Сьогодні зранку вже на третє повідомлення натикаюсь, де пишуть, що рашка знову накопичила велику кількість крилатих та балістики і на вихах будуть сильні обстріли. Уявіть, що ви живете на 6 поверсі 9-поверхового будинка. У квартирі 2 дітей, бабуся 97 років, котик і песик. До метро 20 хвилин доїхати треба. Як би ви вчинили? Будь ласка, проголосуйте. Якщо будуть аргументовані відповіді - буду надзвичайно вдячна.
Результат:
вже голосів:
51 (51.52%)
Сидіти в коридорі
29 (29.29%)
Піти у наземний паркінг
12 (12.12%)
Спуститись на 1 поверх
7 (7.07%)
Сидіти у ванній
Ответ дляIQ 80
чому не зможете?? діти мають бути в приорітеті! Бабуся свое життя прожила, в неї все було, і свайба і народження діте і онуків. А ваші діти варті бути засипані панельними плитами вразі чого???
вибачте, така логіка для мене неприпустима. Може, ви маєте рацію, але я все одно не лишу її саму.
Червона рута• 30 мая в 11:53
Ответ дляКоролевишна
Ну бачите, більшість поки що за паркинг
они не дочитали, что он наземный. вычеркивается сразу. я тоже была за паркинг, ггг
PORKA• 30 мая в 11:54
Ответ дляКоролевишна
були в коридорі. Це звиздець, звісно. Я от думаю, чи виправдано тягати їх на перший поверх або у наземний паркінг, чи ні.
Зазвичай коридору достатньо, щоб захиститися від уламків і швидко вибіжати у випадку пожежі. Якщо буде прямий приліт, то вам всім вже буде все одно.
Ответ дляЧервона рута
а, ну ясно
Ответ дляPORKA
згодна. Тобто варіант 1 поверх - це те саме, що коридор, ви вважаєте?
Чебураха з перцем• 30 мая в 11:55
Ответ дляКлептоманка
Сидимо в ванній. Бо в коридорі шафа з величезними дзеркалами на всю стіну
А в ванной ни зеркал ни плитки?
Захекалася читать• 30 мая в 11:55
Ответ дляКоролевишна
Прилетит - будете считать что оправдано. Не прилетит- будете считать, что зря ходили
Ответ дляЧебураха з перцем
А в ванной ни зеркал ни плитки?
у багатьох там ще й бойлер, тому варіант ванни ну сильно не подобається
PORKA• 30 мая в 11:56
Ответ дляКоролевишна
А чим наземний паркінг допоможе? Велика кількість автомобілів, які можуть вибухнути - це ще гірше
Ответ дляЗахекалася читать
я маю на увазі, якщо приліт поруч, чи краще 1 поверх від інших?
Ответ дляPORKA
я в плані того, що паркінг побудований надійніше, ніж будинок, там монолітні стіни товстенні
Захекалася читать• 30 мая в 11:57
Ответ дляКоролевишна
Смотря как волна пойдет
Чебураха з перцем• 30 мая в 11:58
Ответ дляКоролевишна
Ну бачите, більшість поки що за паркинг
Паркинги, в новостроях, которые из гавна и палок? Серьёзно? У вас, на четвёртый год полномасштабного уже должен быть выработ алгоритм, до автоматизма, как поступать в таком случае. А вы смахиваете на трололо....
PORKA• 30 мая в 11:58
Ответ дляКоролевишна
Це більш дискомфортний варіант. В коридорі можна хоча б матрас постелити і поспати. На першому поверсі так не зробиш.
Ответ дляЧебураха з перцем
ну може для вас і схожа, вибачте. Мій алгоритм - коридор, але після останніх обстрілів зрозуміла, що треба міняти алгоритм
Ответ дляPORKA
так, тут згодна.
Ответ дляЧебураха з перцем
ну, до прилета под дом...мы все выходили в тамбур, за 3 стены!. Во время прилета - мы лежали в кроватях, и это нас спасло. В тамбуре завалило бы или убило вылетившими железными дверями и мебелью
Захекалася читать• 30 мая в 12:00
Ответ дляКоролевишна
Давайте так, а почему вы после последних отстрелов решили, что надо менять алгоритм?
Стосовно мого алгоритму.
У нас у коридорі стоїть диванчик, там бабуся під час тривог. Два паралонові величезні матраси для мене і дітей. У кутку біля дверей тривожна валізка. Двері зазвичай відчиняю, щоб не заклинило. Переноска для киці і повідок теж біля дверей. Ну от так.
Ответ дляЗахекалася читать
гарне питання. Реально, задумалась.
Свекруховна• 30 мая в 12:02
Автор, вірогідність що прилетить 1%, але зрозуміло що все може бути, я б не тягала вже ту бабусю нікуди, вона не пручається, мовчки йде з вами?
З дітьми все складніше, мої дорослі, мені страшно уявити всі ці переживання за дітей, за себе вже якось байдуже, як буде.
Чебураха з перцем• 30 мая в 12:03
Ответ дляКоролевишна
А чем последние обстрелы отличаются от первых? Вашим розово мыслием или чем? Думать учитесь своим мозгом, что б потом не пинять на чужие советы, если что-то пойдёт не так. И определитесь уже, что вам важнее, будущее и дети или отжившая и пожившая мать.
Ответ дляСвекруховна
Блін, я вже думаю, може дітей самих в метро залишати?
PORKA• 30 мая в 12:03
Ответ дляКоролевишна
Чому? Ви на 6 поверсі 9-поверхівки. Тут більш ймовірний приліт у вікно шахедів/уламків із подальшим загоранням, ніж в дах. Коридор має захистити.
Чебураха з перцем• 30 мая в 12:04
Ответ дляdulenok
Судьба, каждому свой час, вот уж где правда.
Ответ дляЧебураха з перцем
Вона не мама. Вона моя бабуся.
Пацака-задирака• 30 мая в 12:04
2 раскладушки в зубы. В метро положить на 1 бабушку, на другую двоих детей. Котиков собачек увы придется дома оставить.
PORKA• 30 мая в 12:04
Ответ дляdulenok
Тут і не вгадаєш
Ответ дляPORKA
Якщо так, то коридор оптимально