KROX@• 29 мая в 22:47
Шитцу девочка 5 лет,вес 9кг. Это много? Сколько весит ваша?
Красота неземная• 29 мая в 22:49
У мене хлопчик, він більший за звичайні шитцу, і батьки в нього також чималенькі . Він 10500 кг.
Майская киска• 29 мая в 22:58
Ответ дляКрасота неземная
Ого, прямо гигант какой-то. Моя ши-тцу почти вдвое меньше, 5,8 кг
Перша 6 років, стерилізована - 7,5 (чудовий костяк, але на мій погляд було б краще один кг скинути), друга 5 років - 4,5 кг, дрібненька, але складена ідеально, третя 4 роки - 5,7 кг, вага чудова, але по костяку програє, високенька на лапках.
9 кг для ши то багато, вже поза стандартом.
Кудрі кручу сама• 30 мая в 01:43
Ответ дляО_Юми
Скажіть, шерсть у них швидко відростає, якщо підстригти?