людей другої категорії.
Як і в будь-якій іншій країні - туалети мити можете піти, а на щось більш суттєве - зась!
Авокада• 28 мая в 17:21
Ответ дляlnnel
фу!
lnnel• 28 мая в 17:22
Ответ дляАвокада
фу!
Це ви собі?) Ок)
Asteroidea• 28 мая в 17:22
Ответ дляАвокада
1.за независимость Украины
2.государственный язык -украинский.
То пропонуєте і далі притримуватися тієї позиції, пропонуєте підспівувати кацапії на її мові?
Aesonne• 28 мая в 17:24
Ответ дляlnnel
Ахаха ржу просто, спасибо))
Опять таки, становитесь работодателем, создавайте рабочие места и можете потом выдвигать какие угодно требования к своим работникам :)
Вот это патриотически фантазии забористые, ух.
lnnel• 28 мая в 17:28
Ответ дляAesonne
Ахаха ржу просто, спасибо))
На щастя, вистачає роботодавців, яким принципове знання української мови. І чим далі, тим їх більше. Та хоча б на порадниці вже було достатньо тем від ображених дегенератів.
Asteroidea• 28 мая в 17:29
Ответ дляЛеска
тому що є ПРИЧИНА війни, а є ПРИВІД.
Причина - вона складна та комплексна.
Так і є. Кацапія лізе туди, де є залишки радянщини в головах та російська мова на язиках. Тобто туди, де немає свого власного усвідомлення як нації, туди де можна навʼязати своє «вєлікоє і могучєє»
lnnel• 28 мая в 17:32
Оці ущємльониє мені дуже нагадують учасників гей-парадів (не плутати з адекватними людьми нетрадиційної орієнтації). Ведуть себе, як півні, мізків, як у курки, заважають жити нормальним людям, і скрізь ниють, що всі прямо сплять і бачать, як їх притиснути і образити
klaraneill• 28 мая в 17:36
Ответ дляAsteroidea
если бы сейчас россия напала на страны Балтии, язык бы им никак не помог...
Aesonne• 28 мая в 17:38
Ответ дляlnnel
Та кто вообще говорит о знании? Знать его должен абсолютно каждый гражданин! Это государственный язык.
Мы говорим о языке общения. И никакому коммерческому работодателю дела нет до этого факта, если ты специалист и хорошо работаешь свою работу.
Есть дело только пришибленным некоторым на этом форуме)
klaraneill• 28 мая в 17:40
Ответ дляAesonne
им за это платят) замечали, что в каждой политической теме, спустя 5-10 страниц остаются только самые упоротые? не просто ж так они тратят свое время))
Asteroidea• 28 мая в 17:41
Ответ дляklaraneill
Уточніть, будь ласка, що ви маєте на увазі, кому саме не допоміг кацапам чи латишам?