я Кукарача• 31 мая 2025
Розкажіть, де ви відпочивали на заході України і вам сподобалось, але
Без машини
З дитиною
І так, щоб вкластись в тисячу доларів на двох
З дитиною
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляНа циголках
В Яремчі сподобалося,але двічі крив ротавірус
От теж цього боюсь. Ви з басейном брали житло чи як його підхопили?
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Уже все там надоело до чертиков
Теперь только за границу
А ми не були. Розкажіть, де вам там сподобалось?
Заместитель Анонима• 31 мая 2025
На Драгобрате в Греміхотел :) но моей 13 лет, по-поводу мелких не знаю даже. Они ж не сильно по-походам?
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Моєму 10. Якщо буде спека, то я теж не дуже.
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
последние 4 года летом я мерзла в горах, дождь и холодина
Заместитель Анонима• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Ну нам было ок в этом отеле, но Драгобрат - это по горам ходить все таки. Там больше никаких развлечений
На циголках• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Без басейна. Вірус кругом,гуляли,їли морозиво,кафе,супермаркети і тд. Джерело -хвора людина
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляНа циголках
А в який місяць ви були?
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
А в який місяць ви були?
мы лет 15 ездим в горы
тьфу тьфу - не болел никто не разу
так что не переживайте - не всех там крутит
тьфу тьфу - не болел никто не разу
Sk-kik-mango-tesco• 31 мая 2025
Villa Solochyn, село Солочин, рядом санатории, водичка, процедуры, разные экскурсии по закарпатью
Працівниця року• 31 мая 2025
Бакота, Світязь, Яремче, Східниця.
Кажуть, на Закарпатті гарно, але щось мені не лежить воно, не тягне поїхати
Агент Пинкертона• 31 мая 2025
Трускавец 365 - на двоих з дитиною витратила 20 тис, все уже сподоалось. Такой Яремче люблю, Красна Садиба
Помогалочка• 31 мая 2025
Буковель, мы жили в палянице, но оттуда в буковель надо идти или ехать на такси за 200 грн (это инфа 2023 года)
Там есть озеро можно купаться, катамараны, аквапарк сейчас открыли, подъемники, родельбан, тарзанка, гуцул ленд
Берите с бассейном отель и красота
nabludatel• 31 мая 2025
Трускавець365 і Ворохта 365. Все включено і організовано. І в них є денні табори для дітей з 6 років. Можна залишати там дитини на день і відпочивати окремо.
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Берите с бассейном отель и красота
Це вже не на тисячу далеко
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Пішла читать відгуки. А ви давно там були? По Ворохиі пишуть, харчування не подобається. Іі як там з чистотою басейна
Помогалочка• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Це вже не на тисячу далеко
Я ездила на неделю с двумя детьми, потратили меньше
Печальки.нет• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Як може не сподобатись шведський стіл, де страви на вибір?
Невгамовна• 31 мая 2025
Мы снимали номер на Вилле в Солочине, их там много разных, есть за 1 тыс грн в сутки, есть дороже. Эльдорадо например 1900грн с завтраком и можно обед у них заказать. На виллах есть беседки, бассейны, шезлонги, все очень красивое, ухоженное. И потом там же в санатории Квитка полонини отдыхали. В санатории в этом году в сезон 4300грн номер в сутки с питанием и процедурами для 1 взрослого и 1 ребенка, в хорошем корпусе. Бассейн у них хороший 100грн в час. Очень красивая большая территория с набережной горной реки, футбольным полем, зоопарком и загоном для лошадей. Есть анимация, сыну 11 лет, целый день был занят. И экскурсии на любой вкус, мы были Синевир, Ужгород, Мукачево, аквапарк. Поезд до Станции Свалява, а там такси 10 минут.
В Трускавце тоже были, в санатории Шахтар, в Трускавец 365 и просто номер снимали в мини отеле. Тоже хорошо, но в Солочине мне все-таки больше понравилось, там горы везде, а Трускавец город. Знакомые были в Пилипце, тоже довольны, снимали номер в мини отеле, но там дороже было
nabludatel• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Мені у Ворохті все подобається. Але я їду туди заради походів в гори. Вони організовані чудово. Якщо ви не плануєте походи і екскурсії, то по комфорту можна знайти і кращий варіант.
Басейн там каркасний і невеликий.
Але є ще Трускавець 365 де харчування більш різноманітне за системою шведський стіл. Плюс Трускавець 365 - це санаторій, там можна обрати лікувальний тур.
Фішка готелів 365 в тому, що там організоване щоденне різноманітне дозвілля від легеньких екскурсій до сцперактивів довгими складними маршрутами. Щодня пропонують на вибір 4-5 екскурсій. І при цьому і в Ворохті, і в Трускавці є табір з дозвіллям і активності для дітей. Тобто я їду з дочкою, йду на озеро Несамовите з протяжністю маршруту 16 км, а вона в цей час їде з табором в Буковель, або на пікнік в гори, а потім на майстер клас.
Басейн там каркасний і невеликий.
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Басейн там каркасний і невеликий.
А що саме вам не подабається?
nabludatel• 31 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
А що саме вам не подабається?
Мені в Ворохті все подобається.
Але ви спитали про басейн. І мені здалося, що вам потрібен розслаблений відпочинок коло басейну. У Ворохті не буде такого відпочинку. Там невеликий каркасний басейн. Відпочинок там - це подорожі, екскурсії. Якщо вам це не треба, то можна знайти дешевше чи комфортніше місце.
я Кукарача
• 31 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Мені в Ворохті все подобається.
Та ні, мені підхожить як раз. Басейн це так, пропливтись після екскурсій, розслабитись. А про басейн питаю бо всюди пишуть за ротавірус злющий в Карпатах. А як там по їжі, різноманітно?
nabludatel• 31 мая 2025
Їжа різна, всього багато. Але досить жирне.
І по басейну ще. Ми були в минулому році з 7 по 13 серпня. Було досить тепло. Але перед цим були дощі і вода в басейні було прохолодною.
У них є трансфер до Буковелю в спа-комплекс ’Мавка’ щодня. Можна там поплавати.