Правильно_Валерчик• 29 мая 2025

Как сходили с антидепрессантов?Как чувствуєте себя сейчас?

Кто длительно принимал ад,ваше состояние стабилизировалось?
Как себя чувствовали после отмены?
Вам помогли АД?
барабанщица• 29 мая 2025
Помогли
Без ад не могу
Жизнь сплошной стресс, теперь снова на них

Страхованная• 29 мая 2025
Хобби, спорт, прогулки.
Когда киевляне ноют что их иногда обстреливают и что там что-то летает - то мы, сумчане, не ноем, привыкли так жить каждый день.
Малая еще та• 29 мая 2025
І я спитаю, якщо можна. Як почували себе на АД, чи допомогли? Лікар призначив, але все тягну...
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Пила 7 месяцев, сходила на пол дозе ещё месяц, сошла замечательно, вообще и не почувствовала, но АД реально меня вернули к жизни, почти два года жизни выпало до них
Малая еще та• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
У Вас депресія була, тривожність?
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Ответ дляМалая еще та
Я теж тягнула більше року і боялась, поки не зрозуміла, що це початок кінця, коли вже з ліжка не могла підійматися на роботу, і не вистачало сил навіть пройтися по вулиці, почала пити, перші не підійшли, призначили другі, і я як на світ народилася
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Ответ дляМалая еще та
У Вас депресія була, тривожність?
Вже депресія, завищена тривожність в мене з дитинства
барабанщица• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
А які у вас АД?
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Ответ длябарабанщица
А які у вас АД?
Есциталопрам

барабанщица• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Есциталопрам
Як швидко ви відчули себе краще?
Малая еще та• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
От і у мене так само як і у Вас. Дотягла вже до депресії, а якось треба працювати... Перший препарат не допоміг, стало ще гірше. Призначили інший, але ніяк не наважусь, враховуючи попередній досвід.
Vi.To4ka• 29 мая 2025
Сошла легко,но тревожность со временем вернулась и снова вернулась к ним
Я_канеша_извиняюсь• 29 мая 2025
Ответ дляМалая еще та
Началась другая жизнь. Хотя первый ад (эсциталопрам) не подошёл и бросила. А через время попробовала другой - и почувствовала разницу с первых дней
Платье Длинное бальное• 29 мая 2025
Сходила не долго, но тяжеловато. Несколько дней была полная апатия и мышечные боли
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Як швидко ви відчули себе краще?
Одразу, до них я приймала інший препарат два тижні, то ставало ще гірше, а ці с першого дня допомогли, сама здивувалася, може ті вже якось подіяли, а ці підхватили))
Малая еще та• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
А перший який був, якщо не секрет?
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Ответ дляМалая еще та
А перший який був, якщо не секрет?
Продеп
Малая еще та• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Продеп
Як у всіх по різному. Мені якраз Ципролекс не зайшов. Матиму надію, що інший спрацює. Здоров´я Вам
Меня не звали• 29 мая 2025
У меня как в анекдоте ´бросить курить это легко, я уже сто раз бросал´

Залізний кіготь• 29 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
А які підійшли? у Вас ГТР?
Пускаю бісики• 29 мая 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
А які підійшли? у Вас ГТР?
Я не знаю як це правильно називається, але із енергійної людини, яка могла робити п´ять справ одночасно, я просто перетворилася на овоча, якому нічого не потрібно було. Але цьому була причина, я сильно захворіла фізично і винила в цьому себе