Таракашечка• Изменено 28 мая в 18:16
Подскажите пожалуйста, на сайте Answear продаются оригинальные вещи?
Слишком большая разница в цене с нашими магазинами в торговых центрах.
Задираю носа• 28 мая в 18:16
Звісно оригінальні. А хіба в нас в ТЦ хтось купує щось крім сінсею, вайкікі, зари, тощо? В нас лише поміряти можна.
Таракашечка
• 28 мая в 18:18
Ответ дляЗадираю носа
ну якщо магазини працюють, то мабуть там щось купують)
Задираю носа• 28 мая в 18:19
Ответ дляТаракашечка
Пусті, як правило, навіть у вихідні.
Щас ухожу• 28 мая в 18:38
У нас накрутка шалена + оренда. Ансвер - зі складу. Оригінали. З сайтів рідних ще дешевші ті оригінали. Вас не дивує це? )
Задираю носа• 28 мая в 18:45
Ответ дляЩас ухожу
Лохи і лохушки в нас купують.