Библиотекарь• 28 мая 2025
Зовнішність- 3 речі на які звертають чоловіки в дівчині? Губи, дупа і груди?
Маю сечі• 28 мая 2025
Ще є нормальні, і на мозок подивляються. Хоча зовнішність роль грає звісно.
Пошаманю• 28 мая 2025
я думаю фигура вцелом и лицо вцелом) а не по отдельности)) но на красивую попу грех не посмотреть, даже я, как женщина, обращаю внимание на накаченные ’орехи’)
Кусюче сонечко• 28 мая 2025
Дупа згодна, груди теж. Губи...ну якщо там щось дуже сильно виділяється
Библиотекарь
• 28 мая 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Реально дупа важлива?
Знову Я• 28 мая 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Реально дупа важлива?
Приблизно так, як вам його дупа.
Кусюче сонечко• 28 мая 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Реально дупа важлива?
Може не всім, але їм подобаються гарні дупи)
Кусюче сонечко• 28 мая 2025
Ответ дляЗнову Я
Приблизно так, як вам його дупа.
Ви шо не любите чоловічі дупи?)))
Библиотекарь
• 28 мая 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Гарна дупа це та що стирчить і здорова?
жінка незаміжня• 28 мая 2025
В мене ніколи грудей не було) і ніколи не була обділена чоловічою увагою )
Кусюче сонечко• 28 мая 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Гарна дупа це та що стирчить і здорова?
Є багато любителів маленьких і акуратних дупок)))) це як з грудьми, не всі фанатіють від 5го розміру
Апрель Ивановна• 28 мая 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Та перекачані теж не дуже люблять
Колишня муза• 28 мая 2025
Тю все мужчины разные, мне всегда попадались мужчины зашпиленые на ногах, волосах и внешности. Грудь, губы и попа были второстепенны
ЛісАпетная• 28 мая 2025
Звернути, ’зачепитися оком’ можна за будь-що в жінці чи дівчині. Та й взагалі, в кожній людиніГоловне, щоб далі не був варіант, як у нашої одної співробітниці, котрій прямо сказали ’Лора, ти як хочеш втримати мужика, то краще прикидайся глухонімою, а рот відкривай лиш для мінету або їжі’.
З вигляду лялечка, а як рот відкриває, то відразу думка’Боже, яка дура’. Причому минаючи стадію ’прєлєсть, яка дурочка’
Мрію про пончик• 28 мая 2025
Особенно, губы...
Недавно ехали, на встречу знакомая на машине. И мой ’ ого, она вареники себе сделала’ flushed_face_adaptive ’может кому-то и нравится, но это бээ’.
Тоже самое касаемо ’коровки Бурёнушки’(реснички 4-5-...D)
Я не в теме• 28 мая 2025
Ответ дляКолишня муза
дайте здогадаюсь, що саме вам бракує
Колишня муза• 28 мая 2025
Ответ дляЯ не в теме
дайте здогадаюсь, що саме вам бракує
Не не догадаетесь, у меня все при мне) и губы свои, и грудь если что, попа спорт
Я не в теме• 28 мая 2025
Ответ дляКолишня муза
ну це в усіх абсолютно так
Колишня муза• 28 мая 2025
Ответ дляЯ не в теме
ну це в усіх абсолютно так
Ну и что э мне не хватает по вашему