Лорка-хлорка• 28 мая в 22:02

В кого на кухні є посудомийка

Чи є у вас в меблях отака штука для тарілок (фото) й як ви вважаєте, чи потрібна вона ?
Результат:
вже голосів: 134
101 (75.37%) Є, потрібна
20 (14.93%) Немає , непотрібна
6 (4.48%) Тиць /немає посудомийки
4 (2.99%) Немає, але потрібна
3 (2.24%) Є, непотрібна
Застряла• 28 мая в 22:36
Ответ дляКу-кусик
І що? Не стирчати ж в кухні годинами.
Так я і не стирчу, наприклад, забила посудомийку, пару тарілок майже чистих домила руками, і все. За 1 хв 2-3 тарілки помити не проблема, які години?
Оцененная• 28 мая в 22:37
Ответ дляПліткарка
Я ще не бачила посудомийку у людей ніде, окрім кухні. Звісно, треба ще сушка, бо завжди знайдеться щось домити руками
У меня не находится.
Купи слона• 28 мая в 22:37
Ответ дляОцененная
У меня не находится.
У меня тоже.
Живчик-счастливчик• 28 мая в 22:38
Ответ дляКупи слона
Вот сейчас посчитала - ящик 60*40
Стоят стопки по штукам
Плоские тарелки 15
Глубокие 8
Маленькие 16
Пиалки большие 6
Пиалки маленькие 8
Минипиаоки 4

Не представляю как столько посуды влезет в сушку
У вас наверно маленький диаметр тарелок иначе столько не влезет.
Живчик-счастливчик• 28 мая в 22:38
Ответ дляКупи слона
Так тарелки плоские поэтому в ящике стоят в стопке сразу 20 шт.
В каждой
А по диаметру сколько?))
Живчик-счастливчик• 28 мая в 22:38
Ответ дляПліткарка
Дошки, дерев´яні лопатки, сковорідки, пластикові миски і лотки, які не влізли в посудомийку і їх нема потреби мити з плином, форми для випічки, терки і дуршлаки, які використовуються кілька разів на день.
Я все это мою в пмм.
Живчик-счастливчик• 28 мая в 22:39
Ответ дляЗастряла
Я лучше засуну их у стенки или поперек, между кастрюлями.
Оцененная• 28 мая в 22:40
Ответ дляЗастряла
Не знаю, як у вас , у мене з появою дітей посуд пішов у користування в рази більше, якби я кожну тарілочку, на якій лежав огірочок або 3 полуниці, клала в посудомийку, то мабуть, довелось би кілька разів на день запускати. А так прополоскала під проточною водою тарілку, одну, другу, і поставила сушити. Як інакше?
Я и трижды запущу. Изображать енота-полоскуна желания нет
ЗдохниПуйло• 28 мая в 22:41
Ответ дляЛорка-хлорка
просто в шафу, одна в одну
Я у баби в сірванті, потім щоб дістати потпібно всі підняти, та ну
Оцененная• 28 мая в 22:42
Ответ дляЗастряла
А коли світла не було, що б я робила? Просто брудний посуд в тазік складати, поки світло чекаємо?
Света не было по 4-6 часов. В чем проблема?
Застряла• 28 мая в 22:43
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не завжди виходить. Особливо проблема з легкими судочками пластиковими, вони постійно у мене перекидаються від напору води у пмм, потім відкриваю посудомийку - а ці судочки/стаканчики перевернуті і наповнені мийною водою. Може, в когось інакше, нема сенсу сперечатись.
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:43
Ответ дляЗастряла
А все мию і посудомийці, в мене достатньо посуду. Мити під проточно водою дуже неекономно, й по воді , й по часу
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:44
Ответ дляЛенивица-красавица
Я трохи не розумію.
Як наявність посудомийної машини впливає на те чи потрібно місце для тарілок чи ні.
Ви де посуд зберігаєте просто на столі?
я не питала про місце для тарілок , питала про сушку
Застряла• 28 мая в 22:44
Ответ дляЛорка-хлорка
Дивлячись що. Чисту тарілку, на якій полежав свіжий огірок, я помию в 0.5 літра води, за 10 секунд. У мене протягом дня такого посуду багато.
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:44
Ответ дляЗастряла
Ну ставлю, зранку до обіду уже забита посудомийка. 3 рази на день запускати?
А чому б й ні ?
Живчик-счастливчик• 28 мая в 22:47
Ответ дляЗастряла
Да, это так, я их складываю на верхнюю полку с чашками, там не переворачиваются. Во, как раз много.)
Оцененная• 28 мая в 22:47
Ответ дляЗастряла
Я их мою на второй полке, не переворачиваются , сверху полка для ложек и чашек не даёт перевернуться
Застряла• 28 мая в 22:47
Ответ дляЛорка-хлорка
А чому б й ні ?
Розхід електроенергії, наприклад. Якщо для вас це не актуально, +/-500 грн, то тоді можна і 10 разів. + Не люблю в мийці накоплювати.
+ Все одно є речі, які в посудомийку не покладеш (у мене такі є)
Застряла• 28 мая в 22:48
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А в мене перевертаються і там, уявляєте?) не всі, але є такі вредні
Оцененная• 28 мая в 22:49
Ответ дляЗастряла
У меня два бойлера , кондиционеры работали, электродуховка через день. Заплатила 1600 за апрель, запуская посудомойка несколько раз в сутки
Ку-кусик• 28 мая в 22:49
Ответ дляЗастряла
Я знаю, що Ви не потребуєте моїх порад.
І все ж. Ніколи, а особливо в декреті не можна приносити себе у жертву екекономії бо невдовзі доведеться за прокладки звітувати.
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:49
Ответ дляЗастряла
В мене таких немає. Й вода не безкоштовна.
Плюс в мене максимально за день виходить одна посудомийка заповнюється
Застряла• 28 мая в 22:50
Ответ дляОцененная
Який у вас тариф за е/е?
Живчик-счастливчик• 28 мая в 22:51
Ответ дляЗастряла
Не, такого не было. Да и руками хуже все равно моешь, и средство не такое, и температура не 60 град. Но если я что-то вдруг помыла руками, обычно это новая сковородка, пока жалко. Я ставлю сушиться рядом с мойкой на спец полотенце, или еще есть раздвижная сетка на мойку.
Оцененная• 28 мая в 22:52
Ответ дляЗастряла
Який у вас тариф за е/е?
Как у всех, 4.32. Счётчика день -ночь тоже нет.
Застряла• 28 мая в 22:52
Ответ дляЛорка-хлорка
Одна посудомийка? Це з урахуванням, сніданків, обіду, вечері, посуду для готування? Тоді, вам напевно дійсно не треба та сушарка) вода і в мене не безкоштовна, але все одно вигідніше під краном промочити, ніж посудомийка
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:54
Ответ дляЗастряла
Обідаємо ми не вдома зазвичай. Й готуємо глобально теж не кожен день
Купи слона• 28 мая в 22:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А по диаметру сколько?))
Большие 25 см, глубокие 20, пиалки обычные.
Купи слона• 28 мая в 23:00
Ответ дляОцененная
Застряла• 28 мая в 23:01
Ответ дляПліткарка
Підтримую) або помити маленькі силіконові формочки для кексиків в пмм, це ж нереально. Тому кожен вирішує по мірі своєї активності на кухні.