Звожу з розуму• 28 мая 2025
Дівчатка привіт. Щось я панікую.
Прийшла додому, старша донька відкрила консервацію. Аджику, бачу під кришкою чорне є. І каже донька, що була здута кришка. Але вона, спробувала на смак , все добре їй здалось і вона пару ложок зʼїла.
А я тепер начиталась про ботулізм.
Чи завжди при ботулізму здута кришка і чорне під нею. Чи то може бути нормальною консервацією.
Вже так нашифровала.
А нам через неділю у відпустку їхати
А я тепер начиталась про ботулізм.
Вже так нашифровала.
А нам через неділю у відпустку їхати
Муркамурковна• 28 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Мені самій цікаво, що ми таке жрали?)))
я як мадам яка закінчила 1 сільхоз... навіть не дуже знаю.. картошка, редька
вибирайте
Мэри Попкинс• 28 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
автобус... то була розкош, бо років 8 в нашому городі ходило 2 автобуси а так усі пішки чи на автомобілі чи на байку з корзиною))))
А школа? 10-11класи?
В сусідніх селах.
Чекаєш.
Дубіють ноги..
Розводимо вогонь.почергово виривається аркуші з книг, зошитів, бо не в силі терпіти холод. Нема чим їхати. А там контрольна. І вчителі не пошкодують. Вліплять 2 за рік.
Нема автобуса.
Одні вертаються.
Інші вирішуючи іти три години пішки
В сусідніх селах.
Чекаєш.
Дубіють ноги..
Нема автобуса.
Одні вертаються.
Інші вирішуючи іти три години пішки
Муркамурковна• 28 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
А школа? 10-11класи?
В сусідніх селах.
Чекаєш.
Дубіють ноги..
Нема автобуса.
Одні вертаються.
Інші вирішуючи іти три години пішки
В сусідніх селах.
Чекаєш.
Дубіють ноги..
Нема автобуса.
Одні вертаються.
Інші вирішуючи іти три години пішки
не) з цим проблем не було, У мене школа.. будинок обійшла і школа.... обожнювала стояти на балконі і дивитись як побіг курити хлопчик який нравиться під нашу бойлерну
Мэри Попкинс• 28 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
Придушу
Пощастило
Муркамурковна• 28 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Придушу
Пощастило
шо да то да) туалети закриті були обично, тільки в старому корпусі .. на вулиці.. то пів класу на великій перерві до мене пісяти бігали.. 5 поверх канешно, поки добігали потом назад..дома проходний двір.. не ну а шо, шо я сцикух своїх залишу? не..
Хома з пастою• 28 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
А ранньою весною копали руками якісь галапуцьки.
Що то- не знаю і досі.
Якісь круглі солодкуватий бульби в землі.
Але то було так смачно
Що то- не знаю і досі.
Але то було так смачно
топинамбур
Хома з пастою• 28 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Мені самій цікаво, що ми таке жрали?)))
репа может?
Хома з пастою• 28 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
А школа? 10-11класи?
В сусідніх селах.
Чекаєш.
Дубіють ноги..
Нема автобуса.
Одні вертаються.
Інші вирішуючи іти три години пішки
В сусідніх селах.
Чекаєш.
Дубіють ноги..
Нема автобуса.
Одні вертаються.
Інші вирішуючи іти три години пішки
о, сестра! мне в школу 7 км, со второго класса ходили сами. Не важно, мороз или жара, телефонов не было. Дошел до школы или нет, родители могли узнать только вечером.