Бабульція• 29 мая в 11:10
Очень высокий ттг
В беременность держала ттг на уровне 1 эутироксом 75 мкг. После родов ттг пошел вниз, взяла отменила эутирокс по дурости. Вчера и позавчера сдала в двух лабораториях, ттг 90! У кого похожее было? Эндокринолог пока не ответил..
Бабульція
• 29 мая в 12:48
Ответ дляМорожена_курка
та я ж не про придумувать, в одних лабораторіях рахують в мМЕ/л, в інших в мкМЕ/мл і тоді суттєво різняться референси
Зрозуміла, але нажаль((
Морожена_курка• 29 мая в 12:51
Ответ дляБабульція
Зрозуміла, але нажаль((
не знаю як ви тримаєтесь, у мене була б панічна паніка з інфарктом прямо при відкритті файла з аналізами :)
ви написали що у вас є АТПО підвищені, на майбутнє здавайте 4 аналіза завжди: АТПО, ТТГ, вільний Т4, вільний Т3.
Бабульція
• 29 мая в 12:53
Ответ дляМорожена_курка
Зрозуміла, дякую. Я так і почувала себе при відкритті аналізу( не могла повірити очам
КротоТо• 29 мая в 13:07
Ответ дляМорожена_курка
да, якийсь триндєц.
ще й за три тижні.
ви крім ТТГ і Т4 здаєте ще щось?
біжіть до лікаря справді, ТТГ зашкалює а Т4 майже нормальний, хотілось би ще Т3 вільний побачити
ще й за три тижні.
ви крім ТТГ і Т4 здаєте ще щось?
навіщо Т3 ?
Бабульція
• 29 мая в 13:09
Ответ дляУшла и Пришла
Из Харькова)
Наверно, на 602 роддом? Я как раз написала этому эндокринологу.
Морожена_курка• 29 мая в 13:11
Ответ дляКротоТо
навіщо Т3 ?
вільний Т3 важливо контролювати тим у кого АІТ, дуже часто при такому діагнозі порушена конверсія Т4 в Т3 в печінці. Т4 може бути норм, як у автора, а Т3 дуже низький, і зовсім інше лікування чим при нормальній конверсії
Перловая Кашка• 29 мая в 13:16
Ответ дляМорожена_курка
да, якийсь триндєц.
ще й за три тижні.
ви крім ТТГ і Т4 здаєте ще щось?
ще й за три тижні.
ви крім ТТГ і Т4 здаєте ще щось?
Де Т4 нормальний ? - 0,197, а норма від 0,92-1,68. В 5 разів нище нижнього референсу.
Морожена_курка• 29 мая в 13:18
Ответ дляПерловая Кашка
блін, точно
ви праві
я чогось там побачила 1,19
капець сліпандя
тоді все правильно, треба приймати ту дозу що до вагітності і очікувати кілька тижнів поки показники прийдуть в норму. Т4 це гормон запаса, він не дуже швидко спрацьовує
ви праві
я чогось там побачила 1,19
капець сліпандя
Ушла и Пришла• 29 мая в 13:46
Ответ дляБабульція
4 роддом. Не помню фамилию. Усатенький такой. Он ещё в 8 поликлинике, рядом с роддомом принимает. Он грубым бывает, но толковый. Я анализ узнала 6.01, свят вечир, Я ему позвонила на личный телефон. Он уже под шафе был). Но ответил, пришел в себя быстро и сразу дал рекомендации первые
Бабульція
• 29 мая в 13:50
Ответ дляУшла и Пришла
Да да, это он) его многие рекомендуют, хороший специалист) пока жду ответ, у него постоянно много людей)
КротоТо• 29 мая в 14:12
Ответ дляМорожена_курка
не придумуйте.Т3 дивляться,якщо ТТГ низький.Крім того,Т4 у автора не нормальний.
Морожена_курка• 29 мая в 17:41
Ответ дляКротоТо
Т4 я вже обговорила з пані Перловою Кашкою трохи вище, а про Т3 , підозрюю, я можу розказати уже значно більше аніж статистичний ендокринолог :)
Тихомандражная• 16 июня в 08:36
Ответ дляУшла и Пришла
У меня все, как у вас было, только ТТГ был 149. Принимаю гормоны теперь уже 5 лет.
И какие были симптомы? Помогли ли гормоны?
Ушла и Пришла• 16 июня в 10:27
Ответ дляТихомандражная
Давление высокое было постоянно, злая была очень, отеки, панические атаки.
Все прошло. Главное не забывать пить таблетки)