Перша скрипка• 29 мая 2025

КОК проти сильних місячних дають ускладнення, далі лиш золадекс...

Що думаєте щодо пропозиції лікаря? Мені 50 років, кровить дуже ізза аденоміозу, анемія вже хронічна.
Одні кок не допомагали, змінили на інші, які допомогли чудово - так попер тиск, болі біля грудей, в ногах, коротше, якось не дуже.
Лікар пропонує на уколах дотягнути до клімаксу.
Я, звісно, передчасно в клімакс не хочу...але кровотечі теж так собі історія.
So_so• 29 мая 2025
Удаление матки не Ваш вариант?
Околовита• 29 мая 2025
Дуфастон?
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляSo_so
Удаление матки не Ваш вариант?
Це дуже радикально.
Перед цим ще є емболізація артерій, але це теж операбельний шлях.
Поки їх не пропонують...
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляОколовита
Дуфастон?
Почитаю. Не стикалися з ним.
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Та ну, дюфастон він же для вагітних!)
’Сприяє розвитку слизових оболонок’.. це точно мені не треба
Золота орда• 29 мая 2025
В 50 то передчасно?
Фима Собак• 29 мая 2025
В 50 не передчасно. Розгляньте варіант оперативного лікування. Зверніться до інших лікарів. Хіба це життя?
Витворунка• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Та ну, дюфастон він же для вагітних!)
Ок, прочитайте про Утрожестан. Это препарат для компенсации дефицита прогестерона. Именно из-за его дефицита сейчас у вас прогрессирует эндометриоз. И КОК это не лечится, назначаются препараты прогестерона. Плюс правильное питание, вит Е и т.д.
ЗдохниПуйло• 29 мая 2025
Ви будете приймати кучу гормонів, ліків, бо в 50 боїтеся клімакса передчасного? Видалення матки теж не хочете. Вам подобається страждати чи марно лікуватися? Ви зібрались народжувати чи менструювати до 75?
Дон Пэдро• 29 мая 2025
Які КОК вам назначали? Мені клайру пропонує лікарь, поки вагаюся. Але в мене рясні через пременопаузу вже, по 2 рази на місяць йдуть
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляДон Пэдро
Мікрогінон (левонергестрел), тепер максим (діеногест)
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Клімакс то не просто відсутність менструації.
Вам що, 30 років, щоб не розуміти, чому в клімакс передчасно не хочеться?
Фима Собак• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ще раз: в 50 це не передчасно!
ЧупакабраЗеБест• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Почитаю. Не стикалися з ним.
со мной сосдека по палате лежала в неврологии, у нее был инсульт в 49 лет. сама причина - щас попробую расписать.
вобщем у нее были бескоенчные месячные, и ей прописали таблетки которые надо пить каждый день, я так понимаю кровостанавливающие.
ну вот от этих таблеток у нее и случился инсульт.
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляФима Собак
Ще раз: в 50 це не передчасно!
Добре, добре.
Вам видніше.
До побачення.
Фима Собак• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Добре, добре.
Вам видніше.
До побачення.
Та будь ласка. Подобається страждати - страждайте. І все таки цікаво, чого не хочете це припинити оперативним шляхом?

А в темі вам подобаються тільки ті відповіді, які співпадають з вашими?
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляФима Собак

Мені обґрунтовані думки подобаютьмя.
Почитайте про видалення, перш ніж його радити, і зрозумійте, шо там теж купа ускладнень, від недержання сечі до опущення інших органів.
Фима Собак• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Мені обґрунтовані думки подобаютьмя.
Я не писала про видалення. Оперативне лікування - це не лише видалення.
Дон Пэдро• 29 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Нет , инсульт у нее был от КОК, они сгущают кровь, создаются тромбы. И КОК каждый день пьют и их и назначают при не регулярных месячных и обильных. Вы правильно поняли , просто не тот препарат запомнили
ЧупакабраЗеБест• 29 мая 2025
Ответ дляДон Пэдро
ну да, наверное кок. ей надо был их пить 21 день, потом на 7 дней вроде отменять чтобы шли месячные, потом опять пить.
а если их не пить , то у нее месяыне шли бесконечно каждый день.
Дон Пэдро• 29 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Да, вы правы. Я моложе автора и у меня нет кист, полипов и даже шейка матки идеальная, удалять нечего, все здорово. Но гормоны пошли вниз и мне нужна гормотерапия. Изучила вопрос и то что вы описали это побочные действия КОК. Во время применения КОК надо постоянно мониторить кровь. Врач мне на 1 месяц кардиомагнил прописала пить с КОК.
Дон Пэдро• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Мені обґрунтовані думки подобаютьмя.
Вы правы. Ищите варианты.
Вапщета• 29 мая 2025
золадекс це ви будете в штучному клімаксі. остеопороз біжить вам на зустріч ще швидше+ви почнете старіти швидше, костомахи всі будуть боліти, проблеми із волоссям, грудьми, набряки. пишу вам це як людина, яка була у штучному клімаксі двічі, в 33 і в 41 рік. міняйте гінеколога. я була на уколах після операцій, кісти ендометріоїдні. я реанімувала свій організм роками після таких уколів
від сильних кровотеч я пила і п´ю кровоспинні. але вам скажуть, краще гормони, а це херня...таблеточки
Дон Пэдро• 29 мая 2025
Ответ дляВапщета
У вас перерыв между месячными сколько дней?
ЗдохниПуйло• 29 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
ВАм 25, 37? 50 років- це не передчасно.
Вапщета• 29 мая 2025
Ответ дляДон Пэдро
цикл 28 днів. чи ви проте, коли кололи золадекс?
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляВапщета
Мені кололи укол кровоспинний +транексам, і все одно ще три дні лило далі. Так це було вже наприкінці кровотечі.
Як її спинити на початку, погано уявляю...
Дон Пэдро• 29 мая 2025
Ответ дляВапщета
У вас гарний цикл. У мене 18 днів, то тяжко компенсувати кровотрати. Я про це.
Язвочка• 29 мая 2025
Якби робила я на вашому місці. По-перше здала б гормони (ФСГ, естрадіол), щоб розуміти, скільки ще чекати до клімаксу. Якщо ФСГ високий і клімакс не за горами, то КОК підбирала б. Я 4 КОКа змінила, перш ніж знайшла своє. Якщо до клімаксу далеко (ну як далеко, десь ФСГ менше 20), то спіраль Мірена. На п´ять років поставили і все. Якщо начнуться припливи, можна естроен додавати у вигляді гелю. У мене гіперплазія ендометрію.
автор Перша скрипка • 29 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
За Мірену лікар каже, що на ній кровить і крововтрати можуть бути постійні.
Спитаю ще раз, бо вже час пройшов, залізо на межі нормі, а не нижче плінтусу як було, коли він за кожну краплю крові боровся....
Дякую за ваші ідеї