Библиотекарь• 28 мая в 18:49
Крем для тіла з ліфтинговим ефектом- порадьте щоб живота позбутись
#Пойду_кгадалке• 28 мая в 18:51
И я такой крем хочу,
наелась, намазалась кремом и лежишь ждёшь пока пузо расосётся
Пацан к успеху шел• 28 мая в 18:52
Ответ длявре_Динка
той випадок коли крім смайлів нічого сказати)
Почему,можно предложить Нобелевку за такое
ЗновЗдоров• 28 мая в 18:55
Есть такой. Идете в душ. На тело увлажняющий лёгкий крем. И идете бегать, ходить 15 тыс шагов. Приседы выпады. Вначале через день мажетесь потом можно и каждый. Проверено.
Капитанша• 28 мая в 18:56
Ответ дляЗновЗдоров
Насправді живіт швидше прибирається через певні обмеження в їжі, ніж спортом. Все інше тільки як супутні чинники.
Плету интриги• 28 мая в 18:57
Називаєте воду в дві баклашки по 10 літрів. І в руки. І присідати.
Разів 50 в день.
Витягнуті руки з баклашками мають бути прицьому.
Зникне пузо за місяць
Разів 50 в день.
Зникне пузо за місяць
ЗновЗдоров• 28 мая в 18:57
Ответ дляКапитанша
Не думаю що у автора велике пузо і вона на крем сподівається.
Чучело-Мяучело• 28 мая в 18:57
Ответ дляКапитанша
які? готова не їсти)
Мэри Попкинс• 28 мая в 19:11
За 3 года диеты и спортзала пузо почти исчезло. А, еще сауна, массаж. Крем - обычный, ритуалс
Библиотекарь
• 28 мая в 19:12
Ответ дляЗновЗдоров
У мене дрябле тіло
Капитанша• 28 мая в 20:06
Ответ дляЧучело-Мяучело
які? готова не їсти)
Нічого нового я Вам не скажу і Америку не відкрию. Солодке, алкоголь, хлібобулочні, газовані води, жирна смажена їжа - табу. Виключити або хоча б звести до мінімуму фрукти та ягоди де багато фруктози (виноград, банани, кавуни, черешня). Твердий сир, косило молочні продукти обмежено.
Пити багато води. Дотримуватись денної норми білків, жирів, вуглеводів хоча б +-. Не пити каву на голодний шлунок.
Ну про відсутність стресу вже писати не буду. Це нереально в наших умовах.
Стильна штучка• 29 мая в 09:30
Вам тільки дієту та спорт, якщо у вас звісно нема діастазу. Плюс від віку залежить, 45+ може бути передменопауза та нестача гормонів