Королевишна• 30 мая в 11:42

Можливі обстріли

Сьогодні зранку вже на третє повідомлення натикаюсь, де пишуть, що рашка знову накопичила велику кількість крилатих та балістики і на вихах будуть сильні обстріли. Уявіть, що ви живете на 6 поверсі 9-поверхового будинка. У квартирі 2 дітей, бабуся 97 років, котик і песик. До метро 20 хвилин доїхати треба. Як би ви вчинили? Будь ласка, проголосуйте. Якщо будуть аргументовані відповіді - буду надзвичайно вдячна.
Результат:
вже голосів: 99
51 (51.52%) Сидіти в коридорі
29 (29.29%) Піти у наземний паркінг
12 (12.12%) Спуститись на 1 поверх
7 (7.07%) Сидіти у ванній
Комиссия50%• 30 мая в 13:04
Ответ дляКоролевишна
Баллистика именно к нам и летит. Район Лукьяновки.
Баллистика летит быстро.
Бабушку не трогать. Детей и себя в укрытие. Животных по мере собирания😭.
Если обстрел и вам тревожно, конечно в укрытие.
Маргарита и Мастер• 30 мая в 13:22
Ответ дляКоролевишна
Ну так вона летить в район метро, а ви пишете, що воно від вас 20 хвилин їхати🤦‍♀️
Кумася• 30 мая в 13:25
Живу на 9 поверсі 9-поверхового будинку, до метро 15 хв, зазвичай виходжу в коридор або сплю
Пускаю бісики• 30 мая в 13:26
Ответ дляиз_под_тишка
нет варианта - буду пытаться спать
Вот и я искала такой вариант) Но именно ’буду спать’, а не ’пытаться’. Живу на 11эт 25 эт. Сплю отлично. Будят, конечно, но не обращаю внимания - сплю дальше
автор Королевишна • 30 мая в 13:26
Ответ дляМаргарита и Мастер
Все правда. Ми в двох зупинках від метро. Я мала на увазі 20 пішки
Послушная• 30 мая в 13:48
Ответ дляКоролевишна
Київ. Я боюсь в принципі більше не шахедів, а балістику
Балістики це пару хвилин, в нас є укриття за 300 метрів від дому. Але коли лунає тривога серед ночі і через пару хвилин вибухи, то ми максимум встигаємо винести дитину в коридор. Потім виходити з квартири вважаю небезпечно.
Мюллерная• 30 мая в 13:55
Ответ дляPORKA
Це більш дискомфортний варіант. В коридорі можна хоча б матрас постелити і поспати. На першому поверсі так не зробиш.
я купила в епіцентрі плівку щоб можна було розстелити де завгодно.
на неї зверху надувний каремат і спальник. і можна спать
празники не помню• 30 мая в 13:56
Я бы не тревожила бабушку и детей, пусть спокойно спят. А вам бы что-то от тревожности принять. Если скдьба, то судьба. Зачем будить и тревожить детей постоянно
СпайдерВумен• 30 мая в 23:01
Остання балістика в Києві була молнієносна, тільки включили тривогу-вже прилетіло. Я з кроваті навіть не встигла встати. Так що автор пийте заспокійлеве і моліться, щоб пронесло. Не встигните ні куди.
Галя-краля• 30 мая в 23:58
Нічого не побачила про масовані обстріли.
Чебураха з перцем• 31 мая в 17:22
Ответ дляСКИБИДЫШь
Да хотя бы интенсивностью отличаются.
И пониманием того, что шансов остаться в живых всё меньше, ибо много этих шансов уже были использованы.
Писать о матери как о отработавшем своё гаджете... Имеет ли дно эта Марианская впадина?..
Вы читаете между строк и многое дофантазировали. Ну жто ваши проблемы.