Оновлена версія• 29 мая 2025
Підліток майже не спілкується з нами
Якось іноді я вже байдуже до цього відношуся, але бл… насправді я не виношу того відношення (
15 років, а як королева дому
Тільки якщо щось треба , ще говорить мені
З батьком майже не спілкується
Це вже норма у них чи що?
15 років, а як королева дому
З батьком майже не спілкується
Це вже норма у них чи що?
Язвочка• 29 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Щоб хоч слово сказала.
Сьогодні навіть не сказала добрий ранок ні мені ні батькові.
Ніби нічого такого, я готую сніданок, ми гарно розмовляємо.
Вона проходить через кухню і ні слова ….
Моя вже і не снідала.Немає доброго ранку,немає і сніданку.
Але в нас не так ,ми сім´я і спілкуємося ,ділимся ,кожен має свої обов´язки
Паспортний стіл• 29 мая 2025
А є про що? Я зі своїм підлітком аніме дивилася і в настолки грала, щоб було про що спілкуватися)
Анонимба• 29 мая 2025
Я тут як начитаюся про підлітків, то своїх розцілувати готова. Мої дві квіточки такого не роблять. Розмовляють, допомагають, як подружки мої (14 і 17 років). Автор, співчуваю вам.
Оновлена версія
• 29 мая 2025
Ответ дляАнонимба
Дякую, бо це справді дуже важко морально
Оновлена версія
• 29 мая 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Таке саме, більше працюю над собою, що не зірватись і повторювати методично правила проживання для всіх. Писала дитячий психолог Ройз, що сепарація - це як повторні роди, з болем, кров’ю, але це потрібно всім учасникам пройти. І батькам бути в ресурсі і слухати, коли підлітки в настрої поговорити з ними. На жаль 2 роки назад, з роботи в колеги дитина скоїла суїцид, зовнішньо благополучна родина… виконувала вказівки ʼкуратораʼ
Дякую 🙏
КротоТо• 29 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Щоб хоч слово сказала.
Так ви скажіть доброго ранку.
І намагайтесь може якось жартами до неї підхід знайти? Бо якщо сваритись чому типу не привітала, вона ще більший супротив чинитиме.
НетЕщеНаверное• 30 мая 2025
Моя почала зачиняться в кімнаті в 12 років.Зараз їй 16. Багато ’веселого’ було за цей час. Зараз практично весь час в телефоні, розмови бувають, але не часто. Я вже настільки від неї сепарувалася, що навіть чекаю, коли вона вже школу закінчить і поїде десь вчитися.
Аноним с кешбеком• 30 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Мне 16-летний говорит,а о чем с вами разговаривать.
🤪😂 тоже самое