Дівчата, підкажіть як діяти в даній ситуації.
В садочку в групі є дииина яка постійно всіх кусає, з приводом і без привода. Вихователі її відсвжують від інших дітей але всеодно така ситуація трапляється. Моя дитина ходить лиже тиждень в садочок, а вже каже, що дівчинка її ущіпнула за ручку. Одна мама скинула фото величезного синця на ручці від укусу. Списувалися з мамою, то мама каже ,що вони все можливе роблять і навіть дозволили вихователям за таку поведінку наказувати. Адміністрація садочку нічого не робить, лише каже переводьте своїх дітей в іншу групу.
Ответ дляSo_so
Поговорите с воспитателями, а что это вообще за ребенок? В каких ситуациях это происходит?
Говорили , толку не має. Навіть до адміністрації ходили . Кажуть вже менше кусає але все одно дітки жалуються що і кусає і щіпає. В ситуаціях , коли хтось забрав іграшку, просто може сидіти разом з дітками і починає щіпатись
Ответ дляОльга -ac7a
Я не в смысле говорить- выяснять отношения, они люди с пед образованием, они же видят как ребенок развит, какая нервная система, как развита речь.
Может ребенка нужно учить коммуникации.
Ответ дляSo_so
Может ребенка нужно учить коммуникации.
Мені здається, що щось з нервовою системою в дитини. Бо бачила неоднаразово , як тато її бьє по жопі , наприклад за те що вона підійшла до качелі на якій хтось гойдався. Я уявляю, що там вдома якщо дитину на вулиці бьють можна сказати без причинно
Ответ дляОльга -ac7a
Вот оно что((((
Ответ дляSo_so
Вот оно что((((
Проблема , що наші дітки страждають від цього((( і ніхто нічого робити не хоче…
Я мама такої кусачої дитини. Вислухала багато в свою адресу і адресу дитини, не знала що робити. Звернулась до психолога, її поради повністю відучили кусатись. Ми грали в садочок, висаджували іграшки, давали їм ім´я, а щгодом робот кусав ті гіграшки. Ми разом з дитиною ругались на робота і ставили його в куток. Проблема з кусанням дуже швидко пройшла.
Якщо є бажання, попробуйте розповісти цю методику батькам кусачої дитини і вихователям.
NesmeyanaYa• 29 мая 2025
І у нас є кусюча дитина в групі. Поки розмови з батьками не дають результату
Ответ дляAbrado
Вихователі говорили про те що треба звернутись до психолога , але мама нас не чує. Каже ми все робимо , вдома наказуємо за таку поведінку і вихователям дозволяємо ((((
Ответ дляAbrado
Це вже пів року таке в групі робиться (((
Ответ дляОльга -ac7a
То може вихователька почує і на прикладі іграшок зможе допомогти дитині позбавитись цієї звички, просто поробууйте розказати цей метод.
І те що дитина кусається, це не означає що в неї відхилення, або родина якась дефектна, це такий етап соціального розвитку у деяких дітей.
Такое произошло с сыном, мальчик в садике всех кусал (мы тоже тогда только переведись в группу) и досталось и малому.
Сильный укус тогда был в щеку до синяка.
Говорили в воспитателем, там ответили, что ребенок особенный. Поговорили с мамой и о боги никакой не особенный, а даже очень нормальный, коллективно собрались с другими родителями и настояли на сессии с психологом для ребенка. Мать послушалась, и выровнялось все, теперь бегают дружат.
Ну там, спасибо маме, оказалась адекватным человеком.
Ответ дляAbrado
+
Моя не кусалась, а толкалась. Никакие беседы и ругань не помогали. Поводили пару недель к психологу и все, больше никогда так не делала.
Татьяна-8275• 29 мая 2025
Знаю, но не помню откуда, такую историю. Мальчик всех в садике кусал. Воспитатели, дети, их родители, его родители ничего сделать не могли.
Тут попросили знакомые забрать дочку из садика бабушку. Бабушка приходит в садик, внучка вся в слезах. Мальчик ее больно покусал.
Бабушка попросила воспитательницу привести мальчика в раздевалку. Обычно так нельзя конечно делать... но воспитательнице стало интересно, проблема-то известная и нерешаемая.
Мальчика приводят. Бабушка ему впаривает приблизительно такое с серьезным видом и страшными глазами:
- Если ты, плохой мальчик, еще хоть раз кого-нибудь укусишь, я тогда приду и заберу у тебя зубы, я легко могу это сделать!!!
И легким движением руки вынимает собственную вставную челюсть, протягивает ее на своей ладони мальчику и показывает ему.
Говорят мальчик потом долго плакал и никого больше никогда не кусал.
Лечит ли сейчас тот мальчик у психотерапевта ту детскую травму история умалчивает... Может мальчику до конца жизни будут сниться кошмары и челюсть бабушки на ладони.
Ответ дляТуся Муся
А у меня вопрос. Неужели ни у одного ребенка инстинктивно не тронулась рука оттолкнуть кусающего ребенка или дать сдачи? Просто любопытно. Племянница, 5 лет, отмахивается. Очень понравилась история про бабушку и совет психолога с игрой с роботом.
Звичайно , що дають здачі , і вихователі кажуть в ти тепер щіпай її але це все не допомагає