все по ГОСТу!• 29 мая в 12:48
Прошу, підтримайте
Навіть не знаю, що писати... Потрапила в біду. У черзі в туалет не втерпіла. Прямо на людях😢Це був жах... Не могла подумати, що зі мною коли небудь це станеться( Жахливо почуваюся останні дні. Прошу, підтримайте...дуже погано😢
муха в кедах• 29 мая в 12:50
Так все вже пройшло. Вас ті люди не знають. Всяке буває. Я різне в житті бачила, то зроду про тих людей не думала .
Не стесняюсь• 29 мая в 12:51
То в метро, то на лавочці, тепер в черзі...🤦
І обов´язково кожного разу треба розповісти про це...
Тобто нормальні люди взагалі б не хотіли про це згадувати.
А вам треба поділитися з усіма🤦
Причому через кілька днів...
А вам треба поділитися з усіма🤦
Причому через кілька днів...
Ловлю капці• 29 мая в 12:51
Никто уже не помнит о Вас. Я бы точно на этом не акцентировала внимание
Нагайна• 29 мая в 12:52
Ответ дляНе стесняюсь
А вам треба поділитися з усіма🤦
Причому через кілька днів...
А вам треба поділитися з усіма🤦
Причому через кілька днів...
Стыдно ж!
Леди_на_драндулете• 29 мая в 12:52
Ответ дляНе стесняюсь
А вам треба поділитися з усіма🤦
Причому через кілька днів...
А вам треба поділитися з усіма🤦
Причому через кілька днів...
..шоб підтримали туалетного троля.
Клин_Кляйн• 29 мая в 12:53
Я в детстве тоже как-то в очереди в туалет не выдержала и уписялась. Но мне было лет 10-12.
Благо, было лето. Я была в юбке и это все как-то быстро высохло. С тех пор я, если вижу очередь, иду в мужской туалет.
Не стесняюсь• 29 мая в 13:08
**Навіть не знаю, що писати..**.
Якщо не знаєте, що писати, то навіщо пишете?
А взагалі тема не розкрита. А що було далі? Ну ось обісцялися, а далі що робили? Чекали чергу до туалету щоб витертись? А за собою прибрали калюжу? Чи пішли на вулицю? А як додому добиралися? З мокрим одягом в метро? Таксі? І скільки людей вас такою побачило?
все по ГОСТу!
• 29 мая в 13:16
Ответ дляНе стесняюсь
**Навіть не знаю, що писати..**.
Вибачте, а для чого ця інформація? Не думаю, що це комусь цікаво. А побачило багато людей, в черзі тоді 6 людей було.
Не стесняюсь• 29 мая в 13:25
Ответ длявсе по ГОСТу!
**Вибачте, а для чого ця інформація? Не думаю, що це комусь цікаво.**
Ці перші два ваших речення якраз описують вашу тему.
До чого ця інформація?
А якщо вже почали розповідати то розповідайте все.
Якщо ви вирішили поділитися цим з нами загалом і зі мною зокрема, як з одним з учасників цього форуму, то я наприклад хочу знати продовження. Хочу знати як ви вийшли з цієї ситуації. Чому лише 6 людей? Це лише ті що були в туалеті. А далі? Ті що на вулиці? В транспорті? Продовжуйте вашу розповідь...
До чого ця інформація?
все по ГОСТу!
• 29 мая в 13:33
Ответ дляНе стесняюсь
До чого ця інформація?
Я в першу чергу написала за підтримкою, а не розповідати подробиці цього жаху...Якщо треба...Я залишилась в черзі, потім визвала таксі.
ЖующаЯКонфету• 29 мая в 13:34
Я колись сіла в чужі сцяки у громадському транспорті. Пару днів тіпало, ще пару місяців прискіпливо перевіряла всі сідушки, потім відпустило.
Не стесняюсь• 29 мая в 13:39
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вас пустили в таксі з мокрими штанами (чи спідницею)?
Ви не боялися забруднити салон машини?
Якось не чесно по відношенню до водія🤔..
Нащо вам підтримка від чужих людей?
Якщо б я обісцялася на вулиці то мені б перш за все хотілося забути про це, а не розповідати чужим людям. Тим паче коли вже пройшов час від дати події. Вам хочеться про це згадувати?
Ви не боялися забруднити салон машини?
Нащо вам підтримка від чужих людей?
Не стесняюсь• 29 мая в 13:41
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тобто ви з мокрими штанами чи спідницею, поруч калюжа, 6 людей це спостерігають, а ви мовчи чекаєте своєї черги?
Не стесняюсь• 29 мая в 13:42
Ответ длявсе по ГОСТу!
До речі, а чого так сталося - ви маєте проблеми з нетриманням?
все по ГОСТу!
• 29 мая в 15:06
Ответ дляНе стесняюсь
довго терпіла